Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dziewczyna miała innych facetów

Polecane posty

Gość Gosc

Poznałem zakochałem sie nie wiem co dalej przeszkadza mi to ze ja jestem prawiczkiem a ona szalała i nie wiadomo co robiła mamy po 25 lat powiedziała że miała 3 choć nie zdziwilbym sie jakby miała 30-stu. Gdzie poznać w dzisiejszych czasach porządna kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Poznałem zakochałem sie nie wiem co dalej przeszkadza mi to ze ja jestem prawiczkiem a ona szalała i nie wiadomo co robiła mamy po 25 lat powiedziała że miała 3 choć nie zdziwilbym sie jakby miała 30-stu. Gdzie poznać w dzisiejszych czasach porządna kobietę

Na pielgrzymce, w kościele? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro Ci to przeszkadza, to nie musisz z nią być. Poszukaj dziewicy i nie zawracaj jej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No niestety ten związek nie ma sensu, ja nie chcę być z taką osobą a niestety większość kobiet dzisiaj jest beznadziejna zwłaszcza te z kultury zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Poznałem zakochałem sie nie wiem co dalej przeszkadza mi to ze ja jestem prawiczkiem a ona szalała i nie wiadomo co robiła mamy po 25 lat powiedziała że miała 3 choć nie zdziwilbym sie jakby miała 30-stu. Gdzie poznać w dzisiejszych czasach porządna kobietę

 

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Poznałem zakochałem sie nie wiem co dalej przeszkadza mi to ze ja jestem prawiczkiem a ona szalała i nie wiadomo co robiła mamy po 25 lat powiedziała że miała 3 choć nie zdziwilbym sie jakby miała 30-stu. Gdzie poznać w dzisiejszych czasach porządna kobietę

albo kalkulacja albo milosc, rzadko sie zdarza by jedno szlo w parze z 2, jak z nia bedziesz to i tak bedziesz sie brzydzil i nabierzesz kompleksow a potem poszukasz dziewicy ktora bedzie sie toba brzydzic. lepiej ją olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byko
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

No niestety ten związek nie ma sensu, ja nie chcę być z taką osobą a niestety większość kobiet dzisiaj jest beznadziejna zwłaszcza te z kultury zachodu

obecnie polskie kobiety naśladują zgniły od korzeni system zachodni, czyli dawanie duupy, samotne matkowanie i inne patologie zachodu, nic dobrego z tego nie wychodzi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt

Teraz się nią brzydzisz, a jak zamoczysz to ją zdradzisz bo Ci odwali,  że musisz innej spróbować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lepiej powiedz dziewczynie, co Ci w niej przeszkadza. Będzie miała szansę na poznanie kogoś, komu nie przeszkadza to, że jest normalną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dasz z tym rady, wiem bo pamietam swoje mysli na temat kobiet ktore mialy juz jakies zycie erotyczne i np do mnie podbijaly, ja chcialem kobiete dla ktorej bedziemy pierwszymi partnerami seksualnymi i taka znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeleć, nabierz doświadczenia, poszukaj kobiety z mniejszym przebiegiem.

Co może być wcale trudne bo teraz wszystkie takie. I każda miała "tylko trzech" 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, deLegatka napisał:

Lepiej powiedz dziewczynie, co Ci w niej przeszkadza. Będzie miała szansę na poznanie kogoś, komu nie przeszkadza to, że jest normalną dziewczyną.

Nie jest normalną, jest łatwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie jest normalną, jest łatwą

To po co Ci łatwa? Zostaw ją i poszukaj trudnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To trzeba bylo sie wczesniej z nia poznac a jak szukasz w wieku 25 lat dopiero to do siebie miej pretensje o to ze ktos kogis przed toba pokochal. Trzeba bylo wczesniej sie zabrac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty uwazasz ze wszystkie zwiazki wychodza? Ludzie sie rozwodza i po 30 latach a ty uwazasz ze jak ktos mial 3 partnerow to juz nie nadaje sie. Z takim podejsciem to raczej czeka cie dluuuga samotnosc. A gdzie byles do 25 r zycia? Nie poznawales 30 kobiet? Serio? Tak jak ty jej nie wierzysz tak ona nie uwierzy tobie. I tez je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I tez jej sie wydajesz taki jak ona tobie i z tego powodu nic z tego nie bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

To trzeba bylo sie wczesniej z nia poznac a jak szukasz w wieku 25 lat dopiero to do siebie miej pretensje o to ze ktos kogis przed toba pokochal. Trzeba bylo wczesniej sie zabrac. 

