Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andzia26

Czy któraś z was w ciąży była sama?

Polecane posty

Gość Andzia26

Witam jestem w 32 tygodniu ciąży. Pani ginekolog kazała mi dużo wypoczywać, leżeć i nic ciężkiego nie dźwigać bo lekko mi się szyjka macicy zaczęła skracać. Niestety wiem, że powinnam się do tego stosować bo dziecko najważniejsze teraz, ale parter pracuje jako kierowca i nie ma go w tygodniu więc zostaję sama przez cały tydzień. I niestety zamiast wypoczywać sprzątam, chodzę wyrzucać śmieci czasem muszę wyjść do sklepu i przytachać siatkę zakupów. I nie mam poprostu czasu żeby chwilę usiąść bo co chwilę coś. Partner niby twierdzi, że nie muszę się tak starać i że jak będzie w domu to sam to zrobi. No ale jacy faceci są tutaj powie tak a potem w pracy kolegom będzie mówił, że ma babę w domu i nic nie robi. Nie mam nikogo innego kto mógłby mi pomóc w tygodniu będąc sama w domu. Obawiam się, że nawet przy porodzie zostanę całkiem sama. Nie wiem co mam robić czy słuchać się lekarza czy robić swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja40

Słuchaj lekarza. A nie możesz poprosić sąsiadów o zakupy, zapłacić im nawet, jeśli ich nie znasz? Nie masz żadnych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja40

A partner może przecież w sobotę skoczyć po zakupy i posprzątac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, byłam sama od 32 tc, też ciąża wysokiego ryzyka. Nie wiem, co Ty tak sprzątasz- przetarcie kurzy, włączenie odkurzacza to Nie jest jakiś nadludzki wysiłek, trwający godzinami. Łazienkę i kuchnię można gruntownie ogarnąć raz w tygodniu  (Kiedy np jest partner i on to zrobi), reszta na bieżąco. Jak byłam sama w domu, to właściwie nie miałam za bardzo po czym sprzątać. Zakupy można zamówić z dostawą do domu albo podczas obecności partnera zrobić duże,  a w miarę potrzeb kupować rzeczy typu pieczywo, nabiał, warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Andzia26 napisał:

. Partner niby twierdzi, że nie muszę się tak starać i że jak będzie w domu to sam to zrobi. No ale jacy faceci są tutaj powie tak a potem w pracy kolegom będzie mówił, że ma babę w domu i nic nie robi. 

Jesteś chora 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Piszesz ze " co chwile cos" bedac sama w pustym mieszkanku, w ktorym procz ciebie nie ma kto balaganic.. albo masz nerwice natrectw, albo jestes najbardziej niezorganizowana istota na ziemi, strach pomyslec co bedzie jak sie dziecko urodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×