Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 02k

Jak poczuje sie facet po takich slowach?

Polecane posty

Gość 02k

gdy daje mu do zrozumienia, ze tylko jego chce w łózku, a inni mogą dla mnie nie istnieć,mimo że jestem łakomym kąskiem?  co taki facet mysli i czuje? i czy motywuje go to do czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vvvita
3 minuty temu, Gość 02k napisał:

gdy daje mu do zrozumienia, ze tylko jego chce w łózku, a inni mogą dla mnie nie istnieć,mimo że jestem łakomym kąskiem?  co taki facet mysli i czuje? i czy motywuje go to do czegos?

Jesli ja kogos tak wyrozniam to jest zadowolony i sie zako...e, pod warunkiem ze on jest zainteresowany sam w sobie, jesli to analizujesz znaczy ze masz watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość 02k napisał:

gdy daje mu do zrozumienia, ze tylko jego chce w łózku, a inni mogą dla mnie nie istnieć,mimo że jestem łakomym kąskiem?  co taki facet mysli i czuje? i czy motywuje go to do czegos?

To zależy czy już Cię inni mieli w łóżku. Jeśli tak to takie niesmaczne gadanie. Podobnie jak "żałuję że nie byłeś pierwszy".

Jeśli nie, a on jest/będzie pierwszym to sam fakt daje satysfakcję i nie trzeba żadnych górnolotnych deklaracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh
4 minuty temu, Piaskun napisał:

To zależy czy już Cię inni mieli w łóżku. Jeśli tak to takie niesmaczne gadanie. Podobnie jak "żałuję że nie byłeś pierwszy".

Jeśli nie, a on jest/będzie pierwszym to sam fakt daje satysfakcję i nie trzeba żadnych górnolotnych deklaracji.

Piaskun a kto normalny opowiada o swojej przeszlosci seksualnej nowo poznanej osobie? Jestes trzeci jestes czwarty, sypialas z kims, jesteś dziewica to teksty dla dzieciakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Hhh napisał:

Piaskun a kto normalny opowiada o swojej przeszlosci seksualnej nowo poznanej osobie? Jestes trzeci jestes czwarty, sypialas z kims, jesteś dziewica to teksty dla dzieciakow

On żyje w swoim świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Piaskun napisał:

To zależy czy już Cię inni mieli w łóżku. Jeśli tak to takie niesmaczne gadanie. Podobnie jak "żałuję że nie byłeś pierwszy".

Jeśli nie, a on jest/będzie pierwszym to sam fakt daje satysfakcję i nie trzeba żadnych górnolotnych deklaracji.

o kurfa, co za średniowieczne poglądy, buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

o kurfa, co za średniowieczne poglądy, buahah

Du.ę wciąż podciera liścmi. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Hhh napisał:

Piaskun a kto normalny opowiada o swojej przeszlosci seksualnej nowo poznanej osobie? Jestes trzeci jestes czwarty, sypialas z kims, jesteś dziewica to teksty dla dzieciakow

Nikt tego nie oczekuje, na sam nawet nie pytam, bo nie jestem wbrew temu co tu niektóre sądzą fetyszystą błonki, jednak jeśli spało się z dziewicą to się o tym wie.

Mnie takie teksty słyszane od kobiet z większą ilością partnerów niesmaczą. Nie dość że puste gadanie to jeszcze niezgodnie z rzeczywistością. Ja po prostu nie znoszę tego typu kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×