Ona ma 18 lat. W przedszkolu miałem szukać? Powoli przestaje się dziwić muzułmanom że poslubiają 8 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty uwazasz ze wszystkie zwiazki wychodza? Ludzie sie rozwodza i po 30 latach a ty uwazasz ze jak ktos mial 3 partnerow to juz nie nadaje sie. Z takim podejsciem to raczej czeka cie dluuuga samotnosc. A gdzie byles do 25 r zycia? Nie poznawales 30 kobiet? Serio? Tak jak ty jej nie wierzysz tak ona nie uwierzy tobie. I tez je

Facetom jest trudniej kogoś poznać niż kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
2 godziny temu, Piaskun napisał:

Przeleć, nabierz doświadczenia, poszukaj kobiety z mniejszym przebiegiem.

Co może być wcale trudne bo teraz wszystkie takie. I każda miała "tylko trzech" 😛

Jaaasne. A twoja wybranka, ilu już miała? Też ,,tylko trzech"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość love napisał:

Jaaasne. A twoja wybranka, ilu już miała? Też ,,tylko trzech"?

Przecież piszę, każda mówi że tylko trzech 😄

Dlatego:

1) można sobie doprowadzić dziewice z krajów trzeciego świata

2) nie przejmować się tym co kobieta mówi tylko tym czy jest zdrowa - testy na wszystkie wenerie w tym HPV wskazane.

(w Polsce cnotę chowają już tylko kobiety bez popędu seksualnego, a lepiej chyba mieć seks niż go nie mieć)

3) jasno postawić sprawę że ślubu nie będzie bo takiej hipokryzji że najpierw sobie używamy, a później życzymy białego welonu (który symbolizuje  czystość) to nikt tolerować nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
10 minut temu, Piaskun napisał:

Przecież piszę, każda mówi że tylko trzech 😄

Dlatego:

1) można sobie doprowadzić dziewice z krajów trzeciego świata

2) nie przejmować się tym co kobieta mówi tylko tym czy jest zdrowa - testy na wszystkie wenerie w tym HPV wskazane.

(w Polsce cnotę chowają już tylko kobiety bez popędu seksualnego, a lepiej chyba mieć seks niż go nie mieć)

3) jasno postawić sprawę że ślubu nie będzie bo takiej hipokryzji że najpierw sobie używamy, a później życzymy białego welonu (który symbolizuje  czystość) to nikt tolerować nie musi.

HPV to nie wenera, a slub moze byc bez welonu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Piaskun napisał:

Przecież piszę, każda mówi że tylko trzech 😄

Nieprawda. Nie każda 😄 Ja mówię, że jednego 😉 I on doskonale o tym wie (ten jeden) 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

HPV to nie wenera, a slub moze byc bez welonu 🙂

Tia, wcale. Najbezpieczniejszy wirus na świecie.
http://    www.medonet.pl/zdrowie,choroba-weneryczna---objawy--przyczyny--leczenie--profilaktyka,artykul,1727214.html

Próbujesz dziewczyno uchodzić za inteligentną, ale sama sobie w tym próbowaniu podkładasz nogę.

2 minuty temu, deLegatka napisał:

Nieprawda. Nie każda 😄 Ja mówię, że jednego 😉 I on doskonale o tym wie (ten jeden) 😄

 Nie mówię, że nie ma chlubnych wyjątków. Ale to margines błędu statystycznego (zwłaszcza przypadki gdzie wspólne pożycie za udane uważa nie tylko kobieta), dlatego pozwalam sobie na kwantyfikator ogólny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Piaskun napisał:

Przecież piszę, każda mówi że tylko trzech 😄

Dlatego:

1) można sobie doprowadzić dziewice z krajów trzeciego świata

2) nie przejmować się tym co kobieta mówi tylko tym czy jest zdrowa - testy na wszystkie wenerie w tym HPV wskazane.

(w Polsce cnotę chowają już tylko kobiety bez popędu seksualnego, a lepiej chyba mieć seks niż go nie mieć)

3) jasno postawić sprawę że ślubu nie będzie bo takiej hipokryzji że najpierw sobie używamy, a później życzymy białego welonu (który symbolizuje  czystość) to nikt tolerować nie musi.

