Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jon Hukh fb

dowody na spisek ojca pio

Polecane posty

Gość Jon Hukh fb

a teraz zenua (orientuj sie łap moje g . wno w worku zły ka le oprawczy).....wiec dlaczego fioletowy brzmi mi jak "fiole to wy", a dlaczego to kolor podobny do fuksja, a to brzmi jak fuksło mi sie ja to nie jestem zje bem i mam z nią fiołki i łóżkowe fikołki kiedy ojciec pi zero ma roslinne fiołki (padre pio podobno smierdział fiołkami) rosnace na jego g . wnie ran porazki, smierci bezsensownego zycia k .rwy swej nie krycia ni razu, za to rodzi sie ta ciastolina w pietrelcinie (spietrany cin), którego gematria wynosi 666, tak jak gematria ciastoliny andrzejka boboli co go wciaz boli, ze odkryłem, ze jego wiocha rodzima "strach o cina" ma tez gematrie 666. Koniec żenuy smi ecu zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81

IEBAC WAS chore psychicznie scierwa.Ktos sie powinien za was wziac i rozpiepszyc was w ...u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81

Przypiepszaja sie do zdolnych i inteligentnych ludzi juz w dziecinstwie bez powodu niszczac im zycie i podkladajac klody ze STRACHU tylko przed czym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81

ZAZDROSNE I ZAWISTNE scierwa ze ktos jest lepszy i bardziej wartosciowy od NIC NIE WARTYCH GOWIEN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×