Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Top Model TVN

Polecane posty

Gość Gość

Kogo najbardziej lubicie? Kto ma szansę wygrać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Staś to takie ciacho że mmmmmmmmmm

A z dziewczyn El dursi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Olga ma urodę typowej modelki, także ona pasuje mi na wygraną. Charakter ma też dość możliwy. Śliczna jest ta najwyższa, chyba Sandra, ale irytuje mnie swoim dziecinnym zachowaniem. Na modelkę pasuje mi też Klaudia, minus taki, że dość niska jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Olga ma urodę typowej modelki, także ona pasuje mi na wygraną. Charakter ma też dość możliwy. Śliczna jest ta najwyższa, chyba Sandra, ale irytuje mnie swoim dziecinnym zachowaniem. Na modelkę pasuje mi też Klaudia, minus taki, że dość niska jest.

Nie Klaudia!! Chodziło mi o Kingę!!!! ma fochy, jest taka zamknięta w sobie, ale mam na myśli jej urodę i to że dobrze wykonuje zadania. Ładnie wychodzi na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Staś? Dajcie spokój, przereklamowany. Głowa jak konik polny, połączona z szyją, usta jak ryba po botoksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta ruda i czarna z garnkiem na głowie. Reszta naciągana jak guma w gaciach do modelingu na wybiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Olga albo Ania. Klaudia to tylko na fotomodelke komercyjna. Za stara od tego zacznijmy. Nie nadaje się na wybieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćggg

Patrząc na wiek, wzrost i urodę, to Olga. Nietypowa, tajemnicza i intrygująca. Co do dwóch dziewczyn rywalizujących o Stanislawa, to ja nie mam pytań. 😄 Drugi Big Brother się z tego robi, żałosne zachowanie obu dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ania wygląda jak czarownica 🤭

Sandra ma bardzo pospolitą urodę. Jak typowa Jadźka co doi krowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Ania wygląda jak czarownica 🤭

Sandra ma bardzo pospolitą urodę. Jak typowa Jadźka co doi krowy. 

Ania ma typowa urodę modelki. Bardzo łatwa do przerabiania

I właśnie o to chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olga się nadaje chyba najbardziej z dziewczyn. z facetów dawid jest fajny. sandra mnie irytuje,  to typ osoby, z którą bym się nie polubiła. jej parcie na staszka czy jak mu tam jest żenujące... el dursi ładna, ale za stara już niestety, do tego podstawiona dla dramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ania wygląda jak czarownica 🤭

Sandra ma bardzo pospolitą urodę. Jak typowa Jadźka co doi krowy. 

też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie czy świat modelingu jest gotowy na chłopaka z taką chorobą jak Dawid. To że w programie go tolerują i jaki taki nawet sobie radzi, nie znaczy że agencje tak chętnie go przyjmą 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie czy świat modelingu jest gotowy na chłopaka z taką chorobą jak Dawid. To że w programie go tolerują i jaki taki nawet sobie radzi, nie znaczy że agencje tak chętnie go przyjmą 😞

zobaczymy. jego choroba może mu pomóc, teraz takie historie się sprzedają. radzi sobie wyjątkowo dobrze i ładnie wychodzi na zdjęciach. 

tak z innej beczki - rozbawili mnie kraśko i "malina" w roli gości. nie trawię kraśki, a jego żona kim niby jest? bo ja ją kojarzę tylko z tego, że mężuś obracał rozenkową za jej plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
1 minutę temu, walkingdead napisał:

zobaczymy. jego choroba może mu pomóc, teraz takie historie się sprzedają. radzi sobie wyjątkowo dobrze i ładnie wychodzi na zdjęciach. 

tak z innej beczki - rozbawili mnie kraśko i "malina" w roli gości. nie trawię kraśki, a jego żona kim niby jest? bo ja ją kojarzę tylko z tego, że mężuś obracał rozenkową za jej plecami

Co ci to da szmato?I tak nie bede na was smiecie pracowal bo jestescie najgorszego sortu SCIERWAMI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Szlachcic81 napisał:

Co ci to da szmato?I tak nie bede na was smiecie pracowal bo jestescie najgorszego sortu SCIERWAMI...

coraz lepsze te komentarze piszesz, leki przestały działać? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, walkingdead napisał:

nie trawię kraśki, a jego żona kim niby jest? bo ja ją kojarzę tylko z tego, że mężuś obracał rozenkową za jej plecami

W programie ją przedstawili jako włascicielkę stadniny koni oraz instruktorkę jeździectwa. 🤷🏿‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, marawstala napisał:

Lubię Olgę, a czy wygra to nie wiem... Ania też ma spore szanse

Z tej dwójki to już wolę Olgę. Jest bardziej plastyczna i to jej zblazowane, zimne spojrzenie 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W programie ją przedstawili jako włascicielkę stadniny koni oraz instruktorkę jeździectwa. 🤷🏿‍♀️

no tak, ale chodzi mi raczej o to, że sama z siebie nie jest znana, tylko jako zdradzona żona kraśki i kumpela rusin. widać już nie mieli kogo zaprosić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuda wianki.

Musieli coś powiedziec 😂

Tak jak w którymś programie, nie pamiętam którym, przedstawiali Rozenkową. "Absolwentka szkoły baletowej i prawniczka". Niby wszystko się zgadza, ale i tak wszyscy ją kojarzą jako Pani od białej rękawiczki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Cuda wianki. napisał:

Musieli coś powiedziec 😂

Tak jak w którymś programie, nie pamiętam którym, przedstawiali Rozenkową. "Absolwentka szkoły baletowej i prawniczka". Niby wszystko się zgadza, ale i tak wszyscy ją kojarzą jako Pani od białej rękawiczki 😂

A to zwykła celebrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anqa

Moim zdaniem nr 1 Olga, nr 2 Ania, nr 3 Stasiu.El dursi wynajęta przez tvn żeby robić sztuczne dramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×