Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dziewczyna miała innych facetów

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Czyli kobieta może żądać przystojnego bogatego zaradnego a facet który nie chce kobiety z przebiegiem starego passata to od razu aspołeczny incel.

Niezłe wyparcie, lepiej zbadaj się czy jakiego syfa nie masz...

A facet to chce brzydką, grubą, biedną i do tego jakąś ofiarę życiową byle bez przebiegu? Niezłe wsparcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Mężczyźni chcą seksu z kobietami i to przed ślubem, mężczyźni nie chcą by kobiety uprawiały seks przed ślubem. Yyyy, pogubiłam się. 

A teraz prawda

Mężczyzna chce seksu przed ślubem, mężczna chcą by kobiety uprawiały seks przed ślubem, ale tylko z nim. 

I tak wychodzi że, samiec alfa ma na własność stado bezmyślnych kobiet które nie dostrzegają że, on ich nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A facet to chce brzydką, grubą, biedną i do tego jakąś ofiarę życiową byle bez przebiegu? Niezłe wsparcie. 

Ja bym nie miał nic przeciwko jakby była fajna i miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxz

Nie wierz tym którzy tu piszą że kobiety miały po 30 facetów, ci co tak piszą sami mieli kilkadziesiąt kobiet i sa sfrustrowani bo wiekszość z tych kobiet ich rzuciła. Kobiety zwykle mają 1 - kilku partnerów i szukają miłości oraz męża, czasami źle trafiaja i szukają ponownie, a nie puszczają się ile wlezie, w przeciwieństwie do facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe
Przed chwilą, Gość mnbvcxz napisał:

Nie wierz tym którzy tu piszą że kobiety miały po 30 facetów, ci co tak piszą sami mieli kilkadziesiąt kobiet i sa sfrustrowani bo wiekszość z tych kobiet ich rzuciła. Kobiety zwykle mają 1 - kilku partnerów i szukają miłości oraz męża, czasami źle trafiaja i szukają ponownie, a nie puszczają się ile wlezie, w przeciwieństwie do facetów. 

Kolejny raz potwierdzasz że dla ciebie facet==fuckboy a reszty nie dostrzegasz.

Normalny ma szczęście jak w ogóle ma dziewczynę a gdzie tam do puszczania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxz
3 minuty temu, Gość typowe napisał:

Kolejny raz potwierdzasz że dla ciebie facet==fuckboy a reszty nie dostrzegasz.

Normalny ma szczęście jak w ogóle ma dziewczynę a gdzie tam do puszczania się.

Nie pisałam o KAŻDYM facecie, tylko o tych którzy szkalują kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość mnbvcxz napisał:

Nie pisałam o KAŻDYM facecie, tylko o tych którzy szkalują kobiety. 

Ale szkalownicy, też nie szkalują KAŻDEJ kobiety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja bym nie miał nic przeciwko jakby była fajna i miła.

Każdy tak mówi, a potem jest jednak inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Każdy tak mówi, a potem jest jednak inaczej. 

Jest inaczej bo brzydka dziewczyna chce księcia a spokojnego olewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

6 minut temu, Gość gosc napisał:

Jest inaczej bo brzydka dziewczyna chce księcia a spokojnego olewa...

No twoja brzydulka wzięła ciebie badboya, a nie jesteś ani księciem ani spokojnym normalnym facetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

 

No twoja brzydulka wzięła ciebie badboya, a nie jesteś ani księciem ani spokojnym normalnym facetem. 

W sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jest inaczej bo brzydka dziewczyna chce księcia a spokojnego olewa...

Mi mąż powtarza, że faceci mają łatwiej bo kobiety aż tak na wygląd nie patrzą, a facet jest jednak wzrokowcem więc zwraca uwage na wygląd (jak co kobieta nie podnieci to będzie problem natury technicznej) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mi mąż powtarza, że faceci mają łatwiej bo kobiety aż tak na wygląd nie patrzą, a facet jest jednak wzrokowcem więc zwraca uwage na wygląd (jak co kobieta nie podnieci to będzie problem natury technicznej) .

