Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bi chcialabym

Bibi

Polecane posty

Gość Bi chcialabym

Kiedys zostałam u koleżanki na noc i gdy wydawało mi się, że ona już śpi, złapałam ją za nagą pierś ale po chwili cofnełam rękę. Po chwili ona się odwróciła i zapytała czy to było na prawdę czy się jej śniło - przyznałam sie i ona zaczela mnie całować- było cudownie bo bardzo podniecajaco to robiła, później calowalam jej piersi i dotknęłam palcami jej cipki- była bardzo napalona więc zeszłym na dół i zaczęłam jej lizać muszelkę i wkładać jej palce do środka A później była zmiana. Cudownie było patrzeć jak może moje sutki i cipke mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Gdybym urodził się dziewczynom to też bym chciał być bi ale wyszło inaczej... i jestem facetem 100% hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank

A ja chciałbym mieć żonę bi. Żeby jeszcze tak przy mnie bawiła się w lesbijska dominację. Trzymała głowę koleżanki udami lub siadala na jej twarzy, a następnie by robiła to ze mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziej
8 godzin temu, Beznadziej napisał:

Fajnie. Gdybym urodził się dziewczynom to też bym chciał być bi ale wyszło inaczej... i jestem facetem 100% hetero

Jak jesteś 100% hetero i pewnie jeszcze "maczo" to już nie musisz znać zasad ortografii języka ojczystego?

Ps. trafnie dobrany nick sądząc po treści pozostałych wypowiedzi.

11 godzin temu, Gość Bi chcialabym napisał:

Kiedys zostałam u koleżanki na noc i gdy wydawało mi się, że ona już śpi, złapałam ją za nagą pierś ale po chwili cofnełam rękę. Po chwili ona się odwróciła i zapytała czy to było na prawdę czy się jej śniło - przyznałam sie i ona zaczela mnie całować- było cudownie bo bardzo podniecajaco to robiła, później calowalam jej piersi i dotknęłam palcami jej cipki- była bardzo napalona więc zeszłym na dół i zaczęłam jej lizać muszelkę i wkładać jej palce do środka A później była zmiana. Cudownie było patrzeć jak może moje sutki i cipke mmm

Czy ta znajomość trwa nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi chcialabym

Przyjaznimy się nadal ale prócz pocalunkow do niczego więcej nie doszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Nadziej napisał:

Jak jesteś 100% hetero i pewnie jeszcze "maczo" to już nie musisz znać zasad ortografii języka ojczystego?

Ps. trafnie dobrany nick sądząc po treści pozostałych wypowiedzi.

Czy ta znajomość trwa nadal?

Nadziej jest kimś kto powinien się chu.j obchodzić nieudaczniku i zboku. "Czy ta znajomość trwa nadal?" Co chciałbyś sobie strzepać przy historyjce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziej
45 minut temu, Beznadziej napisał:

Nadziej jest kimś kto powinien się chu.j obchodzić nieudaczniku i zboku. "Czy ta znajomość trwa nadal?" Co chciałbyś sobie strzepać przy historyjce?

Natura nie wyposażyła mnie w "trzepaczkę" ale pewnie Ty, mój drogi robisz to tutaj za nas dwoje. "Nieudaczniku i zboku"? A dlaczego taka 100% hetero "macza" rejestruje się na babskim forum, hę?... Pytanie było retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×