Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia

Jak i kiedy trafiliście na ero

Polecane posty

Gość Julia

Hej. Ja szukałam czegoś na temat diety i mnie skierowalo na kafe, z pół roku temu, w ten sposób dowiedziałam się, że takie coś istnieje. Od jakiegoś tygodnia zaglądam na ero, będę tu częściej wchodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Julia świetnie! Wpadaj jak najczęściej, bo gadają, że tu nie ma kobiet. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Gdyby nie hejt i perwersyjne zboki, to jest tu klimatycznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hejt jest do przejścia, a zboki to miód na niedopieszczone ego. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kafe

Klimatycznie? wtf

Co tu w ogóle można znaleźć poza hejtem i zboczeńcami?

Może jeszcze ogłoszenia w stylu "szukam kobiety na seks bez zobowiązań" 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z nudów w pracy

Ale uwierz mi czasem furii mozna dostac gdy się czyta co tu pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Wchodziłam tu sporadycznie, nie w każdym temacie jest tak źle i patologiczne. Wczoraj rzucił mi się w oczy jakiś muzyczny, przy nastrojowej można niewinnie poflirtowac. 

Są też ludzie, którzy to rzetelnie doradzą czy pociesza. Pewnie jestem naiwna 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szukaj ludzi przyjaznych. I nie wspominaj o złych tematach, ludziach, relacjach. To właśnie prowadzi do hejtowania, tolingowania, itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość Julia napisał:

Hej. Ja szukałam czegoś na temat diety i mnie skierowalo na kafe, z pół roku temu, w ten sposób dowiedziałam się, że takie coś istnieje. Od jakiegoś tygodnia zaglądam na ero, będę tu częściej wchodzić 

Super że będziesz tu często wchodziła! Może się doczekasz że ktoś na ciebie wejdzie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Super że będziesz tu często wchodziła! Może się doczekasz że ktoś na ciebie wejdzie? 😉

A nie w nią? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
10 minut temu, Gość gość napisał:

Szukaj ludzi przyjaznych. I nie wspominaj o złych tematach, ludziach, relacjach. To właśnie prowadzi do hejtowania, tolingowania, itp. 

Trafne spostrzeżenie, nie powinnam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
11 minut temu, Gość gość napisał:

Super że będziesz tu często wchodziła! Może się doczekasz że ktoś na ciebie wejdzie? 😉

Komornik np? 😂Nie grozi mi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Pierwszy raz na ero z kafe trafiłam 10 lat temu, jak szukałam konkretnej treści do pracy magisterskiej, ale to były zupełnie inne czasy na kafe i mniej syfu w tematach. Niestety promotorka nie zgodziła się na mój temat, bo byłoby mi ciężko zrobić badania.

Zaglądam tu sporadycznie i widzę, że z roku na rok jest coraz ciężej znaleźć temat bez fali hejtu oraz sfrustrowanych ludzików, którzy seks traktują jak coś złego, bo sami go nie mają lub są zrażeni przez swoje doświadczenia, przez co rujnują całe dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
7 minut temu, Gość ... napisał:

Pierwszy raz na ero z kafe trafiłam 10 lat temu, jak szukałam konkretnej treści do pracy magisterskiej, ale to były zupełnie inne czasy na kafe i mniej syfu w tematach. Niestety promotorka nie zgodziła się na mój temat, bo byłoby mi ciężko zrobić badania.

Zaglądam tu sporadycznie i widzę, że z roku na rok jest coraz ciężej znaleźć temat bez fali hejtu oraz sfrustrowanych ludzików, którzy seks traktują jak coś złego, bo sami go nie mają lub są zrażeni przez swoje doświadczenia, przez co rujnują całe dyskusje.

Ciekawe czym to jest spowodowane. Można przecież milo i na luzie popisać, nie znamy się, nie widzimy. 

Każdy ma tam swoje życie, niełatwe zapewne, jak przeczytam coś miłego to mam więcej energii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Julia napisał:

Ciekawe czym to jest spowodowane. Można przecież milo i na luzie popisać, nie znamy się, nie widzimy. 

Każdy ma tam swoje życie, niełatwe zapewne, jak przeczytam coś miłego to mam więcej energii 🙂

 

Kiedyś każdy użytkownik musiał być zalogowany i takich hejterów oraz podszywów się zgłaszało. Im więcej zgłoszeń od różnych osób, tym szybciej był ban na forum. Jeśli się ktoś przelogowywał na nowe konto i dalej szalał w tematach, to blokowali na podstawie maila, a potem IP 

To miało ręce i nogi, ale moderacja z czasem zaczęła kuleć. Poza tym widać różnice pokoleniowe co do dojrzałości psychicznej użytkowników. Teraz młodziki wchodzące na kafe są bardziej niedojrzali, a ich wiedza na tematy dotyczące seksu też jest uboższa. Nie chcę wnikać z czego to wynika, ale widać to po tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość ... napisał:

 

Kiedyś każdy użytkownik musiał być zalogowany i takich hejterów oraz podszywów się zgłaszało. Im więcej zgłoszeń od różnych osób, tym szybciej był ban na forum. Jeśli się ktoś przelogowywał na nowe konto i dalej szalał w tematach, to blokowali na podstawie maila, a potem IP 

To miało ręce i nogi, ale moderacja z czasem zaczęła kuleć. Poza tym widać różnice pokoleniowe co do dojrzałości psychicznej użytkowników. Teraz młodziki wchodzące na kafe są bardziej niedojrzali, a ich wiedza na tematy dotyczące seksu też jest uboższa. Nie chcę wnikać z czego to wynika, ale widać to po tematach.

