Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hhjhjh

Autyzm

Polecane posty

Gość Hhjhjh

Witam 

moja córka prawdopodobnie ma zaburzenia sensoryczne a głównie na dotyk i węch . Jak również obniżone napięcie mięśniowe . Czy możliwe ze to tez autyzm ? 
 Z góry dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A w jakim wieku jest dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia

Idź z dzieckiem do lekarza i zapytaj wprost, a nie radź się tutaj wróżek internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasa

Może być spektrum autystyczne. może być zespół aspergera. Napisz coś więcej o córce, a przede wszystkim poszukaj jakiegoś centrum diagnostycznego z Twojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zaburzenia integracji to nie autuzm. Autuzm to poważne zaburzenie, całościowe, nie moznae postawić diagnozy tylko na podatawie jednego aspektu jakim jest zaburzenie si. Fakt, że dzieci z autyzmem często mają zaburzenia integracji nie ma wiele wspólnego z diagnoza Twojej córki. Czy jest coś, co Twoim zdaniem wskazuje na autyzm? Do tego i tak niezbedna jest wielospecjalostyczna diagnoza, ale czy są powody dla których w ogóle masz takie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Hhjhjh napisał:

Witam 

moja córka prawdopodobnie ma zaburzenia sensoryczne a głównie na dotyk i węch . Jak również obniżone napięcie mięśniowe . Czy możliwe ze to tez autyzm ? 
 Z góry dzięki 

A jakieś inne objawy? Rodziców dzieci autystycznych zwykle niepokoją jakieś inne rzeczy, typu brak reakcji na imię, słaby kontakt wzrokowy, dziwne zabawy. Zaburzenia sensoryczne i obniżone napięcie mięśniowe nie muszę mieć nic wspólnego z autyzmem, zwłaszcza że dziecko jest takie duże. Mój syn również ma jedno i drugie i absolutnie nie ma autyzmu! Normalny, wesoły kilkulatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×