Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy lepiej być do końca życia samemu czy w związku bez miłości?

Polecane posty

Gość gość

Pytam serio, bo mając 35 lat nie znalazłem miłości i zastanawiam się czy jest sens z uporem na nią czekać w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, akimuszki napisał:

😤 jeszcze sa szanse

A kiedy ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, akimuszki napisał:

😤 jeszcze sa szanse

Dlaczego ta wściekła mina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białowłosa

ona gdzieś tam jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieraj
9 minut temu, Gość gość napisał:

Pytam serio, bo mając 35 lat nie znalazłem miłości i zastanawiam się czy jest sens z uporem na nią czekać w samotności

miłość to iluzja stwarzana w TV dla naiwnych ( oraz dla bab ), a potem jest życie codzienne, czyli sraanie, rzyganie, pierdzenie, smród, płacz, ból i głód. Szukaj baby nie tyle ładnej co zaradnej, która lubi gotować, zajmować się domem, potencjalna matka zamiast tylko karierowiczka leworęczna. Bierz babe z rozsądku, ważne że ma dziurke i z nią pogadasz. Miłość to fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81
13 minut temu, Gość wybieraj napisał:

miłość to iluzja stwarzana w TV dla naiwnych ( oraz dla bab ), a potem jest życie codzienne, czyli sraanie, rzyganie, pierdzenie, smród, płacz, ból i głód. Szukaj baby nie tyle ładnej co zaradnej, która lubi gotować, zajmować się domem, potencjalna matka zamiast tylko karierowiczka leworęczna. Bierz babe z rozsądku, ważne że ma dziurke i z nią pogadasz. Miłość to fikcja.

Uwazaj zeby nie skonczylo sie to dla ciebie tragicznie wiec odpiepsz sie ode mnie raz na zawsze.OSTRZEGAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jestem kobietą I to prawda co piszesz , niestety też się tyczy mężczyzn z lalusiem tylko na 24 na hotel A z zaradny ,,złota rączka,, do życia A mam 33 lata związek z rozsądku. I jestem szczęśliwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość wybieraj napisał:

miłość to iluzja stwarzana w TV dla naiwnych ( oraz dla bab ), a potem jest życie codzienne, czyli sraanie, rzyganie, pierdzenie, smród, płacz, ból i głód. Szukaj baby nie tyle ładnej co zaradnej, która lubi gotować, zajmować się domem, potencjalna matka zamiast tylko karierowiczka leworęczna. Bierz babe z rozsądku, ważne że ma dziurke i z nią pogadasz. Miłość to fikcja.

Biednyś, boś ubogi duchem i uczuciami. Dla mieszkańców Arktyki ciepło równika jest niewyobrażalne, ale ono jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość gość napisał:

Pytam serio, bo mając 35 lat nie znalazłem miłości i zastanawiam się czy jest sens z uporem na nią czekać w samotności

Niestety, to kwestai ślepego losu, albo trafisz na właściwą osobę, albo do końca życi będziesz sam.

Albo weżmiesz jakąś zapchajdziurę, ale półśrodki są chyba najgorsze. Ja akurat trafiłam dobrze. Kilka koleżanek też, inne są samotne, a jeszcze inne przeżywają piekło z kimś na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Niestety, to kwestai ślepego losu, albo trafisz na właściwą osobę, albo do końca życi będziesz sam.

Albo weżmiesz jakąś zapchajdziurę, ale półśrodki są chyba najgorsze. Ja akurat trafiłam dobrze. Kilka koleżanek też, inne są samotne, a jeszcze inne przeżywają piekło z kimś na siłę.

A z jakich powodów cierpią w związkach na siłę? Czy ich partnerzy są dla nich źli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Pytam serio, bo mając 35 lat nie znalazłem miłości i zastanawiam się czy jest sens z uporem na nią czekać w samotności

Zdecydowanie wybieram samotność niż być w związku aby wegetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

Ja już się pogodziłem z tym że będę sam całe życie, ale nie jestem pewny czy mogę to polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zdecydowanie wybieram samotność niż być w związku aby wegetować.

samemu to się dopiero wegetuje! nie rozsmieszaj mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

samemu to się dopiero wegetuje! nie rozsmieszaj mnie!!!

Wegetuje się jeśli nie potrafisz ułożyć sobie wolnego czasu na zajęcia albo nie masz żadnych pasjii itpd. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×