Le tam, ja jestem z facetami tylko do seksu, dlatego ze choruje na depresje. Wiec dupcze sie z byle kim, bo przy depresji i tak sie zaden nie zakocha, bo wciaz jestem przygnebiona i co?A w ogole to wszyscy teraz uprawiaja seks przed slubem, taka jest teraz moda. Ja tego nie wymyslilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość fela napisał:

A w ogole to wszyscy teraz uprawiaja seks przed slubem, taka jest teraz moda. Ja tego nie wymyslilam.

Zawsze tak było. Ludzie powinni być dopasowani do siebie także pod względem seksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zawsze tak było. Ludzie powinni być dopasowani do siebie także pod względem seksu .

To tez prawda, ale jezeli dziewczyna odda sie czysta, jakiemus facetowi przed slubem ,a on ja kopnie w dupe to dla mnie to jest swinia,bo powinien to docenic, a nie wykorzystac i porzucic. Fu nieladnie, a tak faceci teraz chca, robic, aby tylko wykorzystywac i potem rozpaczac ,ze nie ma dziewic. No a przez kogo ,pytam sie. Gdyby jedna strona i druga byla do siebie wporzadku, to by tak niebylo. A potem konczy sie wszystko wyzwiskami, od szmat i kurew. Lepiej byc prostytutka, tam jest wszystko obupolne ja daje dupy i mam i seks i pieniadz.On placi, dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ale szkalownicy, też nie szkalują KAŻDEJ kobiety 😉

Tylko zapominają dodać, że te obelgi którymi rzucają, dotyczą tylko wąskiego grona sz.mat, których nie należyt mylić z normalnymi kobietami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkalownik
18 minut temu, Gość nice napisał:

Tylko zapominają dodać, że te obelgi którymi rzucają, dotyczą tylko wąskiego grona sz.mat, których nie należyt mylić z normalnymi kobietami. 

Szanuję porządne kobiety, niestety to właśnie one stanowią wąskie grono. Ale masz rację, nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego wora 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość nice napisał:

Tylko zapominają dodać, że te obelgi którymi rzucają, dotyczą tylko wąskiego grona sz.mat, których nie należyt mylić z normalnymi kobietami. 

czyli w takim razie zaden facet nie jest normalny, hipokryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Silia napisał:

Autorze, rozumiem twoja rozterke i rozczarowanie dzisiejszymi zepsutymi kobietami. Przy takich to zawsze musisz sie bac, ze maja porownanie...Zostan najlepiej z mamusia, jest porzadna, upierze, ugotuje, po co komu ten grzeszny i brudny seks?

Tak zrobię, po co mi używana kobieta nie wiadomo przez kogo. Może miała/ma wenery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Kiss napisał:

a slub moze byc bez welonu 🙂

P.S. jeśli kobieta była na tyle nowoczesna żeby sypiać z kilkoma bez ślubu niech będzie konsekwentna i tego ślubun nie oczekuje. Czemu niby jeden mężczyzna musi płacić za coś co inni mieli za darmo? Szczyt frajerstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
15 minut temu, Piaskun napisał:

P.S. jeśli kobieta była na tyle nowoczesna żeby sypiać z kilkoma bez ślubu niech będzie konsekwentna i tego ślubun nie oczekuje. Czemu niby jeden mężczyzna musi płacić za coś co inni mieli za darmo? Szczyt frajerstwa...

Musisz mieć bardzo małego i byc bardzo kiepski w łóżku. Straszne to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Piaskun napisał:

P.S. jeśli kobieta była na tyle nowoczesna żeby sypiać z kilkoma bez ślubu niech będzie konsekwentna i tego ślubun nie oczekuje. Czemu niby jeden mężczyzna musi płacić za coś co inni mieli za darmo? Szczyt frajerstwa...

Czyli ty czekasz do ślubu z seksem? Swego czasu to chyba ty pisałeś, że jak zbyt długo kobieta czeka z seksem to należy skończyć znajomość bo albo się jej nie podobasz albo manipuluje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Musisz mieć bardzo małego i byc bardzo kiepski w łóżku. Straszne to:(

Albo po prostu kobiety teraz mają takie jak dla konia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Musisz mieć bardzo małego i byc bardzo kiepski w łóżku. Straszne to:(

Każdy kij ma dwa : gdybym usłyszał kiedyś że mam za małego poszukałbym kobiety z węższą cipką. Ale akurat jeśli chodzi o te sprawy nie mam kompleksów.

