Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EwaEwkaEwcia

Jakie pamiątki zachowaliście dzieciom z narodzin?

Polecane posty

Gość EwaEwkaEwcia

Ja zachowałam ubranka, opaski ze szpitala, troszke zdjęć i zasuszone pępowinki i haft a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zasuszone co??? 🤢Poyebało cię? Obsraną pieluchę i zarzygany śliniak też "zachowałaś"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaEwkaEwcia
6 minut temu, Gość gość napisał:

Zasuszone co??? 🤢Poyebało cię? Obsraną pieluchę i zarzygany śliniak też "zachowałaś"?

Dużo osób tak robi i nie ma w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość EwaEwkaEwcia napisał:

Dużo osób tak robi i nie ma w tym nic dziwnego

Nikt normalny tak nie robi. I jest to zwyczajnie obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaEwkaEwcia
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nikt normalny tak nie robi. I jest to zwyczajnie obrzydliwe.

To wogóle nie śmierdzi i nie gnije, po prostu fajna pamiątka i nie zapominaj, że temat jest inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość EwaEwkaEwcia napisał:

To wogóle nie śmierdzi i nie gnije, po prostu fajna pamiątka i nie zapominaj, że temat jest inny!

Nie musi śmierdzieć ani gnić, żeby być obrzydliwe. Zasuszony strup jest obrzydliwy, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaEwkaEwcia
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie musi śmierdzieć ani gnić, żeby być obrzydliwe. Zasuszony strup jest obrzydliwy, i tyle.

Ja u siebie mogę trzymać co chcę. 

TEMAT JEST INNY ja się pytam co inni mają, a słyszę nazywanie mnie ohydną i wogóle. Spac ide juz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Fuuu zasuszone co???? Masakra... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

A co niby dziecko moze zrobic z ta pepowina???? Na komodzie trzymac? Pierwsze slysze o czyms takim. Obrzydliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc gosc napisał:

A co niby dziecko moze zrobic z ta pepowina???? Na komodzie trzymac? Pierwsze slysze o czyms takim. Obrzydliwe 

A co dziecko może zrobić z opaskami ze szpitala i ubrankiem?

Jeśli zasuszona pepowina jest dla ciebie tak strasznie obrzydliwa to współczuję 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Klips plastikowy od pepiwiny, opaski że szpitala, pierwsze ubranko, oczywiście zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O jesssu co sie czepiacie chce g.ó.w.n.o. z pieluchy zatrzymać niech se trzyma ludzie gorsze rzeczy w chalupie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

O jesssu co sie czepiacie chce g.ó.w.n.o. z pieluchy zatrzymać niech se trzyma ludzie gorsze rzeczy w chalupie trzymaja

A niech trzyma, tylko niech nie wmawia, że to jest normalne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja trzymam opaski, które miały założone w szpitalu po porodzie, karteczki z łóżeczek szpitalnych z danymi, ubranka z chrztu, pierwsze zabawki ulubione, pierwsze buciki, zdjęcia oczywiście, nawet takie z gazety, kiedyś drukowali w lokalnym dzienniku dzieci urodzone danego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc gosc napisał:

A co niby dziecko moze zrobic z ta pepowina???? Na komodzie trzymac? Pierwsze slysze o czyms takim. Obrzydliwe 

To nie jest dla dziecka tylko dla joblniętej matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba mam gdzieś opaskę. Kilka zdjęć mam cykniętych telefonem, ale nie moim. Żadnych ubranek z tamtego okresu nie mam. Nie przywiązuję wagi do takich rzeczy. A pępowina nie krytykuję autorki, ale obrzydliwe jest trzymanie takich rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Właściwie to nic. Mam tylko jakieś zdjęcia. Mam też śliniaki z wyhaftowanymi imionami, ale to było w ramach prezentu dla kilkumiesięcznego dziecka i tego śliniaka nigdy nie użyłam. Mam też pamiątki ze chrztu - jakieś kartki z życzeniami, srebrny łańcuszek, białą szatę. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam opaske, karteczke z danymi ze szpitalnego lozeczka, pierwsze ubranko i czapeczke, pierwszy smoczek i grzechotke, kosmyk pierwszych wloskow i koperte z listem, ktory napisalam do niego gdy sie urodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja mam opaske, karteczke z danymi ze szpitalnego lozeczka, pierwsze ubranko i czapeczke, pierwszy smoczek i grzechotke, kosmyk pierwszych wloskow i koperte z listem, ktory napisalam do niego gdy sie urodzil

