Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po czy poznać że ktoś ma niski iloraz inteligencji

Polecane posty

Gość Konfederacja. W.i N.

10. Nie posiadanie teraz na szyi Krzyżyka Chrześcijańskiego to oznaka słabej inteligencji również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
18 minut temu, Gość vvv napisał:

Punkt 0 się zgadza, reszta nie.

No właśnie, nie zgadza się twoja wypowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niski iloraz inteligencji poznać po tym, że sie popiera pedo.fila. Albo kr.etyna,który wali pedo.filskimi tekstami strzelając do włąsnej bramki. To jest tak żałosne i głupie, że aż się pisać nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
1 godzinę temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Po tym, że

0.głosuje na pis, po, koalicję, platformę, wiosnę, jest lgbtq,

1.nie jest konserwatywny bardziej niż ja w 1/10;

2. nie chodzi do Kościoła, nie przestrzega 10 przykazań Bożych,

3. Nie posiada dziewictwa dla męża, albo prawictwa dla żony

4. pije alkohol, albo pali papierosy,

5. płaci kartą elektroniczną w sklepie,

6.straciło jako ,,to coś" dziewictwo bez gwałtu na własne życzenie przed dwudziestką

7. nie kocha matki i ojca swego

To nie ma nic wspólnego z inteligencją. Wróć do podstawówki i dowiedz sie czym jest a czym nie jest inteigencja. Ty jej z pewnościa nie posiadasz. A z moralnego punktu widzenia, pedo.flia, głoszona zresztą przez Korwina, jest o wiele gorsza od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba

Mam latac balonem wtedy bede inteligenta, ciekawe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

 

9 godzin temu, Gość nice napisał:

To nie ma nic wspólnego z inteligencją. Wróć do podstawówki i dowiedz sie czym jest a czym nie jest inteigencja. Ty jej z pewnościa nie posiadasz. A z moralnego punktu widzenia, pedo.flia, głoszona zresztą przez Korwina, jest o wiele gorsza od tego wszystkiego.

nie da się wyznaczyć twojej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Niski iloraz inteligencji poznać po tym, że sie popiera pedo.fila. Albo kr.etyna,który wali pedo.filskimi tekstami strzelając do włąsnej bramki. To jest tak żałosne i głupie, że aż się pisać nie chce. 

A czy ty popierasz aborcję i jesteś czysta intelektualnie oraz moralnie ?  Statystyki przemilczane podają, że miliony polek dotyczy aborcja.. poprzez znajome , przyjaciółki  i siostry... itp itd.   Czy obroniłaś wszystkie nienarodzone dzieci ?  Czy jesteś czysta wobec swojego męża ? Dałaś mu dziewictwo ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

A czy ty popierasz aborcję i jesteś czysta intelektualnie oraz moralnie ?  Statystyki przemilczane podają, że miliony polek dotyczy aborcja.. poprzez znajome , przyjaciółki  i siostry... itp itd.   Czy obroniłaś wszystkie nienarodzone dzieci ?  Czy jesteś czysta wobec swojego męża ? Dałaś mu dziewictwo ?

Nie istnieje czystość intelektualna, a tylko intelektualna uczciwość.

Popieranie aborcji albo nie to etycznie szara strefa i  nie ma nic wspólnego z inteligencją, ba nawet z moralnością!, a tylko i wyłącznie światopoglądem.
Podobnie jak i kwestią światopoglądową jest trzymanie dziewictwa dla męża. (Inna kwestia, że kobieta deklarująca się jako katoliczka a sypiająca przed ślubem to hipokrytka i tu już, owszem, mamy kwestię moralności)

Zacietrzewiasz się, opluwasz i bynajmniej nie inteligencją się  popisujesz. A na pewno już nie roztropnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
5 minut temu, Piaskun napisał:

Nie istnieje czystość intelektualna, a tylko intelektualna uczciwość.

Popieranie aborcji albo nie to etycznie szara strefa i  nie ma nic wspólnego z inteligencją, ba nawet z moralnością!, a tylko i wyłącznie światopoglądem.
Podobnie jak i kwestią światopoglądową jest trzymanie dziewictwa dla męża. (Inna kwestia, że kobieta deklarująca się jako katoliczka a sypiająca przed ślubem to hipokrytka i tu już, owszem, mamy kwestię moralności)

Zacietrzewiasz się, opluwasz i bynajmniej nie inteligencją się  popisujesz. A na pewno już nie roztropnością.

możliwe, że jesteś którąś z literek w lgbtq ! inaczej nie nie widzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

możliwe, że jesteś którąś z literek w lgbtq ! inaczej nie nie widzę tego.

I i Q  jak sądzę.

Kiedyś na plakatach z PRL  występował zapluty karzeł reakcji. PRL przeminął, AK dawno nie istnieje ale widzę, że zapluty karzeł żyje i ma się w najlepsze mimo niejakich oznak starczego zdziecinnienia.

