Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

jak ja was curwy nie nawidzę, jak curwy nienawidzę was, jak ja sie wami curwy brzydzę - WON DO ROBOTY

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przeciętna? Bo mam ambicje, własną firmę, świetnie zarabiam? HMmmm 😄

Niestety całe kafe wali Twoja przeciętnościa... Już tego nie ukryjesz 🤣

Bajka z firmą niezła ale to stary myk na kefe żeby podbudowac ego przecietniaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

oj, bo ci stary nie da kieszonkowego, jak się dowie, że na kafe siedzisz i olewasz dzieci!

Swoją drogą jak to jest,  być na utrzymaniu faceta i dorabiać u niego? Czyli tak naprawdę nie zarabiać, bo cała kasa pochodzi od twojego faceta a ty nie generujesz dla rodziny zupełnie nic??

Dobrze się z tym czuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz się chwalisz czy żalisz? 

Ty tego nie zrozumiesz bo Ciebie pewnie zadowala przeciętność bo jesteś przeciętna więc takimi ludźmi się otaczasz. Twoje standardy są inne więc ciężko nas porównać. 

Czyli  dobierasz sobie marne środowisko, żeby na ich tle poczuć się trochę lepiej? Ty nie jesteś ponadprzeciętna. Ty tylko leczysz swoje kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niestety całe kafe wali Twoja przeciętnościa... Już tego nie ukryjesz 🤣

Bajka z firmą niezła ale to stary myk na kefe żeby podbudowac ego przecietniaka 

haha mitomanka z mężem - prezesem zarabiającym 50k miesięcznie! Kocham to ❤️ Uwielbiam czytać, jak fantastki leczą swoje kompleksy i marne życie na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dobrze się z tym czuję ❤️

Bo jesteś śmierdzącym pasożytem. Ludzie nieinteligentni tez nie wiedzą, że są nieinteligentni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierdziele ale z Was Barany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Bo jesteś śmierdzącym pasożytem. Ludzie nieinteligentni tez nie wiedzą, że są nieinteligentni 😉

Za to Ty się wykazujesz na tym forum spora inteligencja 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A wy się serio tlumaczycie trollowi który w dodatku was wyzywa od kvrew? normalne jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Swoją drogą ciekawe czy to pisze facet czy może jakaś samotna frustratka której się od państwa nic nie należy, musi ciężko pracować i ja zazdrość zjada od środka 🤣

Ty ...o to podatnicy za to płaca nie państwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A wy się serio tlumaczycie trollowi który w dodatku was wyzywa od kvrew? normalne jesteście?

Jak tak to czytam to tu nikt nie jest normalny 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak tak to czytam to tu nikt nie jest normalny 😂 

Ciekawe czy w realu by się wzięły za łby przypomniał mi się taki film jak czarne się kłociły :kogo  nazywasz dz.i.w.k ą. ty dz.i.w.k.o.😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Swoją drogą ciekawe czy to pisze facet czy może jakaś samotna frustratka której się od państwa nic nie należy, musi ciężko pracować i ja zazdrość zjada od środka 🤣

Tępaku szanowny, przypominam, że państwo nie ma żadnych własnych pieniędzy a jedynie podatki od ludzi, którzy pracują. Więc powinnaś osobom pracującym buty czyścić i dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Tępaku szanowny, przypominam, że państwo nie ma żadnych własnych pieniędzy a jedynie podatki od ludzi, którzy pracują. Więc powinnaś osobom pracującym buty czyścić i dziękować.

Póki co to Ty sponsorujesz mi wygodne życie i czyste nowe ładne szpilki 🤣 więc tak jakby Ty jesteś robolem moim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mam 1500 na 3 dzieci nie opłaca się iść do roboty za 1800

Ale jakbyś poszła miałabyś 3200 po zsumowaniu obu liczb, nierobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale jakbyś poszła miałabyś 3200 po zsumowaniu obu liczb, nierobie 

Wolę się nie męczyc jak Wy. 1500 wystarcza na moje zachcianki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze i co powiedziałeś Won i co? Myślisz że teraz wstajemy i idziemy do pracy? Oj nie. Zmotywowales mnie do tego żeby urodzić kolejne dziecko żebyś miał na co robić szaraku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Juz niedługo twój książę kopnie cie w dupę i pójdzie do innej, na kafe jest pełno takich historii. Faceci nie lubia kobiet bez ambicji i uzależnionych od nich leni. Potem będziesz organizować zbiórki w internecie na proszek do prania. 😘

No i trafi na stronę "Cebula ze zrzutka.pl", a my będziemy walić z niej bekę. ♡

 

ktoś kiedyś będzie w stanie uświadomić tych nierobów, że im się nic nie należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Wolę się nie męczyc jak Wy. 1500 wystarcza na moje zachcianki 

A wiesz o tym, że jak przepierdaIasz te 500+ na swoje "zachcianki", to okradasz własne dzieci? Te pieniądze są dla nich, a nie po to, żebyś wydawała na głupoty.

