Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuba111

Udaje przed rodzicami i znajomymi juz tyle lat że jestem hetero

Polecane posty

Gość kuba111

Mam 29lat. Nienawidze tego kim jestem. Pracuje w niewielkiej firmie. Mam mieszkanie na kredyt i bardzo dobrze mi się wiedzie. Wszyscy ciagle mi powtarzają ze jestem przystojnym już całkiem nieźle ustawionym facetem I powinienem sobie kogoś znaleźć. Ale jest problem. Nie lubię dziewczyn. Nigdy nie lubiłem. Chociaż bardzo bym chciał. Byłem w liceum w jednym związku i już wtedy wiedziałem ze to nie jest to mimo ze dziewczyna była na prawdę piękna i inteligentna. Faceci bardziej mi się podobają. Nie ze chciałbym z nimi uprawiać seks czy coś. Ale widzę ich jako dobrych kumpli i to z nimi wolałbym spędzać czas lub mieszkac. To ich oceniam w myślach i szczerze mówiąc jestem przerażony. Nie chce tego. Dlatego od paru miesięcy udaje ze mam dziewczynę. Wcześniej tez tak robiłem. To takie żałosne wiem. Co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i po chuuj udajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adios amigos

jak można być pedałem?, nie kumam tego, nie kumam, to błąd w genetyce, bo pedał jest jednorazówką i wyginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva

Co ciebie przeraza? Preferowanie wlasnej plci do zaden powod do przerazenia. Mam nadzieje, ze sie kiedys zakochasz i przestaniesz w koncu ukrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba111
12 minut temu, Gość Eva napisał:

Co ciebie przeraza? Preferowanie wlasnej plci do zaden powod do przerazenia. Mam nadzieje, ze sie kiedys zakochasz i przestaniesz w koncu ukrywac.

Na poczatku tez próbowałem tak myśleć i się nastawiać tak, ze jakoś to będzie. Ale realia są inne. Rodzina i przyjaciele mnie odrzucą i będą sugerować ze mi odwalilo. A na miłość nawet nie liczę. Po prostu nie chce krzywdzić dziewczyn wiedząc ze nigdy prawdziwie ich nie pokocham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba111
15 minut temu, Gość adios amigos napisał:

jak można być pedałem?, nie kumam tego, nie kumam, to błąd w genetyce, bo pedał jest jednorazówką i wyginie

18 minut temu, Gość Gość napisał:

No i po chuuj udajesz

Bo co innego mam zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×