Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Studentka

Święta krowa w ciąży...

Polecane posty

Gość Studentka

Każdy ma na roku jakaś księżniczkę... bogata, ładna dziewczyna. Tez mam... jesteśmy na czwartym roku obecnie. Zaszła gwiazda w ciąże, wszyscy jej nadskakują i UWAGA... wykładowcy wyrażają chęć naginania zasad w postaci wcześniejszego wyjścia jak gwiazdka się zle czuje czy dodatkowych terminów nosz kuzwa nikt jej zachodzić nie kazał z jakiej racji to specjalne traktowanie... jeszvze wszyscy ja traktują jak święta krowę, myślałam ze będzie z niej beka a tu przepuszczacie w drzwiach, ustępowanie miejsca i wielkie dopytywanie jak się ma. Krew mnie zalewa jak pomyśle o jutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jasne

słowo klucz:bogata.Dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość Studentka napisał:

Każdy ma na roku jakaś księżniczkę... bogata, ładna dziewczyna. Tez mam... jesteśmy na czwartym roku obecnie. Zaszła gwiazda w ciąże, wszyscy jej nadskakują i UWAGA... wykładowcy wyrażają chęć naginania zasad w postaci wcześniejszego wyjścia jak gwiazdka się zle czuje czy dodatkowych terminów nosz kuzwa nikt jej zachodzić nie kazał z jakiej racji to specjalne traktowanie... jeszvze wszyscy ja traktują jak święta krowę, myślałam ze będzie z niej beka a tu przepuszczacie w drzwiach, ustępowanie miejsca i wielkie dopytywanie jak się ma. Krew mnie zalewa jak pomyśle o jutrze.

Jesteś zawistną małpą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

twoim błędem było założenie tego tematu na forum dla madek.tutaj każda zjadłaby gowno swojego bombelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdrość, zazdrość i krew cię zalewa. Po co ci te nerwy? Dodatkowe terminy? Przecież nie ty je ustalasz, lecz wykładowcy i to oni dodatkowo swój czas poswiecaja. Ty nie musisz. A skoro oni chcą, ich wola i ich czas. Chcą to moga, a ciebie niech dalej krew zalewa. Albo daj sobie spokój, bo dlaczego cię to boli to nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie na uczelni nie ma takich problemów, taryfa ulgowa tylko przy ciąży zagrożonej, albo jak jesteś jedną nogą w grobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żak

pewnie studia za ciężkie pieniądze to i wykładowcy w dópeł by cmoknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Studentka napisał:

Każdy ma na roku jakaś księżniczkę... bogata, ładna dziewczyna. Tez mam... jesteśmy na czwartym roku obecnie. Zaszła gwiazda w ciąże, wszyscy jej nadskakują i UWAGA... wykładowcy wyrażają chęć naginania zasad w postaci wcześniejszego wyjścia jak gwiazdka się zle czuje czy dodatkowych terminów nosz kuzwa nikt jej zachodzić nie kazał z jakiej racji to specjalne traktowanie... jeszvze wszyscy ja traktują jak święta krowę, myślałam ze będzie z niej beka a tu przepuszczacie w drzwiach, ustępowanie miejsca i wielkie dopytywanie jak się ma. Krew mnie zalewa jak pomyśle o jutrze.

Ciekawe jak ty byś była tą" świętą krową" to czy nadal byś tak samo myślała jak teraz. Nic nie ma dziwnego w tym, że kobieta ciężarna jest trochę inaczej traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuka8

Też sobie zajdź, to zaznasz takich samych przywilejów. :classic_wink:

A tak calkiem na serio - naprawdę cię to aż tak wkurza? Chyba bardziej jesteś zazdrosna, że koleżance trochę bardziej szczęści się w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

twoim błędem było założenie tego tematu na forum dla madek.tutaj każda zjadłaby gowno swojego bombelka.

Wcale nie, ja tam jestem za równym traktowaniem wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalne, jeśli jej będą robić pod górkę to nie daj boże zrezygnuje ze studiów. A kasa musi się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

twoim błędem było założenie tego tematu na forum dla madek.tutaj każda zjadłaby gowno swojego bombelka.

A twoim błędem jest zabierać głos w sprawie o której nie masz pojęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×