Kiedyś to znaczy ile lat temu? Jak sprawdzam tematy sprzed 10 lat to "gość" był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Dúpa
11 minut temu, Gość ... napisał:

Kiedyś każdy użytkownik musiał być zalogowany i takich hejterów oraz podszywów się zgłaszało. Im więcej zgłoszeń od różnych osób, tym szybciej był ban na forum. Jeśli się ktoś przelogowywał na nowe konto i dalej szalał w tematach, to blokowali na podstawie maila, a potem IP

10 lat tu jesteś i nie pamietasz słynnych pomarańczy? Były pomarańczowe nicki które nie musiały być zalogowane, ale nie opłacało się mieć pomarańczowego nicka, bo zaraz był podszywany, i każdy wolał zarezerwować czarny. 

Co do banów na IP to faktycznie były, ale zrezygnowano z nich, bo internet poszedł w takim kierunku, że wprowadzono dynamiczne IP i po banie wystarczyło zresetować urządzenie i można było pisać dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja szczerze mówiąc liczyłam, że znajdę kogoś fajnego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, z nudów, uwieziona w domu na macierzyńskim zaczęłam siedzieć na ciążach i ero. Trudno powiedzieć gdzie więcej hejtu i zajadlosci. Po pewnym czasie się zalogowalam. Wcześniej, przez wiele lat wchodzilam, żeby pośmiać się z jakiś wyjątkowo komicznych wątków. Mój ulubiony temat to o fartuchach stylonowych😉Wraca od lat jak bumerang😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Onkosfera napisał:

Rok temu, z nudów, uwieziona w domu na macierzyńskim zaczęłam siedzieć na ciążach i ero. Trudno powiedzieć gdzie więcej hejtu i zajadlosci. Po pewnym czasie się zalogowalam. Wcześniej, przez wiele lat wchodzilam, żeby pośmiać się z jakiś wyjątkowo komicznych wątków. Mój ulubiony temat to o fartuchach stylonowych😉Wraca od lat jak bumerang😂

Gdzie takie cuda można znaleźć n? a kafe? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szukałam odpowiedzi na jakieś pytanie. Zaczęłam przeglądać forum i trafiłam od razu na jeden z tasiemców, który zaczęłam czytać.  A później podpisywałam się już tam nickiem i zaczęłam udzielać się na innych tematach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja szukałam informacji dotyczącej sfilcowanego beretu w internecie. Wykazało mi mnóstwo rad i wyskoczyła kafeteria forum. To było w 2008 bodaj roku, w listopadzie. Ktoś napisał śmieszną radę, powiedziałam, że sprawdzę i dam znać jutro. I tak to się zaczęło. I wtedy pisałam na pomarańczowo, po czym założyłam pseudonim. Pierwszy flagowiec. Działałam na nim 2 lata i ten czas był super fantastyczny. Niesamowici ludzie, rady, bajery, niektórych dokładnie pamiętam. Kochani ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

Ja szukałam informacji dotyczącej sfilcowanego beretu w internecie. Wykazało mi mnóstwo rad i wyskoczyła kafeteria forum. To było w 2008 bodaj roku, w listopadzie. Ktoś napisał śmieszną radę, powiedziałam, że sprawdzę i dam znać jutro. I tak to się zaczęło. I wtedy pisałam na pomarańczowo, po czym założyłam pseudonim. Pierwszy flagowiec. Działałam na nim 2 lata i ten czas był super fantastyczny. Niesamowici ludzie, rady, bajery, niektórych dokładnie pamiętam. Kochani ludzie. 

I co się stało z tymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość gość napisał:

Ja szukałam informacji dotyczącej sfilcowanego beretu w internecie. Wykazało mi mnóstwo rad i wyskoczyła kafeteria forum. To było w 2008 bodaj roku, w listopadzie. Ktoś napisał śmieszną radę, powiedziałam, że sprawdzę i dam znać jutro. I tak to się zaczęło. I wtedy pisałam na pomarańczowo, po czym założyłam pseudonim. Pierwszy flagowiec. Działałam na nim 2 lata i ten czas był super fantastyczny. Niesamowici ludzie, rady, bajery, niektórych dokładnie pamiętam. Kochani ludzie. 

Masz z kimś kontakt do dziś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Gdzie takie cuda można znaleźć n? a kafe? 😁

Gdzieś tu był. Chyba jedna i ta sama osoba dopisuje tam nowe historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaMer

Mówi się-double talk.Śni się-double dreams.Żyje się-double life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiedziałam z dwa lata o istnieniu kafe, czytałam tylko o youtuberkach. 

Jak się rozstalam z chłopakiem, to jeden dzień miałam taki smutny, że zajrzałam tu sobie żeby z kimś popisać. Teraz co jakiś czas zaglądam, nie mam konta, bo się boję że to może bardziej uzależnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Ja dzisiaj po raz pierwszy ,wzięłam udział w dyskusji na temat "Ilu partnerów/partnerek mieliście ' i odrazu dostałam po łbie ,bo takie "święte "jak ja tu nie zaglądają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×