Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ld,ld,

czy ludzie powinni w związku mieć podobne wykształcenie?

Polecane posty

Gość ld,ld,

przykładowo facet chemik kobieta po studiach humanistycznych, znam pare takich par. Albo facet weterynarz a kobieta humanistyczny kierunek. To czy ludzie będą złośliwie komentować w rodzaju ''nie mógł sobie znalezc kogoś na swoich studiach''? i będą ludzie krzywo patrzeć bo ludzie sie od siebie różnią? czy przejmować sie komentarzami gdy ktoś uważa że kobieta jest gorsza od faceta ze względu na zawód? czy ludzie muszą mieć podobne zawody np. biolog i chemik żeby było to społecznie akceptowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Problem z dupy.  Właśnie zdałem sobie sprawę że nie wiem jakie mają wykształcenie żony moich kolegów, a nawet jakie niektórzy koledzy mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdjdjf

czy lepiej oceniana będzie para gdzie facet jest np. chemikiem a kobieta też chemik albo biolog niż dziewczyna po humanistycznym z weterynarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem od czapy, przez który rozleciał się mój związek, który trwał półtora roku.Ja mam wykształcenie średnie, radzę obie w życiu, miałem lepszą prace od kobiety z którą byłem, ale ona stwierdziła ".... co powiemy moim znajomym jeśli zapytają się o Twoje wykształcenie.." To uświadomiło mi, że coś jest nie tak.Ona miała ambicje, wykształcenie wyższe i pracowała w firmie państwowej, ale za marne pieniądze ( najniższa krajowa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2019 o 13:50, Gość ld,ld, napisał:

przykładowo facet chemik kobieta po studiach humanistycznych, znam pare takich par. Albo facet weterynarz a kobieta humanistyczny kierunek. To czy ludzie będą złośliwie komentować w rodzaju ''nie mógł sobie znalezc kogoś na swoich studiach''? i będą ludzie krzywo patrzeć bo ludzie sie od siebie różnią? czy przejmować sie komentarzami gdy ktoś uważa że kobieta jest gorsza od faceta ze względu na zawód? czy ludzie muszą mieć podobne zawody np. biolog i chemik żeby było to społecznie akceptowane?

Tak powinna być chemia ale przysłowiowa  między ludźmi 😂 I na początku związku nie powinni z łóżka wychodzić a nie myśleć co znajomi powiedzą..🤦‍♀️😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×