Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NaOstatnichNogach

Mój mąż jest cudowny.

Polecane posty

Gość NaOstatnichNogach

Po porodzie bierze na jakiś czas urlop bezpłatny, żeby pomóc mi w opiece nad maluszkiem. I takiego męża życzę każdej ;) dojrzałego do roli ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze ja myślałam, że każdy tak robi. Mój też wykorzystuje cały swój urlop i tacierzynski i dla niego to było od początku oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość NaOstatnichNogach napisał:

Po porodzie bierze na jakiś czas urlop bezpłatny, żeby pomóc mi w opiece nad maluszkiem. I takiego męża życzę każdej ;) dojrzałego do roli ojca.

Gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

W niedzielę mamy 18 rocznicę ślubu i 20 lat znajomości mąż codziennie mówi że mnie kocha i co najmniej raz w tygodniu mam różyczkę bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

hahaha bezplatny urlop? i to nazywasz cudownym mezem? a z czego bedziecie zyc 🙂 good luck 

Moj bierze miesiac ale wszystko 100% platne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
1 minutę temu, Gość ewa19087 napisał:

hahaha bezplatny urlop? i to nazywasz cudownym mezem? a z czego bedziecie zyc 🙂 good luck 

Moj bierze miesiac ale wszystko 100% platne 

Nie wszyscy zyja od wyplaty do wyplaty jak ty xd niektorych stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ZA WCZEŚNIE MÓWIĆ AUTORKO ŻE DOJRZAŁ DO ROL OJCA. TO SIĘ OKAŻE ZA ROK, DWA, TRZY. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat prowo żeby rozwścieczyc madki które od rana do wieczorem same siedza z dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaOstatnichNogach

ale zazdrościcie ćypy że wasze wąsate janusze gniją w laczkach na kanapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urlop BEZPŁATNY rzeczywiście dojrzałe 🤣🤣🤣 każdy facet ma urlop i zajmuje się dzieckiem po porodzie więc nie rób z siebie królowej życia 

Aaaa czy jest super ojcem dowiesz się za jakis czas bo jeszcze się okaże że będziesz się sama babrac w gównie 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość NaOstatnichNogach napisał:

ale zazdrościcie ćypy że wasze wąsate janusze gniją w laczkach na kanapie

No teraz to już każdy wie że to prowo 🤣 psychol z kafe szybko wyszedł z Ciebie 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No teraz to już każdy wie że to prowo 🤣 psychol z kafe szybko wyszedł z Ciebie 😁😁😁😁

Widać, ze podszyw ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość NaOstatnichNogach napisał:

Po porodzie bierze na jakiś czas urlop bezpłatny, żeby pomóc mi w opiece nad maluszkiem. I takiego męża życzę każdej ;) dojrzałego do roli ojca.

Nie rozumiem co to znaczy pomaga w opiece. Myślałam, że dziecko jest tak samo matki jak i ojca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Ojej ale wygrałas życie. Pewnie teraz myślisz że wszystkie kobiety płaczą z zazdrości prowokatorko z kafe. 

Psychopatyczne skłonności aż czuc w powietrzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż wziął opiekę nade mną 2x5 dni, 1x4 dni i odebrał nadgodziny 1×8 (czyli już 3 tygodnie był). Potem wziął 2 tygodnie tacierzynskiego. Był ze mną 5 tygodni po porodzie w 100% płatne i nawet 1 dnia z wypoczynkowego nie wybral 😊. Wypoczynkowy wziął 2 tygodnie jak syn miał 2 miesiace i pojechaliśmy nad morze. także ten autorko, ten bezpłatny urlop to trochę głupota u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste81

Ale ja sie stad wynosze i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Proste81 napisał:

Ale ja sie stad wynosze i tyle...

Kłaniamy się nisko w twe nieumyte ...z... isko 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój miał l4, czyli płatny " urlop". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

od wyplaty do wyplaty, jasne ze zyjemy. Wlasnie kupilismy dom w dublinie i zbieramy na mieszkanie w pl w przyszlosci wiec nie ma mowy o rocznym siedzeniu ! 

Ale to kwestia gustu. Skoro tak lubisz, Twoja wola 😄  Zobaczymy kto bedzie zyl od wyplaty do wyplaty 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahhahhaha
3 minuty temu, Gość ewa19087 napisał:

od wyplaty do wyplaty, jasne ze zyjemy. Wlasnie kupilismy dom w dublinie i zbieramy na mieszkanie w pl w przyszlosci wiec nie ma mowy o rocznym siedzeniu ! 

