Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Frajer- kto to jest?

Polecane posty

Gość Gość

Mam pytanie do Pań.Dlaczego faceta ,który Was rzucił i olał nazywacie frajerem ?Przecież frajer to nieudacznik i ktoś kto jest wykorzystywany i o tym nawet nie wie...A jeśli z Wami zerwał to przestał być frajerem.Proste...Więc po co te teksty?Widzę tu na forum częste powtarzające sie posty pt"olał mnie" i każda odpisująca pani zawsze używa tego słowa.Dla mnie taki facet wcale nie jest żadnym frajerem .Dodam ,że sam jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie do Pań.Dlaczego faceta ,który Was rzucił i olał nazywacie frajerem ? [...]

Ponieważ trzeba się pocieszyć i uzyskać równowagę emocjonalną, ustabilizować urażone ego, dowartościować się. Na ogół im niższa samoocena, tym bardziej niedojrzałe podejście do relacji, w tym nieumiejętność akceptacji preferencji i oczekiwań partnera.

14 minut temu, Gość Gość napisał:

[...] A jeśli z Wami zerwał to przestał być frajerem. [...]

Nadinterpretacja.

14 minut temu, Gość Gość napisał:

[...] Dla mnie taki facet wcale nie jest żadnym frajerem .[...]

Dla mnie również nie. Jeśli kobieta była z facetem, na którym jej zależało, po czym zaczyna go obrażać po rozstaniu... to w żaden sposób o niej dobrze nie świadczy. Po pierwsze, wyżej wspomniana niedojrzałość, po drugie brak kultury, po trzecie - posyłać inwektywy za kimś, z kim się chciało być, to jak strzał w kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×