Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juleczkaa

Dieta matki karmiącej

Polecane posty

Gość juleczkaa

Chcę schudnąć - zrzucić nadmiar tych kilogramów i itd., ale nie wiem, jak się do tego zabrać. Czy podczas karmienia piersią można schudnąć?? jaką dietę warto stosować??? a może lepiej zaczekać, aż przestanę karmić piersią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stosowałam żadnej diety. W ciąży jadłam słodycze, fast foody(nie, nie jestem z tego zadowolona) i przytyłam 14-15kg. Po porodzie jadłam tak jak wcześniej, oczywiście ograniczyłam fast foody jednak słodyczy nie. Karmię piersią, nie ćwiczę, jem tak jak przed ciążą i schudłam 16 kg. 

Nie musisz stosować żadnych diet. Jedz tak jak przed ciaza, zdrowo. Bo coli, cukierków, fastfoodów nie powinno jeść się tak czy siak bo są po prostu nie zdrowe. Trochę ruchu? Spacerki, basen, jakiś cardio jak bobas śpi. Słyszałam że karmienie piersią pomaga w odchudzaniu i przekonałam się na własnej skórze że to prawda. Powodzenia i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karmiąc możesz jeść wszystko ale jeśli chcesz zrzucić kilogramy to trzeba troszkę ograniczyć węglowodany i cukry i zobaczysz zleci, że nawet nie będziesz wiedziała kiedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w obu ciazach przytylam bardzo dużo bo 20-25kg. Oboje dzieci karmilam piersią. Jedno do roku drugie do 1,5 roku i kg spadały jak szalone. W ciągu trzech miesięcy ważyłam około 5kg mniej niż przed ciąża jedząc normalnie,  nie wykluczając słodyczy. Każdy organizm jest z pewnością inny, ale na mnie w oby przypadkach karmienie tak działało, że chudlam aż za bardzo. Waga wracała mi do normy dopiero kiedy przestawalam karmić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×