Ale to kwestia gustu. Skoro tak lubisz, Twoja wola 😄  Zobaczymy kto bedzie zyl od wyplaty do wyplaty 😛

Kolejna bajkopisarka z kafeterii xddd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087
1 godzinę temu, Gość Hahhahhaha napisał:

Kolejna bajkopisarka z kafeterii xddd 

Dziekuje. To tylko swiadczy ze nie jest tak zle z nami  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "

Wiecie dziewczyny tak was czytam i dochodzę do wniosku że jeden wielki nieudacznik że mnie. Wy wszystkie piękne szczupłe, zadbane, własną firmą przynosząca miliony, domy, samochody ubrania tylko od Gucci i innych podobnych. Prywatne lekcje tańca, stania i skakania na skakance. Mąż istny adonis w łóżku jak i w obejściu. Na koncie miliony. W garażu jaguary i Maserati. W porcie jachty a w changrach prywatne odrzutowce oczywiście wszędzie służba mała i duża od prania sprzątania prasowania czy pielenia ogródka. A przepraszam wy nie macie ogródków u was są ogrody botaniczne. A ja zwykła kobieta z wykształceniem wyższym ale zwykła. Zaniedbana choć zawsze umytą  i czysto ubrana ale nie w Gucci a ciuchy z h&m czy spodnie dresowe z Lidla. Bez nian bez służby bez jaguarów i jachtow. Dziękować Bogu mi przyjdzie że takich miernych kobiet jak ja, wy wielkie szlachcianki jeszcze wystrzelać nie kazalyscie. Zastanawia mnie tylko po co opowiadanie tych bredni? Po co tu wchodzicie i kłamiecie? Wszystkie tu jesteśmy anonimowe, więc po co kłamiecie? Jak wchodzi tu jakaś kobieta z problemem męża to zawsze znajdzie się jakaś nawiedzona że sexu chłopu brakuje. Że zawsze kobieta winna. Skąd w was tyle jadu i niechęci do innych kobiet? Dobrze że są tu czasem kobiety rozsadne, i to one demaskują te bajkopisarki. Miłej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molo

Wiecie dziewczyny tak was czytam i dochodzę do wniosku że jeden wielki nieudacznik że mnie. Wy wszystkie piękne szczupłe, zadbane, własną firmą przynosząca miliony, domy, samochody ubrania tylko od Gucci i innych podobnych. Prywatne lekcje tańca, stania i skakania na skakance. Mąż istny adonis w łóżku jak i w obejściu. Na koncie miliony. W garażu jaguary i Maserati. W porcie jachty a w changrach prywatne odrzutowce oczywiście wszędzie służba mała i duża od prania sprzątania prasowania czy pielenia ogródka. A przepraszam wy nie macie ogródków u was są ogrody botaniczne. A ja zwykła kobieta z wykształceniem wyższym ale zwykła.Zaniedbana choć zawsze umytą  i czysto ubrana ale nie w Gucci a ciuchy z h&m czy spodnie dresowe z Lidla. Bez nian bez służby bez jaguarów i jachtow. Dziękować Bogu mi przyjdzie że takich miernych kobiet jak ja, wy wielkie szlachcianki jeszcze wystrzelać nie kazalyscie. ITD ITD

x

O co ci chodzi, kobieto? Kto tu pisze o jaguarach?

Zaczęło się od niewinnego posta dziewczyny , cieszącej się swoim mężem. I od razu na forum pomyje, bo nikomu tu nie wypada być szczęśliwym. Nie wolno mieć dobrego męża, kasy, domu, nie można wziąć pani do sprzątania, mieć oszczędności. I co mają do tematu szlachcianki? Ktoś, kto zna trochę naszej historii, wie, że ludzie z herbami po wojnie zostali na ogół pozbawieni przez władze wszystkiego , wiec jeśli do czegoś doszli, to własną, ciężką pracą.

Kobiety są różne -  choćby dlatego, ze są w rożnym wieku, wiec niektóre zdążyły się wielu rzeczy  dorobić.

Nawiasem mówiąc,  niewiarygodna dla mnie jest kobieta z wykształceniem wyższym pisząca "changary" przez CH i kompletnie nieużywająca znaków przestankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.10.2019 o 20:58, Gość Gość napisał:

ZA WCZEŚNIE MÓWIĆ AUTORKO ŻE DOJRZAŁ DO ROL OJCA. TO SIĘ OKAŻE ZA ROK, DWA, TRZY. 

Dokladnie dopiero życie i szara rzeczywistość i problemy dnia codziennego pokażą jak bardzo cudowny facet ci się trafił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaczęło się od niewinnego posta a potem jedna za drugą ja mam to a ty tego nie masz, niektóre to mają wąsatych Januszow itd.  ja pierdykole myślałam że z przedszkola to się w pewnym wieku wyrasta. Nawet jak mają męża nieudacznika to chyba nie powód do drwin tylko do współczucia i do wsparcia takiej babki że jej książę z biegiem czasu stał się ropuchą. Niestety czasem bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×