Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maggy

Co dzisiaj na obiad mieliście?

Polecane posty

Gość Bbxbxbbx
3 godziny temu, Gość Armagedon napisał:

My nie mieliśmy obiadu ale przekasilismy kaszankę z cebulka bo na kolacje sushi 😛 

Łoo niezła mieszanka. A nie będzie was od takiej mieszanki brzuch bolec ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kaczucha + czerwona kapusta+ ziemniaki. Dla mnie ryba na parze z warzywami.

Na deser tort węgierski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopppp

Schab duszony  z jablkami , cebulą i ziemniakami, pory z wody, zielona salata z pomidorami, wino. Mięta, ciastka (biszkopty  czekoladą)

Mnie bardziej ciekawi jak to wszystko razem dusisz i jak to smakuje jabłka i cebula z ziemniakami 

xx

 Schab ( albo poledwiczki, indyka, co tam mam)kroje na plastry, rozbijam, polewam(nieduzo ) oliwą albo olejem, octem i przyprawami ( najlpiej lubię przyprawe do grilla, bez ulepszaczy, same ziola),wsadzam na dobe do lodówki,moze byc krocej, ale im dluzej marynujesz tym mieso bardziej kruche) . Na bardzo duzej patelni( najlpieij nieprzywierajaca, groszkowana) , na minimalnej ilosci oleju+ troche masla, osmazam krociutko kawalki z obu stron( mozna oproszyc mąka) Jednczesnie podsmazam- wystarczy zeszklic  obok na patelni - cebulę,(duzo)  Dodaje wody, pokrojone jablka lub suszone sliwki , morele,albo grzyby, na to kladę pokrajane w plasterki ziemniaki i duszę pod przykryciem, az bedzie wszytko miekkie. Cebula, mieso i jablka , sliwki , puszczaja fajny sos, mieso nie jest suche. Lepiej to robic na dobrej patelni niz w piekarniku -krócej,  nie wysycha i latwiej dopilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Bbxbxbbx napisał:

Nie zjadłabym bez surówki. Same ziemniaki i schabowy blee

No mi też nie smakowało ale mega głodna byłam już. Nie rozumiem jak można nie podać warzyw do obiadu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość kopppp napisał:

Schab duszony  z jablkami , cebulą i ziemniakami, pory z wody, zielona salata z pomidorami, wino. Mięta, ciastka (biszkopty  czekoladą)

Jak smakują pory z wody i jak je robić żeby były dobre? 

x

ja po prostu bardzo lubie pory i smakuja mi zwyczajnie ugotowane w wodzie, posolone, z odrobina masła. Mozna tez polac bulką tartą, jesli sie komus chce. Lubie tez pstraga duszonego z porami. Pory dodaje zawsze do zupy z dyni, śa delikatniejsze niz cebula.

Dzięki, napaliłam się na te pory, choć nigdy nie jadłam jeszcze gotowanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×