Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominika 5356

Jak pomóc uczennicy w nauce języka angielskiego.

Polecane posty

Uczennica chodzi do 3 klasy technikum przepuściłam ją ale nie powinnan. Z matematyką ma taki sam problem jak z mojm przedmiotem. Z pozostałych przedmiotów ma słabe oceny ale wystarczające żeby zdawać z klasy do klasy. Dziewczyna nie zna podstawowych słów zasad gramatyki i nie zbuduje podstawowego zdania. Ma opinię z poradni w której stwierdzono inteligencjie poniżej przeciętnej ale ja nie mogą obniżyć wobec niej wymagań. Czy jest jakaś możliwość żeby jej pomóc? Czy jest już za późno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nvc

A Tobie kto pomoże nauczyć się języka polskiego? Bo ty też dobrze pisać nie umiesz. I ty uczysz dzieci w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Musiałbyś poświęcić jej dzuzo czasu. Czasu za który zapewne nikt ci nie zapłaci. Bo tylko tak można coś zrobić. Ćwiczyć z nią po lekcjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak nie umiała to trzeba było nie przepuszczać. Po to się kogoś zatrzymuje żeby mógł opanować materiał, który go przerósł, a nie pcha na siłę dalej gdy widać ewidentne braki. Jak ktoś nie umie podstawowych zadań matematycznych to siedzisz z nim dopóki ich nie opanuje, a nie zaczynasz omawiać całki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niektórzy nigdy nic nie opanują i tyle. Jeśli ktoś jest zbyt słaby na liceum/technikum, to nie powinien w nim być.

Nie pomożesz tej uczennicy. Miałam takie dwie, zanim rzuciłam pracę w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×