1. Można sprowadzić 🙂, można też polecieć na księżyc i można być miliardrerem, można wszystko - w teorii. 

2. Jeszcze musiałoby jej się chcieć, dla nikogo nie zrobiłabym testów, tylko dla siebie - w razie potrzeby. 

3. Tolerować nie musi, a kobieta nie musi tolerować ograniczeń jej narzucanych. Kobieta nie dziewica bez welonu, chłop nie prawiczek idzie ubrany jak chce. Takie nierówne traktowanie praktycznie przeszło do lamusa, nastały nowe czasu, albo facet się dostosuje, albo długo będzie się bronił, ale uwaga ostatnich psy gryzą 🙂

 

Autorze, nic na siłę,  nie martw się twoja koleżanka zaraz znajdzie 4go, nie musisz to być Ty. Szukaj dziewicy,  ale proszę, nie oczekuj bicia się w pierś kobiet, które miały 3 partnerów, moim trzecim jest mój mąż, daleko mi do żalu za "grzechy", myślę, że jemu też daleko.  To dla nas nieistotne, natomiast rozumiem, że prawiczków może to przeszkadzać, szukaj dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
22 minuty temu, Piaskun napisał:

Przecież piszę, każda mówi że tylko trzech 😄

Dlatego:

1) można sobie doprowadzić dziewice z krajów trzeciego świata

2) nie przejmować się tym co kobieta mówi tylko tym czy jest zdrowa - testy na wszystkie wenerie w tym HPV wskazane.

(w Polsce cnotę chowają już tylko kobiety bez popędu seksualnego, a lepiej chyba mieć seks niż go nie mieć)

3) jasno postawić sprawę że ślubu nie będzie bo takiej hipokryzji że najpierw sobie używamy, a później życzymy białego welonu (który symbolizuje  czystość) to nikt tolerować nie musi.


Nie wyczułeś sarkazmu w mojej odpowiedzi? Równasz kobiety do jednego poziomu a przecież w rzeczywistości tak nie jest. Czyja to wina, że tylko na takie trafiałeś?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To trzeba bylo sie wczesniej z nia poznac a jak szukasz w wieku 25 lat dopiero to do siebie miej pretensje o to ze ktos kogis przed toba pokochal. Trzeba bylo wczesniej sie zabrac. 

To że kobieta ma seks ma zawołanie nie zonaczy że, każdy facet też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Facetom jest trudniej kogoś poznać niż kobietom

No to peszek, nam jest trudniej wnieść lodówkę schodami, sprawiedliwość musi być. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
8 minut temu, Gość love napisał:


Nie wyczułeś sarkazmu w mojej odpowiedzi? Równasz kobiety do jednego poziomu a przecież w rzeczywistości tak nie jest. Czyja to wina, że tylko na takie trafiałeś?

 

 

I proszę mnie źle nie zrozumieć, ja nie mam nic do tych dziewczyn, które miały więcej partnerów, mnie to nie przeszkadza- ich sprawa. Nie podoba mi się tylko takie podejście wg Piaskuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość love napisał:

Nie wyczułeś sarkazmu w mojej odpowiedzi?

Podobno tylko na pytania retoryczne nie wypada odpowiadać. Nie wiedziałem że toż samo tyczy się sarkazmu.

5 minut temu, Gość love napisał:

Równasz kobiety do jednego poziomu a przecież w rzeczywistości tak nie jest.

Tiaaaaa. Same dziewice idą do ołtarzy.

W moim znakomitym liceum krążyła legenda, ze jeśli jakaś absolwentka opuści podwoje dziewicą, to patron szkoły zejdzie z postumentu.

5 minut temu, Gość love napisał:

Czyja to wina, że tylko na takie trafiałeś?

W przeciwieństwie do poniektórych nie mam aż tak rozwiniętego fetyszu dziewictwa by czatować na laski pod gimnazjami, więc myślę, że poznałem całkiem normalny przekrój kobiet na studiach, w sieciówce gdzie dorabiałem, czy w pracy i na mieście.

Poziom nie był za wysoki, ale hej! jeśli to poprawi Ci humor możesz uznać, że muchy do g....a lecą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość love napisał:

I proszę mnie źle nie zrozumieć, ja nie mam nic do tych dziewczyn, które miały więcej partnerów, mnie to nie przeszkadza- ich sprawa. Nie podoba mi się tylko takie podejście wg Piaskuna.

Podejście Piaskuna jest takie, że nie ufa w to co kobieta mu mówi i tyle. Jeśli zdejmuję kobiecie wianek to wiem, jeśli nie -to wiem, że mi prawdy nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×