Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamanamedal

Prywatna szkoła

Polecane posty

Gość mamanamedal

Jestem mamą dwóch dziewczynek. Obecnie jesteśmy na etapie podstawówki. Tak dużo mówi się ostatnio o edukacji naszych dzieci, że postanowiłam sama wypowiedzieć się na ten temat publicznie- mam nadzieje, że może pomogę niektórym rodzicom w podjęciu decyzji co do wyboru szkoły. Długo zastanawialiśmy się co zrobić czy wybrać szkołę prywatną czy publiczną? Nie jesteśmy superrr turboooo bogaci więc niektóre czesne w szkołach nas przerażało:-( Teraz z perspektywy czasu uważam, że jeśli do szkoły publicznej dodamy koszty opiekunki (bo nie chcemy aby nasze dziecko siedziało w przepełnionej świetlicy), koszty zajęć dodatkowych- to czesne w prywatnej placówce przestaje być abstrakcyjne i ekstremalnie drogie. My wybraliśmy Edisona mieszczącego się na warszawskim Wilanowie i jesteśmy bardzo zadowoleni! Mi i nasza córka! Cudowna opieka i edukacja w jednym miejscu. Polecam!!!!!   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak prywatna szkoła jest calkiem ok. bo moje dzieci chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej i są bardzo zadowolone. a jak one są zadowolone to ja także - w szczególności ze widze ze o sprawia im przyjemność i frajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×