Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula paula

Moda cmentarna fetyszyści w akcji

Polecane posty

Gość paula paula

Jak co roku moda cmentarna zbliża się wielkimi krokami młode kobiety odwiedzające 1 Listopada groby bedą jak zwykle ubrane w skore jest to czas dla fetyszystów którzy zawsze polują na cmentarzach na takie stroje w zeszłym roku odnotowano w Polsce ok.150 takich przypadków.Dlaczego Polki są takie niemyślące i chwalą się obcym ludziom na cmentarzach jak one modnie się ubierają a skóra to podobno w modzie jest.zauważyłam że większości osób które przychodzą na cmentarz mało co obchodzą groby swoich bliskich oczywiście odwiedzą ale najważniejsze jest dla nich to że ludzie ich podziwiają Zresztą same są póżniej winne i prowokują takim strojem innych i nie ma znaczenia czy kobieta założy na cmentarz czarną czy czerwoną czy jeszcze w innym kolorze skóre długość spódnicy rownież nie ma znaczenia poprostu są tacy ludzie których to podnieca lub pociąga przychodzą na cmentarz i łowią takie kobiety jak rybak łowi ryby.Już jak naprawdę chcesz założyć skóre to zdecyduj się tylko na kurtkę dół galderoby spódnica i spodnie nie łącz ze skórzaną kurtką.Czy kobieta nie może założyc na cmentarz spodni dzinsowych albo spódnicy dzinsowej tylko musi to być skóra nie moge tego zrozumieć nie ma znaczenia dla Polek czy na cmentarzu jest +20 stopni czy -20 stopni zawsze ubierają na cmentarz skóre może nie wszystkie kobiety ale większość niestety tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta A

Ja nie nosze skóry a nawet jak bym nosiła to napewno nie ubrała bym na cmentarz bo mam szacunek do zmarłych skóra to się nadaję dla kobiety która pracuje w burdelu na cmentarz nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 32

Ja pamiętam taką sytuacje było to 4 lub 5 lat temu niepamietam dokładnie w dniu Wszystkich Świętych stałam wtedy przy grobie swojego dziadka i w pewnym momencie przeszedł koło mnie facet i otarł się o moją spódnice przyznaje spódnice wtedy miałam skórzaną ale nie wiedziałam wtedy że on otarł się dlatego że miałam taką spódnice potem jak wychodziłam z cmentarza on szedł za mną gdy wyszłam całkiem z cmentarza zaczełam uciekać i naszczęscie go zgubiłam ale wydawało mi się że cały czas mnie sledził bo szedł za mna poczułam się że jestem zagrożona zadzwoniłam po męza żeby po mnie wyszedł i razem z nim wróciłam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość paula paula napisał:

Jak co roku moda cmentarna zbliża się wielkimi krokami młode kobiety odwiedzające 1 Listopada groby bedą jak zwykle ubrane w skore jest to czas dla fetyszystów którzy zawsze polują na cmentarzach na takie stroje w zeszłym roku odnotowano w Polsce ok.150 takich przypadków.Dlaczego Polki są takie niemyślące i chwalą się obcym ludziom na cmentarzach jak one modnie się ubierają a skóra to podobno w modzie jest.zauważyłam że większości osób które przychodzą na cmentarz mało co obchodzą groby swoich bliskich oczywiście odwiedzą ale najważniejsze jest dla nich to że ludzie ich podziwiają Zresztą same są póżniej winne i prowokują takim strojem innych i nie ma znaczenia czy kobieta założy na cmentarz czarną czy czerwoną czy jeszcze w innym kolorze skóre długość spódnicy rownież nie ma znaczenia poprostu są tacy ludzie których to podnieca lub pociąga przychodzą na cmentarz i łowią takie kobiety jak rybak łowi ryby.Już jak naprawdę chcesz założyć skóre to zdecyduj się tylko na kurtkę dół galderoby spódnica i spodnie nie łącz ze skórzaną kurtką.Czy kobieta nie może założyc na cmentarz spodni dzinsowych albo spódnicy dzinsowej tylko musi to być skóra nie moge tego zrozumieć nie ma znaczenia dla Polek czy na cmentarzu jest +20 stopni czy -20 stopni zawsze ubierają na cmentarz skóre może nie wszystkie kobiety ale większość niestety tak

Na co dzień codzę w skórach spódniczkach skórzanych, ale wiadomo że nie pójdę tak na cmentarz czy do kościoła tylko w dlugich spodniach, kurtka pewnie wycierana, albo puchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 32

To co mi się przytrafiło na cmentarzu pare lat temu co opisywałam wcześniej spódnicę już zakładam rzadziej a na cmentarz jak będzie ciepło pojde w spódnicy ale nie w skórzanej jak będzie chłodno założe pewnie spodnie dżinsowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula paula
5 godzin temu, Aga In napisał:

Ja ubiorę rurki, botki i płaszczyk. Nie lubię tej cmentarnej rewii mody.

i bardzo dobrze niestety 90 procent Polek tak się 1 Listopada ubierze a potem niestety moga spotkac fetyszyste i bedą mieć nieprzyjemności na własne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×