Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia_instavlog

Lubicie oglądać życie zwykłych ludzi? Czy wolicie wykreowane na potrzeby internetu i odbiorcy postacie?

Polecane posty

Gość monia_instavlog

Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Normalnych ludzi, którzy coś osiągnęli i wyróżniają się na tle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

takie zwykle szare, moze byc tez wykreowane.

Wole bez uzdatniaczy. Zagladam do maziowa szkocja. Szaro, codziennie, chmurno a i durno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wśród vlogerek nie ma już zwykłych ludzi. Te czasy minęły bezpowrotnie. Fajne, normalne dziewczyny były wtedy, kiedy yt, blogi, instagram nie były sposobem na zarobek. Teraz zwykle to są paniusie bez konkretnego pomysłu na siebie, bez umiejętności wystarczających, by się zająć czymś pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_instavlog
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Wśród vlogerek nie ma już zwykłych ludzi. Te czasy minęły bezpowrotnie. Fajne, normalne dziewczyny były wtedy, kiedy yt, blogi, instagram nie były sposobem na zarobek. Teraz zwykle to są paniusie bez konkretnego pomysłu na siebie, bez umiejętności wystarczających, by się zająć czymś pożytecznym

Pytam dlatego ponieważ sama mam zamiar coś zacząć. Ale w ogólnie nie chodzi o aspekt pieniężny. Bardziej o podzielenie się swoimi myślami, wypełnienie wolnego czasu. 
 

Ale zaobserwowałam to samo co Ty. I to bardzo smutne. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120

Profesjonalne blogi ludzi o nadzwyczajnych umiejętnościach, np. prima balleriny, joginki, gimnastyczki. Mam dość g*wna - wstałam, zjadłam, to mój kubek, a tak się wdzięczę z moją facjatą, która nikogo nie obchodzi do aparatu. Twarz pokazuj bliskim osobom. Obcy mają gdzieś twoją japę i twoją kawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość 120 napisał:

Profesjonalne blogi ludzi o nadzwyczajnych umiejętnościach, np. prima balleriny, joginki, gimnastyczki. Mam dość g*wna - wstałam, zjadłam, to mój kubek, a tak się wdzięczę z moją facjatą, która nikogo nie obchodzi do aparatu. Twarz pokazuj bliskim osobom. Obcy mają gdzieś twoją japę i twoją kawę. 

I siaty z Lidla pokazałam, i maseczkę na twarzy, tu wyglądam tak, to mam na sobie z tego i tego, torebka z tamtego, buty tu kupiłam, a lakier na paznokciach taki i sraki. 

Też do porzygu te pseudo vlogerki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

I siaty z Lidla pokazałam, i maseczkę na twarzy, tu wyglądam tak, to mam na sobie z tego i tego, torebka z tamtego, buty tu kupiłam, a lakier na paznokciach taki i sraki. 

Też do porzygu te pseudo vlogerki. 

Tak, to są treści dla rodziny, a nie dla obcych. Nie wiem, co one mają w głowach, jakimi egocentryczkami są, że myślą, iż obcy człowiek mający swoje zakupy, swoje maseczki, będzie sikał, bo obca baba wraca z lidla i pije kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×