Zaraz ktoś cię namierzy po IP i zgłosi do pomocy społecznej, że wydajesz 500+ na siebie zamiast na dzieci. Już masz przejěbane, nierobie bez ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Póki co to Ty sponsorujesz mi wygodne życie i czyste nowe ładne szpilki 🤣 więc tak jakby Ty jesteś robolem moim 

Ja pracuję i odkładam pieniądze, bo mam z czego. A ty, pustaku, dalej śnij sobie o emeryturze, której i tak nie dostaniesz. Bo ten kraj prędzej zbankrutuje niż ty cokolwiek na oczy zobaczysz. Osoby, które myślą i do których sie niestety nie zaliczasz, utrzymają się na powierzchni a cała patologia zasiłkowa pójdzie na dno. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Wolę się nie męczyc jak Wy. 1500 wystarcza na moje zachcianki 

Nie męczyć,  hahaha XD Ty po prostu jesteś opóźniona umysłowo, na niczym się nie znasz i nic nie potrafisz poza dawaniem dupy. Nic dziwnego, że praca jest dla ciebie męcząca, w pracy trzeba myśleć, a to jedna z tych umiejętności, których ty nie posiadasz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja pracuję i odkładam pieniądze, bo mam z czego. A ty, pustaku, dalej śnij sobie o emeryturze, której i tak nie dostaniesz. Bo ten kraj prędzej zbankrutuje niż ty cokolwiek na oczy zobaczysz. Osoby, które myślą i do których sie niestety nie zaliczasz, utrzymają się na powierzchni a cała patologia zasiłkowa pójdzie na dno. ❤️

To raz, a dwa, to sa pieniądze na dzieci, a nie kùrwa na nowe szpilki. Dawaj podpìerdoIimy szmacisko do pomocy społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość gość napisał:

To raz, a dwa, to sa pieniądze na dzieci, a nie kùrwa na nowe szpilki. Dawaj podpìerdoIimy szmacisko do pomocy społecznej.

Oj jak zamilkła, cichutko teraz siedzi, żeby jej hajsu nie odebrali przypadkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość gosc napisał:

Oj jak zamilkła, cichutko teraz siedzi, żeby jej hajsu nie odebrali przypadkiem ❤️

Ja ...... Jacy wy jesteście tempi. Nie siedzę cicho a raczej szczena mi opada. Już nie umiem się doczekać aż naslecie na mnie policje za to co jest pisane na kafe 🤣🤣🤣🤣🤣 gdyby policja miała sprawdzac każda bajkę pisana tutaj to by ten portal poszedł do likwidacji 🤣🤣🤣🤣 pisałam wcześniej że jesteście barany ale żadne nie zakuma o co chodzi. Fajnie się patrzy jak się goraczkujeci. Czekam w takim razie na jakiś mops czy ... wie co tam 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tymczasem idę się płodzic i płodzic i będę się obrzucac 500 plus 🍻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jacy wy jesteście tempi

się odezwała "mondra", co nawet poprawnie pisać po polsku nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja ...... Jacy wy jesteście tempi. Nie siedzę cicho a raczej szczena mi opada. Już nie umiem się doczekać aż naslecie na mnie policje za to co jest pisane na kafe 🤣🤣🤣🤣🤣 gdyby policja miała sprawdzac każda bajkę pisana tutaj to by ten portal poszedł do likwidacji 🤣🤣🤣🤣 pisałam wcześniej że jesteście barany ale żadne nie zakuma o co chodzi. Fajnie się patrzy jak się goraczkujeci. Czekam w takim razie na jakiś mops czy ... wie co tam 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tymczasem idę się płodzic i płodzic i będę się obrzucac 500 plus 🍻

póki co, jesteś gwiazdą prześmiewczych stron na fejsie i nie umiesz poprawnie pisać po polsku, więc się nie wypowiadaj, bo oczy ludziom krwawią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×