Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasjonatka

Echo serca

Polecane posty

Gość pasjonatka

Niezły  serial,  dużo  się  dzieje😀

 

Aktorzy  dobrze  grają

 

Oglądacie?  Ciekawią  mnie  różni  ludzie,  ich  historie,  tam  pokazują  ,że  życie  jest  kruche  i  nie  ma  odwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

Pisz sobie na forum bo tylko tyle mozesz a ja sobie zrobie i tak to co ja zechce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oglądam, choć z przerwami.

Podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocne

Często  pokazują  krwawe  operację,  na  początku  odcinka  zawsze  mówią  do  kamery   o  swoim  życiu

Dobra  jest  ta  młoda  dziewczyna  z  depresją  dwubiegunową,  ma  charakter  i  odwagę

Dereszowska  też  niezła,  policyjna  psycholog   wie  ,że  w szpitalu  inaczej  pracuje  się

Ostatnio  pokazali  strzelaninę,  to  wina  szalonego  strażnika,  facet  jest  agresywny  i  nie  radzi  sobie  z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joos

Serial bardzo fajny i wcale nie cukierkowy. Dużo lepszy niż np. Na dobre i na złe. Świetny Sadowski, dobra Segda, Dereszowska. Podoba mi się również Thomas i mama Janka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix

Mnie tez wciagnal. Ciekawe przypadki, dobrze dobrani aktorzy, dobrze napisane postacie i wzgledne zachowanie realizmu. Naprawde udal im sie ten serial, choc wydawalo sie ze kolejny serial medyczny juz raczej nie wypali. Nawet Pawlicki jest w swej roli wiarygodny, choc osobiscie nie znosze tego aktora. 

Dla kontrastu, trafilam ostatnio na NDiNZ i wylaczylam po 10ciu minutach. Designerski szpital, piekni lekarze zajeci glownie problemami sercowymi i niezwykle przypadki medyczne, trafiajace zawsze akurat do Lesnej Gory. Kiedy ten serial mial swoj klimat, a teraz jest po prostu palstikowy i niestrawny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co  dalej

Ciekawe  czy  psycholog  przeżyła  operację

Wczoraj  był  sylwestrowy  odcinek,  wszyscy  mieli  śmieszne  stroje  i  zwariowaną  noc  w  wieżowcu

Szczęśliwego  Nowego  Roku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×