Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kornela w Polsce

Polecane posty

Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

O panie, znowu te dupne kolageny, które mają być cudownie leczyć wszystkie dolegliwości, które  mają odpowiednio wysoką cenę... Myślałam że Kornela ma jednak więcej oleju w głowie i nigdy w nie wpadnie aby się w takie goowno bawić 

 

Jej sie chyba wydaje, ze teraz jest wielka businesswoman, pania biurowa, a tak naprawde ma prace wcale nie lepsza niz telemarketing itp. Niska placa. Moze i zwerbuje dziewczyny do swojej sieci, ale czy one cos sprzedadza? Mnie by nikt tego kolagenu nie wcisnal i pewnie wiekszosc z nich tez nie sprzeda tego swoim kolezankom czy ciotkom. Kazdy ma po dziurki w nosie takiej katalogowej sprzedazy albo przez polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ona jest jakaś dla mnie dziwnie pobudzona na insta. Wiecznie uśmiechnięta, umalowana w humorze, wszystko u niej jest perfekcyjne, żadnych problemów. Ona mieszka teraz  z rodzicami na wsi, już jej się znudził Londyn? Pamiętam jak mówiła, że nie zamierza wracać na swoje podkarpacie

Tez to pamietam. "Nie ma do czego wracac, w UK pojdzie do funciaka i za dyche sie obkupi" itp. hahaha. Chyba jednak ja przeroslo zycie w jednym z najdrozszych miast, gdy sie nie ma ani wyksztalcenia, ani doswiadczenia. Szybko zaszla w ciaze, wiec potem tylko praca na pol etatu, jak przedszkola takie drogie. Zamknela sobie droge rozwoju. W Polsce gdzies w tym Krosnie na pewno jej taniej oplacic przedszkole. W Londynie nawet sami nie mieszkali. Najwazniejsze, ze byly dwie komody pelne kosmetykow, czyli dla tapeciar miara sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona jest jakaś dla mnie dziwnie pobudzona na insta. Wiecznie uśmiechnięta, umalowana w humorze, wszystko u niej jest perfekcyjne, żadnych problemów. Ona mieszka teraz  z rodzicami na wsi, już jej się znudził Londyn? Pamiętam jak mówiła, że nie zamierza wracać na swoje podkarpacie

Ona mieszka w Krośnie w bloku, albo kupili albo wynajmują. Też mnie dziwi, że wrócili do Krosna a nie chociażby  do Rzeszowa. Mnie jej wieczny uśmiech nie dziwi, faceta ma zarabiającego napewno więcej od siebie myślę, że do byle jakiej roboty to by tu nie wracał, dzieciaka wypchnie do żłobka czy przedszkola i co żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na insta napisala, ze niedlugo moze bedzie sie chwalic nowo wybudowanym domem, no coz, poki co nagrywa z jakiegos mieszkania, i domu ani widu ani slychu. Bo gdyby bylo inaczej, to na pewno z checia pokazywalaby jak buduje dom, i jak go urzadza. Byloby cos fajnego w tych vlogach, a tak to tylko reklama goni reklame. Tak samo wyglada jej insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kiedys na insta napisala, ze niedlugo moze bedzie sie chwalic nowo wybudowanym domem, no coz, poki co nagrywa z jakiegos mieszkania, i domu ani widu ani slychu. Bo gdyby bylo inaczej, to na pewno z checia pokazywalaby jak buduje dom, i jak go urzadza. Byloby cos fajnego w tych vlogach, a tak to tylko reklama goni reklame. Tak samo wyglada jej insta. 

To Pewnie bylo jak zaczela byc guru MLM i jej nakladli do glowy, ze w rok bedzie milionerka, a tu kolageny juz poszly w odstawke i przeprosila sie z YouTube. Druga Boogie sie z niej robi. Wiedzialam w domu i gada glupoty do kamerki 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To Pewnie bylo jak zaczela byc guru MLM i jej nakladli do glowy, ze w rok bedzie milionerka, a tu kolageny juz poszly w odstawke i przeprosila sie z YouTube. Druga Boogie sie z niej robi. Wiedzialam w domu i gada glupoty do kamerki 🙈

Oj chyba duzo wczesniej o tym pisala. Ten komentarz wisial (moze nadal wisi) na jej ig pod zdjeciem telefonu iphone8, kiedy sie nim chwalila. To bylo ze 2 lata temu, jeszcze jak mieszkala w uk. 
 

ok, znalazlam zdjecie jest z 14stycznia 2018, komentarza nie ma 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłamczuszka z tej naszej Korneli. Mówi, że nigdy się nie odchudzała a jej jedzenie wygląda jak typowa dieta. Nie rozumiem tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×