Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Czy 3000 netto to bieda

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Kiss napisał: A serio się z tego utrzymujesz? Ja tylko z pracy zawodowej niestety.  X a broń Boże 😱 wszystko reinwestuje na procent składany. Staram się zarobić osobno żeby cokolwiek kupić. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

na jedzenie oszczędzanie to ...izm, ale np. komórka za 50zł masz nieograniczone rozmowy i duży pakiet internetu, ciuch raz w miesiącu można sobie kupić coś lepszej jakości za 300zł, chemia to też nie jakiś odlot chyba, że kupujesz szanele i rózne inne lux.

Ja kupuje oklepaną chanelle nr 5 akurat, a poduchy mam Kylie Minogue, pomadki Kim Kardashian kupuje online, bo są świetne, tak jestem rozpieszcza przez życie, 3000 zł. zarabiałam na studiach u rodziny, mieszkając z mamusią, z domu zamożna to łatwo mi wydawać, ale znam realia. Za 3000 zł. umiałabym żyć na swoim, jak mus to mus, oszczędzania da się nauczyć, jak nie ma wyjścia. 

8 minut temu, Gość Kiss napisał: A serio się z tego utrzymujesz? Ja tylko z pracy zawodowej niestety.  X może kup tą nieruchomośc albo akcje dywidendy. Niestety lokaty szoruja po dnie. A dzisiaj bank jest lepszy od państwa w gwarancji więc obligacji nie polecę przez politykę socjalną 500+.

2 godziny temu, Gość Gość napisał: Czy 3000 netto to bieda X jeśli ktoś nie ma oszczędności i urządzonego rtv agd mieszkania bez kredytu w którym można mieszkać za sam czynsz i opłaty bez odstępnego to faktycznie bieda i to przez kilka kilkanaście lat. 

Gość Kiss

Leżak, plany się zmieniły, teraz mieszka u mnie facet, remontuje swoją chałupę, dopiero na wiosnę mogę tę chatę wystawić na sprzedaż 😞 Wtedy chcę kupić kawalerkę na wynajem albo na flipa.

21 minut temu, Gość gość napisał: Co się cieszysz? Pij kawę i opowiadaj co tam w modzie. Pikuj kawusię. ☕ X gul gul zaraz skończę 😙

1 minutę temu, Gość Kiss napisał: Leżak, plany się zmieniły, teraz mieszka u mnie facet, remontuje swoją chałupę, dopiero na wiosnę mogę tę chatę wystawić na sprzedaż 😞 Wtedy chcę kupić kawalerkę na wynajem albo na flipa. X myślałem że masz więcej oszczędności w sensie że możesz kupić za nie kawalerkę w każdym mieście. 

Gość Kiss

Mam tylko kilkadziesiąt tysięcy, a chcemy się postarać o dziecko i wziąć ślub w przyszłym roku. Ślub skromny, ale lekarz prywatnie. Muszę je zostawić. Zresztą za to byłaby tylko zapuszczona kawalerka w jakimś Sosnowcu albo Łodzi.

W sensie jedną w jakimkolwiek mieście. I boli zysk z lokat bankowych. Niestety państwo pomogło frankowiczom i stopy procentowe są niskie więc i banki z więcej niż 4% w promocji nie wyskajują. 

Gość Kiss

Nie miałabym już za co jej odremontować. A takiej nie sprzedam z zyskiem.

Przed chwilą, Gość Kiss napisał: Mam tylko kilkadziesiąt tysięcy, a chcemy się postarać o dziecko i wziąć ślub w przyszłym roku. Ślub skromny, ale lekarz prywatnie. Muszę je zostawić. Zresztą za to byłaby tylko zapuszczona kawalerka w jakimś Sosnowcu albo Łodzi. X no faktycznie mało 😞

Gość Kiss

W sumie nie wiem. Wkurza mnie powtarzalność misji pobocznych. Ale raczej tak.

1 minutę temu, Gość Kiss napisał: W sumie nie wiem. Wkurza mnie powtarzalność misji pobocznych. Ale raczej tak. X a mad maxa graliscie? 😄 

Gość Gość
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Kiss napisał: Spidermana skończyliśmy.  X i co polecasz? 😄 

I tak cię nie stać bo jesteś bezrobotnym leniem i pasożytem społecznym.

5 minut temu, Gość Gość napisał: I tak cię nie stać bo jesteś bezrobotnym leniem i pasożytem społecznym. X w sumie to racja nie chce mi się kupić przejść i sprzedać płyty, raczej poczekam aż będzie na wyprzedaży za grosze lub w abonamencie. 

14 minut temu, Gość Kiss napisał: W sumie nie wiem. Wkurza mnie powtarzalność misji pobocznych. Ale raczej tak. X Batman mi się podobał, 100% zrobiłem. Chyba mogę też polecić. 

1 minutę temu, Gość Kiss napisał: Mad Maxa nie, a przynajmniej ja, Last of Us tak. X Mad max najlepsza piaskowca jaką grałem, kropki z mapy się czyści z przyjemnością, fabuła też dobra, początek łapie za serce. Zaskoczony byłem tą grą i polecam. Często chodzi po 39 cyfrowa ile na płycie nie wiem. Jednak zapamiętałem ją jako jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek grałem. No sztos tylko kupić. Chyba że ktoś nie lubi długich gier bo to półtora miesiąca grania codziennie 😓

Według mnie mad max był lepszy od mgsv. Mgsv broni się tylko psem który nam mógł pomagać. W mad max on jest tylko w aucie lub domu 😢

No nie chcę spojlerowac zbytnio, ale jest kilka więzi w grze z mpecami. Zaryzykuj też byłem nieufny do mad maxa ba w życiu bym go szybko nie kupił, przypadek 😘

A wy Kiss co robicie z grami po przejściu? 😄 chodzi mi o pudełkowe i cyfrowe. Ja do gier nie wracam i bardzo pasuje mi abonament xD 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować