Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Kolezanka wyzywa corke od zlodziejek

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

I opowiada to do innych dziewczyn  z klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może coś komuś ukradła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

Moaj córka nie kradnie.Sytuacja z wczoraj- kolezanka poprosila córke by ta jej schowala do plecaka telefon.(Bo mialy baseny na w-f) i kolezanka miala mokry plecak.Corla bez niczego sie zgodzila.Skomczyly planowe lekcje a i córka zapomniala o tym telefonie.Jak to  dzieciaki.I wrócila do domu.Zauwazyla go dopiero jak wyciagala klucze  z plecaka.poszla oddac jej telefon( mieszkamy blisko siebie) ale nikogo nie bylo w domu u kolezanki.i wrócila do domu.Za jakis czas przyszla sama po ten telefonI sie zaczelo zaczela wypisywac do kolezanek z klasy ze moja ukradla.Dwiedziala sie o tym od  kolezanki bo wieczorem wczoraj do niej napisala.I w szkole dzis tez gadala te głupoty.Gowniara tak bezczelnie klamie, wymysla rozne nie stworzone historie.A iini jej wierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Działaj natychmiast, najlepiej rozmowa z rodzicami. Znam historię dziecka z depresją przez poniżanie i mobbing ze strony kolegów ze szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

Dzis rozmowa z jej mama.Nic nie dala.Bo zaczela wypusywac do córki na messngerze.Ze od dzis nie ma w szkole zycia za to ze kabluje.TO znaczy my kablujemy.i  ma zakaz kolegowania  sie z moja corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość autorrkkaaa napisał:

Dzis rozmowa z jej mama.Nic nie dala.Bo zaczela wypusywac do córki na messngerze.Ze od dzis nie ma w szkole zycia za to ze kabluje.TO znaczy my kablujemy.i  ma zakaz kolegowania  sie z moja corka.

to masz wiadomosci, powinnas je wydrukowac i dac mamie dziecka i dyrekcji. Dowod na pismie,ze twojemu dziecku grożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

i tak wlasnie mam zamiar zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×