Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim

Ile najwięcej wygrałyście w lotto/zdrapki?

Polecane posty

Gość pseudonim

Ja nigdy nie wygrałam więcej niż 50zł i tak się zastanawiam czy są tu na forum jacyś ludzie którym udało się wygrać np. kilka, kilkanaście tysięcy lub więcej? Jaką wielką ilość szczęścia trzeba mieć żeby takie coś się udało? Myślicie, że potem np. ta doza szczęścia musi się zwrócić później w jakimś nieszczęściu np. ktoś wygrał milion a potem rodzi mu się niepełnosprawne dziecko lub z chorobą genetyczną gdzie szanse są również małe? Eeeeh ale to już takie osobne pytanie, zapędziłam się  :P

Ok, wracając do tytułowego pytania, komuś się udało coś dużego wygrać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz mi się zdarzyło, że kupiłam dwie zdrapki i obie były wygrane... Co prawda nieduże kwoty bo łącznie 55 zł ale zaskoczenie było...

Na YT jest sporo takich zdrapkowych filmików... mało która zdrapka wygrywa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosowe

6000. Szczęścia chodzą parami, tak jak nieszczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dwa razy wygrałam 10 zł i raz 24 🤣

Też się zastanawiałam czy to realne, że ludzie wygrywają takie pieniądze. Ale to trzeba miec ogromne szczęść! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

6tys dolarów w kasynie w las vegas,  ale za chwile przegrałam więc niewiem czy się liczy 😅 do dziś pluje sobie w brodę że nie wybrałam tylko grałam dalej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raz trafiłam czwórkę. Wygrana niecałe 400 zł. Kilka razy 3. To było kilka lat temu. Od dawna nie kupuję kuponów, czy zdrapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rymka

Na wesele zamiast kwiatow poprosiliśmy o zdrapki. Drapalismy je tydzien... Lacznie wygralismy 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlarraRr

Pracowałam przez kilka lat w lotto, w zdrapkach za 2 zł było max 50 zł przypadal z reguły jeden taki los na cala paczke, w zdrapce za 10 zl byly rzadko kiedy 100 zl nie wiecej. Aha, a w lotto jeden jedyny raz widziałam kupon z trafiona piątka, ogolnie bez szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to ja

Jakieś 80 zł w jednej zdrapce za 2 zł. Jakiś czas temu 60 w takiej samej zdrapce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia H.

Moja teściowa wygrała 5 w Lotto czyli ok 7 tysi. Byliśmy bardzo zaskoczeni, ona również. Co ciekawe szybko wydała na jakąś remontowa zachcianka i temat umarł. Nikt nie przezywa, że zbraklo tylko 1 liczby. Jednak to tylko to aż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Sonia H. napisał:

Moja teściowa wygrała 5 w Lotto czyli ok 7 tysi. Byliśmy bardzo zaskoczeni, ona również. Co ciekawe szybko wydała na jakąś remontowa zachcianka i temat umarł. Nikt nie przezywa, że zbraklo tylko 1 liczby. Jednak to tylko to aż.

wgrala i wydala, miała sie podzielic czy jak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja ta

Parę razy po 100 w zdrapkach po 10 ale i po 2 złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khgvbn

Ja nigdy, ale kiedyś znałam dziewczynę, której matka wygrała w lotto 7000 zł. Jednak to naprawdę rzadkość. Ja uważam że szkoda pieniędzy na Lotto. Trzeba mieć naprawdę szczęście. Zresztą podobnie jak zakłady sportowe. Mój facet zna się na sporcie super, wygrywa różne konkursy, a nigdy jakichś większych pieniędzy nie wygrał, gdy obstawiał mecze, bo zawsze coś mu nie weszło... Owszem kilkaset złotych wygrywał, ale nie jakieś naprawdę duże kwoty. A jeden jego znajomy, nie zna się na sporcie, raz sobie obstawił i wygrał 15 tys... Szkoda na to czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