Ale czy moje przyrodzenie ma coś wspólnego z sensem mojego postu?

Jak każda ograniczona umysłowo kobieta nie możesz się powstrzymać od przygadywania tematem życia osobistego / seksualnego / wielkości organu mężczyzny który powie coś co ci się nie podoba.

I śmieszne, i żałosne, i straszne. 

Śmieszne bo w swoim zacietrzeniu myślisz że każdy jest tak prymitywny jak ty i przejmuje się przytykami względem fizyczności.

Żałosne bo mimo wszystko jesteś typowa przedstawicielką swojej płci. Strasznie nędzna w znakomitej większości ta żeńska połowa ludzkości.

A straszne, bo masz prawo do głosowania.

P.S. Jeśli kupujesz w internecie taniej niż w sklepie stacjonarnym, bo nie widzisz sensu przepłacać, to znaczy że masz małego penisa? 😛

W końcu do tego sprowadzał się mój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Musisz mieć bardzo małego i byc bardzo kiepski w łóżku. Straszne to:(

Każdy kij ma dwa : gdybym usłyszał kiedyś że mam za małego poszukałbym kobiety z węższą pochwąą. Ale akurat jeśli chodzi o te sprawy nie mam kompleksów.

Ale czy moje przyrodzenie ma coś wspólnego z sensem mojego postu?

Jak każda ograniczona umysłowo kobieta nie możesz się powstrzymać od przygadywania tematem życia osobistego / seksualnego / wielkości organu mężczyzny który powie coś co ci się nie podoba.

I śmieszne, i żałosne, i straszne. 

Śmieszne bo w swoim zacietrzeniu myślisz że każdy jest tak prymitywny jak ty i przejmuje się przytykami względem fizyczności.

Żałosne bo mimo wszystko jesteś typowa przedstawicielką swojej płci. Strasznie nędzna w znakomitej większości ta żeńska połowa ludzkości.

A straszne, bo masz prawo do głosowania.

P.S. Jeśli kupujesz w internecie taniej niż w sklepie stacjonarnym, bo nie widzisz sensu przepłacać, to znaczy że masz małego penisa? 

W końcu do tego sprowadzał się mój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Musisz mieć bardzo małego i byc bardzo kiepski w łóżku. Straszne to:(

Każdy kij ma dwa : gdybym usłyszał kiedyś że mam za małego poszukałbym kobiety z węższą cipką. Ale akurat jeśli chodzi o te sprawy nie mam kompleksów.

Ale czy moje przyrodzenie ma coś wspólnego z sensem mojego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Każdy kij ma dwa : gdybym usłyszał kiedyś że mam za małego poszukałbym kobiety z węższą cipką. Ale akurat jeśli chodzi o te sprawy nie mam kompleksów.

Ale czy moje przyrodzenie ma coś wspólnego z sensem mojego postu?

Prawda jest taka kobiety myślą cipami mają mokro w kroku, nie z każdym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli ty czekasz do ślubu z seksem? Swego czasu to chyba ty pisałeś, że jak zbyt długo kobieta czeka z seksem to należy skończyć znajomość bo albo się jej nie podobasz albo manipuluje.  

Ja w ogóle jestem przeciwnikiem ślubów choć nie wykluczam do końca jeśli kobieta będzie wyjątkowa jeśli ja dla niej będę kimś wyjątkowym i jeśli tak mnie będzie traktować.

Jednak co napisałem cały czas podtrzymuję. Jedno drugiego nie wyklucza.

Tutaj piszę tylko że kobieta, która wszystkich traktowała tak samo nie powinna oczekiwać od kogoś specjalnego traktowania. Musiałbym być ...ą, żeby się żenić z kobietą która miała iluś tam chłopaków a teraz nagle zachciało się jej  zamążpójścia. Gorszy jestem czy jakiś że muszę spełnić dodatkowe warunki by korzystać z jej ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A z jakiej racji w ogole masz korzystac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A z jakiej racji w ogole masz korzystac? 

Jeśli nie ma sensu to po co w ogóle utrzymywać relację? Pogadać mogę z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×