Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Książeczka na podpisy!!

Polecane posty

Gość Gość

Ludzie pomocy bo nie mogę znaleźć

Jak nazywa się ta książka na podpisy księdza że dziecko chodziło na mszę?u nas w parafii już się skończyły i mamy takiego durnego księdza szkoda gadać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Dzienniczek dziecka przygotowującego się do I Komunii Świętej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym powiedziała księdzu ze moje dziecko idzie spotkać się z Chrystusem a nie po autograf a jak ksiądz chce się  poczuć gwiazdą to niech coś wyjątkowego zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja bym powiedziała księdzu ze moje dziecko idzie spotkać się z Chrystusem a nie po autograf a jak ksiądz chce się  poczuć gwiazdą to niech coś wyjątkowego zrobi.

A dajcie spokój wszędzie jest obowiązkowe zbieranie podpisów rok przed komunią a u nas 3 lata no masakra,ja nie jestem jakaś anty kościół czy coś ale czasem są ważniejsze sprawy niż różaniec czy droga krzyżowa,ten nasz ksiądz tak naprawdę nie wie czy dożyje tych 3 lat a tak piłuje te dzieci 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dajcie spokój wszędzie jest obowiązkowe zbieranie podpisów rok przed komunią a u nas 3 lata no masakra,ja nie jestem jakaś anty kościół czy coś ale czasem są ważniejsze sprawy niż różaniec czy droga krzyżowa,ten nasz ksiądz tak naprawdę nie wie czy dożyje tych 3 lat a tak piłuje te dzieci 😲

U nas nie było żadnych podpisów. Jak pozwalacie tak macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

U nas nie było żadnych podpisów. Jak pozwalacie tak macie.

Niby tak ale jak mieszkasz na wiosce gdzie każdy trzęsie portami przed księdzem to nic nie zrobisz. Jeszcze będą cię palcami wytykac.U nas też przygotowania do komuni, bierzmowania trwają 3 lata.... Chore. Sporo osób jeździ do sąsiednich parafii a mlodzierz po bierzmowania omija kościół szerokim lukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Niby tak ale jak mieszkasz na wiosce gdzie każdy trzęsie portami przed księdzem to nic nie zrobisz. Jeszcze będą cię palcami wytykac.U nas też przygotowania do komuni, bierzmowania trwają 3 lata.... Chore. Sporo osób jeździ do sąsiednich parafii a mlodzierz po bierzmowania omija kościół szerokim lukiem

No to macie jeb/niętego proboszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×