Kłaniam się, kłaniam, pozdrawiam i żegnam, niech mądrość ustąpi wiekowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

A czy ty popierasz aborcję i jesteś czysta intelektualnie oraz moralnie ?  Statystyki przemilczane podają, że miliony polek dotyczy aborcja.. poprzez znajome , przyjaciółki  i siostry... itp itd.   Czy obroniłaś wszystkie nienarodzone dzieci ?  Czy jesteś czysta wobec swojego męża ? Dałaś mu dziewictwo ?

 

Ja jestem wrogiem aborcji od zawsze i sama nigdy jej nie miałam. Jeśli masz inne zdanie to bardzo chętnie pozwę cie do sądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wymogi etyczne nie są wymogami intelektualnymi, każdy nawet młody człowiek odróżnia jedno od drugiego, a jesli ktoś wymaga od kogoś na gruncie moralnosci, to nie może się hańbić tekstami o treści erotycznej ani tym bardziej pedo.filskimi bo to już jest nawet przestępstwo, nie mówiąc już o tym że jeden z najgorszych grzechów jakie można popełnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Po nicku vvv

Napisała ta, co nie umie swojego nicku wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronion

Jestem typem istoty. Podrywam tylko kobiety które patrzą mi w oczy dłużej niż 3 sekundy. Dlaczego? Bo tak chcę. I zawsze znajdę wspólny temat pomimo że ona twierdzi że myślała że nie mamy o czym gadać. Ronion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wila
4 minuty temu, Gość Ronion napisał:

Jestem typem istoty. Podrywam tylko kobiety które patrzą mi w oczy dłużej niż 3 sekundy. Dlaczego? Bo tak chcę. I zawsze znajdę wspólny temat pomimo że ona twierdzi że myślała że nie mamy o czym gadać. Ronion

Jesteś typem ...y. Kobiety patrzą się około 3 sekund komuś, kto jest dziwny albo członek mu się odznacza w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronion

Taaak? Acha to nie wiedziałem mój członek jest mały dopiero jak stanie to ma 17,5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wila
9 minut temu, Gość Ronion napisał:

Taaak? Acha to nie wiedziałem mój członek jest mały dopiero jak stanie to ma 17,5 cm.

W ciiipce mam twojego członka. Jak nie masz nic do zaoferowania to spływ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 23.10.2019 o 13:13, Gość gość napisał:

Ja jestem wrogiem aborcji od zawsze i sama nigdy jej nie miałam. Jeśli masz inne zdanie to bardzo chętnie pozwę cie do sądu. 

ja cię chętnie pozwę za oczernianie.

 

Dnia 23.10.2019 o 13:13, Gość gość napisał:

Ja jestem wrogiem aborcji od zawsze i sama nigdy jej nie miałam. Jeśli masz inne zdanie to bardzo chętnie pozwę cie do sądu. 

Nie napisałaś czy obroniłaś wszystkie dzieci przed aborcją w swoim otoczeniu.

Poza tym powinnaś wiedzieć , że prowokujesz poprzez narzucanie mnie czegoś i straszenie. Jesteś lewaczką. Lewaczki nie mają pojęcia o tych rzeczach o których pisaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

lq diabeł i wilk w owczej skórze. Można się zgodzić.

Dnia 23.10.2019 o 13:01, Piaskun napisał:

I i Q  jak sądzę.

Kiedyś na plakatach z PRL  występował zapluty karzeł reakcji. PRL przeminął, AK dawno nie istnieje ale widzę, że zapluty karzeł żyje i ma się w najlepsze mimo niejakich oznak starczego zdziecinnienia.

Kłaniam się, kłaniam, pozdrawiam i żegnam, niech mądrość ustąpi wiekowi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

11. po poglądach piaskuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 23.10.2019 o 00:56, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Po tym, że

0.głosuje na pis, po, koalicję, platformę, wiosnę, jest lgbtq,

1.nie jest konserwatywny bardziej niż ja w 1/10;

2. nie chodzi do Kościoła, nie przestrzega 10 przykazań Bożych,

3. Nie posiada dziewictwa dla męża, albo prawictwa dla żony

4. pije alkohol, albo pali papierosy,

5. płaci kartą elektroniczną w sklepie,

6.straciło jako ,,to coś" dziewictwo bez gwałtu na własne życzenie przed dwudziestką

7. nie kocha matki i ojca swego

Co ma orientacja do inteligencji ośle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UŚWIADAMIAM

L - lesbijki

G - Gej

B- biseksualizm

T - transseksualizm (nie pasuje tu bo nie odnosi się do orientacji a plci mózgu

Q - quer czyli crossdreserzy itp. Lgbt to opis spolecznosci a nie światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×