Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibik

Przytłaczający związek

Polecane posty

Gość bibik

Hej pomoże mi ktoś najlepiej jak by to była jakaś dziewczyna po prostu od pewnego czasu moja dziewczyna powiedziała że ją przytłacza ten związek i już nie ma ochoty takiej jak dawniej na pisanie zemną i spędzanie czasu powie mi ktoś jak to naprawić jakie są tego przyczyny bo naprawdę ja nie wiem a chciałbym to naprawić póki nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiem ci, opadły hormony, zauroczenie minęło i teraz......musi być coś więcej między wami żeby to się przerodziło w coś dłuższego. Wspólne plany, cele, marzenia to scala związek. Macie o czym ze sobą rozmawiać?  Jeżeli ona się będzie od ciebie co raz bardziej oddalać to ją stracisz. Z drugiej strony jeżeli się coś wypali to często bezpowrotnie. 

Jeżeli ci bardzo zależy na niej to wymyśl coś innego na wspólne spędzanie czasu,  co jej się może spodobać, ty ją znasz nie my. Przerwa to może być tylko gwóźdź do trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik

Dzięki za rady postaram się coś w tym kierunku zrobić i zobaczymy jak to dalej pójdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Brak pewności w związku, może czułości a jak również sexu to masz już pozamiatane. Drugi ta, nie sprawdzi czy będziesz wreszcie o nią dbał.

A macie wspólne plany na przyszłość czy każdy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×