Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goście goście

Nie mogę znaleźć dziewczyny

Polecane posty

Gość goście goście

Tak, leci mi 24 lata, zaniedbałem się trochę w tych sprawach. Niczego mi chyba nie brakuje oprócz śmiałości, albo raczej braku sytuacji, w których kogoś mógłbym spotkać, tym bardziej że mieszkam w małej miejscowości. Co by tu zrobić, spontaniczne zagadywanie napotkanych dziewczyn i zapraszanie na herbatę to dobry pomysł? Np mijając się na mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

najlepiej mieć wyje.bane, żyć w zgodzie ze swoim spie.rdoleniem i robić swoją działkę pracę, studia lub naukę.

ja teraz odpoczywam po ciężkim tygodniu, siedząc wygodnie popijam żuberka i lurkuje kafe, kara i co mi wpadnie do głowy, polecam to podejście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście

No ja miałem dokładnie takie podejście cały czas 😉 Mam wrażenie, że trochę dorosłem, pozmieniały mi się priorytety, stąd taka wola zmiany swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście

Skupiałem się mnóstwo na pracy, a jak już miałem czas wolny to trenowałem (to akurat robię cały czas), czuć jednak taka pustkę, wiem że czegoś mi brakuje i wiem nawet o co chodzi tylko jak to zmienić, gdy zaspałem tyle lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość goście goście napisał:

Tak, leci mi 24 lata, zaniedbałem się trochę w tych sprawach. Niczego mi chyba nie brakuje oprócz śmiałości, albo raczej braku sytuacji, w których kogoś mógłbym spotkać, tym bardziej że mieszkam w małej miejscowości. Co by tu zrobić, spontaniczne zagadywanie napotkanych dziewczyn i zapraszanie na herbatę to dobry pomysł? Np mijając się na mieście. 

Tak od razu? Uciekną jak nic. Nie można tak od razu przechodzić do rzeczy. Pościemniaj trochę, zapytaj o drogę, itp., zorientuj się jakie ma nastawienie. Trochę trzeba przygotować się na takie szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×