Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia Klara

KK zjada tematy.

Polecane posty

Gość Klaudia Klara

Wątek upadł, a szkoda. Oby więcej osób się dowiedziało o jej żenujacym wysrywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Już prawie 3 tysiące łapek w dół 🙂 To mówi samo za siebie, niech teraz jeszcze wyłączy tę opcję. Taka prawda, że film żałosny i żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyszło dziwnie. Jakby wszystko czemu hołdowała dotychczas zmieniło się o 180 st. Madkowanie weszło bardzo. Szkoda, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prawdę mówiąc, to ona nigdy nie wyraziła jasno swoich poglądów. Na Vogule piszą, że w 2015 była wyborczynią pisu, może teraz Konfederacja? Stąd te poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O czym piszecie? Czyzby już usunęła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Film usunięty. Nadal można go zobaczyć klikając w link na jej stronie na fb. Na insta pojawiło się zdjęcie jej dziecka z podpisem "nie nie nie, lekcja odebrana" czy cos takiego. Szczerze mówiąc, spodziewałam się po niej większej klasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Film usunięty. Nadal można go zobaczyć klikając w link na jej stronie na fb. Na insta pojawiło się zdjęcie jej dziecka z podpisem "nie nie nie, lekcja odebrana" czy cos takiego. Szczerze mówiąc, spodziewałam się po niej większej klasy. 

Jeśli nie przyzna sie do błedu, to znaczy, że naprawdę wierzy w to co mówi. Film miał 5 tysięcy łapek w górę i prawie 3 tysiące łapek w dół oraz same niepochlebne komentarze (wiadomo, łapki można z łatwością kupić - nie mówię, że ona to zrobiła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy ktoś mógłby napisać o co chodzi? Co za afera się wydarzyła? Lubiłam kiedyś KK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość gość napisał:

Czy ktoś mógłby napisać o co chodzi? Co za afera się wydarzyła? Lubiłam kiedyś KK 😞

Wejdź sobie na stronę Klaudii Klary na fb i obejrzyj ostatni film. W skrócie: nagrała żenujący film o edukacji seksualnej. Padają w nim między innymi takie sformułowania jak: "cuchnące cipska z grzybem" i "nie pozwolę aby ktokolwiek edukował seksualnie moją córkę" oraz "kiedys to było, chłopcy spili Anię i każdy ją pukał, Ania miała później opinię dzivki, bo każdemu dawała". Dno dna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×