Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aqw

Widziałem wczoraj jak wypinasz pupe

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Może bog był p*dofilem? napisał:

Tamten też był zły a jednak bog  był po jego stronie. 

Kto był zły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Przeklinam tych którzy to założyli, którzy to zlecili i tych którzy mnie oglądają. Niech to wróci do was w postaci wielkich nieszczęść. Życzę wam źle. Niech wam sie rozpadną rodziny i obyście zdychali w samotności obserwowani przez takich psychopatów jak wy. Pamiętam i złorzeczę. 

A kto by chciał oglądać takie coś jak ty i jeszcze rozebrane ? Nie pochlebiaj sobie stara ruro i nie wyobrażaj sobie, Bóg wie czego. Znowu Ci się pogorszyło i zasmiecasz forum swoimi wymiocinami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujące
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kto by chciał oglądać takie coś jak ty i jeszcze rozebrane ? Nie pochlebiaj sobie stara ruro i nie wyobrażaj sobie, Bóg wie czego. Znowu Ci się pogorszyło i zasmiecasz forum swoimi wymiocinami. 

No właśnie, haha nie ma to jak samozachwyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Było o tym kilka wątków, mam je zarchiwizowane. Jeśli mnie pdglądasz głupi niedorozwiniety bełkoczący gnoju, to obyś oslepł i zdechł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Budujące napisał:

No właśnie, haha nie ma to jak samozachwyt:)

Przeklinam cie ty tępa kórwo która nie rozumiesz słowa pisanego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Przeklinam cie ty tępa kórwo która nie rozumiesz słowa pisanego. 

Hahaha,no oo niewielu sobie pozwalalo na takie odżywki do mnie. Musisz być wyjątkowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdyby cos nie było na rzeczy to byście się nie wpisali do tego wątku wy guwna śmierdzące. Przeklinam każde z was z osobna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I niech to do was wróci w postaci raka i samotnego życia podglądanego przez takie guwna i zasrane  sz.maty jak wy. Klątwa, kórwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy kto mnie podgląda niech pamięta, że go przeklinam i że moja krzywda do niego wróci. A jak nie do niego to do jego dzieci. Będziecie samotni, chorzy, inwigilowani i zastraszeni tak jak ja. Nieszczęśliwego całego zycia. Przeklinam was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

I niech to do was wróci w postaci raka i samotnego życia podglądanego przez takie guwna i zasrane  sz.maty jak wy. Klątwa, kórwy. 

To jest klątwa k*rwy ? No fajnie, że dotarło do ciebie kim jesteś. Bozesztymoj! Ale cię siekło! Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

czyściłam kotowi kuwetę, wyciągałam coś spod krzesła, spadło mi coś na podłogę, zawiązywałam buta a ty podniecasz się taką prozaiczną czynnością 😄 niewyżyty gnojek, sperma ci mózg zalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...s81
1 minutę temu, Gość burza w mieście napisał:

czyściłam kotowi kuwetę, wyciągałam coś spod krzesła, spadło mi coś na podłogę, zawiązywałam buta a ty podniecasz się taką prozaiczną czynnością 😄 niewyżyty gnojek, sperma ci mózg zalała

Burza polega na tym ze jezdzicie w kolko i marnujecie bezsensownie pieniadze na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste81

Jezeli nie chcesz by ktos ciebie podgladal wylacz dekoder z sieci i po sprawie,uwazaj na routery,komputery i inne urzadzenia elektroniczne ktore maja kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Proste81 napisał:

Jezeli nie chcesz by ktos ciebie podgladal wylacz dekoder z sieci i po sprawie,uwazaj na routery,komputery i inne urzadzenia elektroniczne ktore maja kamery.

Nie o takie sposoby zapewne chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

To jest klątwa k*rwy ? 

ty jesteś kórwą i chodzącym ścierwem. Nawet nie rozumiesz co tam było napisane. Masz guwno w bani to i myśleć nie masz jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Proste81 napisał:

Jezeli nie chcesz by ktos ciebie podgladal wylacz dekoder z sieci i po sprawie,uwazaj na routery,komputery i inne urzadzenia elektroniczne ktore maja kamery.

Wszystkie kamery urządzeń elektronicznych są zaklejone. A ktos i tak widzi mnie jak chodzę niekompletnie ubrana i pisze o tym w necie. Temat jest o wypinaniu się, właśnie się wypinałam żeby sprawdzić czy będzie reakcja. I jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość gość napisał:

ty jesteś kórwą i chodzącym ścierwem. Nawet nie rozumiesz co tam było napisane. Masz guwno w bani to i myśleć nie masz jak. 

Hahahahahaha nie pluj aż tak bo ci szczęka wpadnie i się zadławisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hahahahahaha nie pluj aż tak bo ci szczęka wpadnie i się zadławisz 

Ja mam WŁASNE ZĘBY ty bezzębny cwelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2019 o 10:40, Gość gość napisał:

Rozrywka? Pieniądze za transmisję? Oby wam się ta kasa zamieniła w komórki rakowe, według wzoru powyżej. TAK, PRZEKLINAM BO JA NIKOGO NIE PODGLĄDAM .   BĄDŹCIE PRZEKLĘCI. 

😘 czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×