Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dziewczyna_98

HIGIENA INTYMNA

Polecane posty

Gość Dziewczyna_98

Dziewczyny , chciałabym was jakie stosujecie preparaty do higieny intymnej? Muszę sobie zakupić ale nie wiem sama który był by dobry ? Z jakiej firmy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, odświeżę trochę temat bo moim zdaniem jest dość istotny, przeszedł tak bez echa. Może tym razem ktoś się nim zainteresuje. 

Również szukam porad w powyższej kwestii. Stosowałam już wiele preparatów, ale wszystkie powodowały mniejsze lub większe nieprzyjemności. 

Po lekturze tego artykułu https://sferaintymna.pl/higiena-intymna-kobiet/ dochodzę do wniosku (nie wiem czy słusznego), że wszystko zależy od pH miejsca intymnego. Czy oznacza to, że powinnam mieć kilka preparatów i w zależności od tego czy miesiączkuję czy nie - takiego używać? 

Moje pytanie brzmi również następująco - czy kompanie się w wannie również może mieć niekorzystny wpływ na infekcje itd.? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infekcje przenoszone drogą płciową to ponad 10 chorób różnego pochodzenia (wirusowe, grzybicze, pasożytnicze, bakteryjne). Rozprzestrzeniły się dość szybko w pewnych segmentach populacji. W ostatnich latach wskaźniki infekcji stale rosną. Niestety dotyczy to przede wszystkim młodzieży, co wynika z braku odpowiedniej edukacji seksualnej w szkołach i rodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×