W zdrapkach często coś się trafi. Często kupuję zdrapek za 100-200zł i zawsze jest tak że wygrywa 60-150% zainwestowane kwoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1

Z kolegą uczyła się dziewczyna co wygrała 20 baniek w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasta

Mój syn miał taki okres że codziennie chciał żeby kupować mu zdrapke po 2 zł, no i raz wygrał 500 zł. Piszę że on wygrał dlatego bo w domu zawsze oddawał kasę za zdrapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤣🤣🤣

W lotto kilka razy trójkę czyli zwrot kosztow. W zdrapkach za złotówkę kilka razy złotówkę 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika
3 godziny temu, Gość Khgvbn napisał:

Ja nigdy, ale kiedyś znałam dziewczynę, której matka wygrała w lotto 7000 zł. Jednak to naprawdę rzadkość. Ja uważam że szkoda pieniędzy na Lotto. Trzeba mieć naprawdę szczęście. Zresztą podobnie jak zakłady sportowe. Mój facet zna się na sporcie super, wygrywa różne konkursy, a nigdy jakichś większych pieniędzy nie wygrał, gdy obstawiał mecze, bo zawsze coś mu nie weszło... Owszem kilkaset złotych wygrywał, ale nie jakieś naprawdę duże kwoty. A jeden jego znajomy, nie zna się na sporcie, raz sobie obstawił i wygrał 15 tys... Szkoda na to czasu. 

To widocznie się nie zna aż tak dobrze. Są różne kupony sportowe, zwykle, eksperckie, klubów, ligowe etc. Mój facet co miesiąc wyciąga z tego około 2000, najmniej 500zl, ale nigdy nie jest stratny. 

Ja nawet zaczęłam obstawiać dla zabawy i wygrywam po 100zl 😛 bo się już trochę znam. Raz dla zabawy obstawiam że jakiś debiutujący klub wygra z liderem tabeli, byl taki kurs że postawiłam z 5zl a wygrałam 500 xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 2008 r. Wygrałem 2 razy czwórke(270 i 215 zł).Pod koniec roku trafiłem 5000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Sonia H. napisał:

Moja teściowa wygrała 5 w Lotto czyli ok 7 tysi. Byliśmy bardzo zaskoczeni, ona również. Co ciekawe szybko wydała na jakąś remontowa zachcianka i temat umarł. Nikt nie przezywa, że zbraklo tylko 1 liczby. Jednak to tylko to aż.

Mi zabrakło jednej liczby do głównej wygranej 😅 w sensie miałam jeden a było 2 coś w ten deseń, naprawde byłam blisko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

10zł. Kumpel z meczów wyciąga co mc 7000 - 15000. Szkoda, że ja się nie znam. On od znajomków dostaje typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

1000 zł w zdrapce zodiak, czasem trójkę w lotto po 24 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
5 godzin temu, Gość Nika napisał:

To widocznie się nie zna aż tak dobrze. Są różne kupony sportowe, zwykle, eksperckie, klubów, ligowe etc. Mój facet co miesiąc wyciąga z tego około 2000, najmniej 500zl, ale nigdy nie jest stratny. 

Ja nawet zaczęłam obstawiać dla zabawy i wygrywam po 100zl 😛 bo się już trochę znam. Raz dla zabawy obstawiam że jakiś debiutujący klub wygra z liderem tabeli, byl taki kurs że postawiłam z 5zl a wygrałam 500 xd

Tak jasne, a w tej bajce są smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
3 godziny temu, Gość Kiss napisał:

10zł. Kumpel z meczów wyciąga co mc 7000 - 15000. Szkoda, że ja się nie znam. On od znajomków dostaje typy.

Taa klamczuszku. Bukmacherzy takich zaraz blokują więc nie troluj. Zresztą to hazard. Nigdy nie wygrasz z bukiem. Ale takie bajeczki muszą pisać opłacane trole, żeby ktoś obstawiał i łudził się że wygra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Bukmacherzy takich zaraz blokują 

Tzn?? 🤔🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×