Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kot rozporek

Adoptowała mnie HERBATOHOLICZKA. Byłem jej więźniem. Zmuszała mnie do nierządu, abym zarabiał na Sagę, którą się poniewierała. Zabierała mnie na Gdyńską plażę, a tam niemieccy turyści głaskali mnie płacąc za to jedno euro. Mogli dotykać mojego ogonka.

Polecane posty

Gość Kot rozporek

Wydawała się porządną osobą. Prowadziła vlogtober i bujo. Ale to tylko pozory. W rzeczywistości była herbatoholiczką, która dostawała ataku histerii gdy brakowało Sagi i biła wtedy swoją siostrę. Wiecznie była pod wpływem herbaty. Bredziła wtedy o tym, że pogoda ją troluje i ciągle podawała, która jest godzina. W końcu zaczęła zmuszać mnie do nierządu. Musiała dawać głaskać się niemieckim turystom. Trzymała mnie na sznurku i wyceniła moją godność na jedno euro. Cztery złote. Byleby tylko kupić duże opakowanie Sagi i ochlać się herbatą. Nie dostawałem nawet Whiskasa. Musiałem dojadać po niej makaron z parówkami. Nie byłem jej jedyną ofiarą. Więziła też pingwina ze Szwecji. Na szczęście pewnego dnia gdy była zbyt odurzona herbatą, żeby kontaktować, zerwaliśmy się z łańcuchów i uciekliśmy promem do Sztokholmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #uwolnicguziczka
21 minut temu, Gość Kot rozporek napisał:

Wydawała się porządną osobą. Prowadziła vlogtober i bujo. Ale to tylko pozory. W rzeczywistości była herbatoholiczką, która dostawała ataku histerii gdy brakowało Sagi i biła wtedy swoją siostrę. Wiecznie była pod wpływem herbaty. Bredziła wtedy o tym, że pogoda ją troluje i ciągle podawała, która jest godzina. W końcu zaczęła zmuszać mnie do nierządu. Musiała dawać głaskać się niemieckim turystom. Trzymała mnie na sznurku i wyceniła moją godność na jedno euro. Cztery złote. Byleby tylko kupić duże opakowanie Sagi i ochlać się herbatą. Nie dostawałem nawet Whiskasa. Musiałem dojadać po niej makaron z parówkami. Nie byłem jej jedyną ofiarą. Więziła też pingwina ze Szwecji. Na szczęście pewnego dnia gdy była zbyt odurzona herbatą, żeby kontaktować, zerwaliśmy się z łańcuchów i uciekliśmy promem do Sztokholmu. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki test herbat

A czy pozwala im dotykać Twojego brzuszka? Jesli tak - zostaje OTOZ Animals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek rozporek
6 minut temu, Gość wielki test herbat napisał:

A czy pozwala im dotykać Twojego brzuszka? Jesli tak - zostaje OTOZ Animals.

Tak... ale nie chcę do tego wracać. Dostałem azyl w Szwecji i nie wracam już do Redy. Chodzę na spotkania DDH dorosłych dzieci herbatoholików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #jesuisguziczek
19 minut temu, Gość kotek rozporek napisał:

Tak... ale nie chcę do tego wracać. Dostałem azyl w Szwecji i nie wracam już do Redy. Chodzę na spotkania DDH dorosłych dzieci herbatoholików.

#jesuisguziczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iść
1 godzinę temu, Gość kotek rozporek napisał:

Tak... ale nie chcę do tego wracać. Dostałem azyl w Szwecji i nie wracam już do Redy. Chodzę na spotkania DDH dorosłych dzieci herbatoholików.

A co z pingwinkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość kotek rozporek napisał:

Tak... ale nie chcę do tego wracać. Dostałem azyl w Szwecji i nie wracam już do Redy. Chodzę na spotkania DDH dorosłych dzieci herbatoholików.

DDH padłam ze śmiechu taką kafe to ja lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guziczek
2 godziny temu, Gość Iść napisał:

A co z pingwinkiem? 

Ostatni raz widziałem go w porcie. Poszedłem skorzystać z kuwety, chwila nieuwagi i...

Mam zamiar przeszukać miejscowe zoo i schroniska, trzymajcie kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita Otra
1 godzinę temu, Gość Guziczek napisał:

Ostatni raz widziałem go w porcie. Poszedłem skorzystać z kuwety, chwila nieuwagi i...

Mam zamiar przeszukać miejscowe zoo i schroniska, trzymajcie kciuki! 

✊✊❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię herbatę bez cukru

Z czym tę herbatę piła? Współczuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×