Mam jeszcze szatke z chrztu i pampa z pierwszej paczki (oczywiscie nieuzywany) i nadal nie wierze, ze byl taki malutki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam opaske, karteczke z danymi ze szpitalnego lozeczka, pierwsze ubranko i czapeczke, pierwszy smoczek i grzechotke, kosmyk pierwszych wloskow i koperte z listem, ktory napisalam do niego gdy sie urodzil

List od mamy - dla mnie piękna pamiątka i super pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam opaske, karteczke z danymi ze szpitalnego lozeczka, pierwsze ubranko i czapeczke, pierwszy smoczek i grzechotke, kosmyk pierwszych wloskow i koperte z listem, ktory napisalam do niego gdy sie urodzil

Włosy, fuj, obrzydliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Iubire napisał:

List od mamy - dla mnie piękna pamiątka i super pomysł. 

Wpadlam na ten pomysl, bo sama wychowalam sie bez mamy, zmarla bardzo mlodo. Bardzo slabo ja pamietam i czesto sie zastanawialam, czy mnie kochala, co czula jak sie pojawilam. Chcialam, zeby synek wiedzial jak bardzo odmienil moje zycie na lepsze, wiadomo z nastolatkiem czasami ciezko porozmawiac o takich uczuciach, a taki list mam nadzieje, ze bedzie dla niego czyms wyjatkowym. 

Malutki, zwiazany gumka pierwszy loczek, schowany w pudelko po naszych obraczkach, nie widze w tym nic obrzydliwego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

Maja zdjecia, swiece z chrztu. Nie jestem typem zbieracza wiec nie przywiazuje wagi do takich rzeczy. Ale np. moja tesciowa juz tak i ostatnio wlasnie mojemu mezowi dawala zestaw jego mlecznych zebow i pierwsze wlosy 😕 nie wzial tego wiec kazala wziac mi. Ja powiedzialam ze nie wezme bo nie wiem co mialabym z tym zrobic i troch sie obrazila (na mnie, nie na mojego meza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwszego bodziaka, fotki i opaski moja i córki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość fyfyfyfyf napisał:

Maja zdjecia, swiece z chrztu. Nie jestem typem zbieracza wiec nie przywiazuje wagi do takich rzeczy. Ale np. moja tesciowa juz tak i ostatnio wlasnie mojemu mezowi dawala zestaw jego mlecznych zebow i pierwsze wlosy 😕 nie wzial tego wiec kazala wziac mi. Ja powiedzialam ze nie wezme bo nie wiem co mialabym z tym zrobic i troch sie obrazila (na mnie, nie na mojego meza)

Moje teściowa pokazywała mi ostatnio aparat na zęby mojego męża. Taki ruchomy, nosił jak miał kilka lat 😄 Facet ma teraz ponad 30 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwsze ubranko i smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZ

Mam zdjęcie, ubranka z chrztu i pierwsze zabawki, tylko takie, które dziecko kojarzy.

Aaaaa, i kilka mleczakow, które zabrała Wróżka  😉

Dotyku, zapachu z pierwszych chwil nie da się utrwalić i przechować inaczej, niż w pamięci  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZ

Mam zdjęcie, ubranka z chrztu i pierwsze zabawki, tylko takie, które dziecko kojarzy.

Aaaaa, i kilka mleczakow, które zabrała Wróżka  😉

Dotyku, zapachu z pierwszych chwil nie da się utrwalić i przechować inaczej, niż w pamięci  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.10.2019 o 00:54, Gość EwaEwkaEwcia napisał:

zasuszone pępowinki i haft a wy?

RZYG.

Naprawdę ktoś sądzi, że strup jest dla kogokolwiek normalnego miłą pamiątką? facepalm

Zachowałam ukochanego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

RZYG.

Naprawdę ktoś sądzi, że strup jest dla kogokolwiek normalnego miłą pamiątką? facepalm

Zachowałam ukochanego misia.

Zakurzony obrzygany mis

Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×