Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matka

Prysznic rano i wieczorem? Nie za często?

Polecane posty

Gość Matka

Jak często bierzecie prysznic? Zazwyczaj słyszę od kogoś,  że bierze wieczorem a rano się tylko ubiera. Ja w nocy teraz się strasznie pocę, jestem po porodzie i cała woda ze.mnie "schodzi", rano musze wziąć prysznic koniecznie, bo czuję od siebie pot. Po całym aktywnym dniu też by wypadało wziąć prysznic. Problemem jest to, że pi tak częstym myciu mam bardzo suchą skórę, slyszalam że częste mycie nie jest wskazane dla skóry. No ale jak inaczej funkcjonować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Matka napisał:

Zazwyczaj słyszę od kogoś,  że bierze wieczorem a rano się tylko ubiera. 

Masz zazwyczaj flejtuchów za znajomych? nie rozumiem jak można wyjść do pracy bez prysznica rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myje sie tak często jak to jest potrzebne. Wieczorem obowiązkowo kąpiel, nie zasnę nieumyta. A rano różnie. Są okresy kiedy poce sie bardziej, w okolicy owulacji najczęściej, są okresy kiedy poce sie mniej. Z rana jednak myje się pod pachami i krocze. Jak pracuje na ranki to biorę prysznic. Czuje sie lepiej wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojesu
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myje sie tak często jak to jest potrzebne. Wieczorem obowiązkowo kąpiel, nie zasnę nieumyta. A rano różnie. Są okresy kiedy poce sie bardziej, w okolicy owulacji najczęściej, są okresy kiedy poce sie mniej. Z rana jednak myje się pod pachami i krocze. Jak pracuje na ranki to biorę prysznic. Czuje sie lepiej wtedy

No i prawidłowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Kup dobry balsam nawilzajacy albo oliwka dla dzieci, czyni cuda. Po kazdej kapieli uzyj na jeszcze lekko wilgotne cialo, powinno pomoc. 

No kap sie tyle razy ile musisz.. w czym potrzebujesz pomocy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka
38 minut temu, Gość ... napisał:

Kup dobry balsam nawilzajacy albo oliwka dla dzieci, czyni cuda. Po kazdej kapieli uzyj na jeszcze lekko wilgotne cialo, powinno pomoc. 

No kap sie tyle razy ile musisz.. w czym potrzebujesz pomocy? 

Zastanawiam się czy takie częste mycie i balsamowanie nie szkodzi skórze i chciałam zapytać inne kobietki, czy im częste prysznice nie zaszkodziły na skórę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Ja zazwyczaj biorę prysznic wieczorem, po całym dniu. Może raz lub dwa razy biorę tygodniu kąpiel. Jak byłam w ciąży to też czasami musiałam myć się rano i wieczorem przez pocenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddddd

Cipsko trzeba umyc i wieczorem I rano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×