Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okils

myśle że mąz mnie

Polecane posty

Gość okils

Juz kilka lat temu wydawalo mi sie że mąz mnie zdradza ... ale wmawiałam sobie , że wyobraznia .... widze jak patrzy na inne kobiety ... teraz wyjechał na 2 mce .. i znów " ktos co s" mówi mi ze on mnie zdradza ... takie przeczucie moze głupie ale strasznie mnie męczy pomimo ze nie chce o tym myslec .. chce pozytywnie  a mysli krąza i kraża ... nie umiem sobie poradzic z nimi ... nie mam dowodów . gdybym miała nie byłby juz moim mężem ... jestem wykonczona psychicznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To postaraj się znaleźć te dowody. Ja bym już szukała a jak bym znalazła to kop w dupe i papa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie zrobił sobie dwumiesieczne wakacje u kochanki

trzeba mu było GPS gdzieś podpiąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okils

Pojechał do pracy . Czesto dzwoni , pisze . Ale i tak gdyby chciał to by mnie zdradził . szczerze szukam dowodów ale ich nie mam . Kiedys załozył konto na seks randki , ale po ok 1 godz usunał je . tez nie wiem co o tym myslec . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okils

Dziewczyny co o tym myślicie ? Dostaje na głowę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co mamy myśleć? Póki nie masz dowodów nic nie jest pewne. Najpierw znajdź potem się doradz co robić z nie wiernym dziadem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uiiu

Tez od dluzszego czasu czuje,ze cos jest na rzeczy.jednak jeszcze nie znalazlam dowodow,procz tego,ze ostatni rok jest slabo z seksem. Mysle,ze wczesniej czy pozniej wyjdzie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×