Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia

Moja mama wpadła w wieku 47 lat

Polecane posty

Gość Natalia

Strasznie się boje o nią i o jej zdrowie. Wczoraj się dowiedziałam, ze mama jest w ciazy. W ogóle to cały czas jakoś do mnie nie dociera ze będę miała prawie 20 lat młodsze rodzenstwo. Mama ma problemy zdrowotne, żylaki, hashimoto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofack

w takim wieku i jeszcze się pruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki

Szykuj się ,że będziesz musiała zajmować się dzieckiem, bo masz czas, jesteś młoda i masz zdrowie, bo mama zmęczona i potrzebuje się wyspać i podobne d**perele. Jak możesz to wyprowadź się daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież będzie pod opieką lekarza, to nie średniowiecze. Żylaki ciąży nie wykluczają  a na haszi eutirox i do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie bez przesady w wieku 47 lat można spokojnie urodzić i wychowywać dziecko. Ale to Jest Polska u nas te 47 to dla Polaka jak 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ludzie bez przesady w wieku 47 lat można spokojnie urodzić i wychowywać dziecko. Ale to Jest Polska u nas te 47 to dla Polaka jak 70.

Głupie gadanie. Każda okazja dobra, by przywalić...Polsce? Tak jakby 47 Norweżka czy Amerykanka cudownie odmłodniała o 20 lat. Pewnie, że ciąza w tym wieku jest tzw.wysokiego ryzyka. Autorko, trzymajmy kciuki za zdrowie mamy! Aby mamy nie narażać na trudy porodu, pewnie lekarze zrobią jej cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A niby kto powiedział że przez ciążę ma odmłodniec? Po prostu za granicą nikogo aż tak bardzo nie dziwi ciąża w tym wieku a w Polsce to człowiek staje się jakimś dziwolągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juehdn

Ja urodziłam moje drugie dziecko mając 44 lata . Co prawda nieplanowane ale bardzo kochane . Dzisiaj ma 6 lat . 

Tak w wieki 40-50 lat uprawiamy seks a nawet jeszcze później . Uważam że to najlepszy czas na seks i najlepszy seks . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Że późne macierzyństwo to nie moja sprawa, każdy może być dobrą lub złą matką, niezależnie od wieku. 

Ale "wpadła"? To ona nie wie w tym wieku skąd się biorą dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala

Ludzie uprawiaja seks majac nawet 70 lat a 47 to nie starosc.W polsce wszystkich interesuje w jakim wieku jest matka. Slysze nawet od malych dzieci ze mama (lat 39) ktora przychodzi po Jasia jest jego babcia. Zaloze sie ze Jasio slyszy takie mundre rzeczy  od mamy Kariny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
3 minuty temu, Gość olala napisał:

Ludzie uprawiaja seks majac nawet 70 lat a 47 to nie starosc.W polsce wszystkich interesuje w jakim wieku jest matka. Slysze nawet od malych dzieci ze mama (lat 39) ktora przychodzi po Jasia jest jego babcia. Zaloze sie ze Jasio slyszy takie mundre rzeczy  od mamy Kariny 

Nie wspominając o tym, że dojrzałe matki mają (często) więcej mądrości życiowej od malolat, mogą coś mądrego dziecku przekazać, pokazać świat. Nie męczy ich to, że w weekend życie się toczy, a one siedzą w domu z dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×