Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fundamenty

Czy w sferze realności była by możliwa w czasie II wojny światowej współpraca PiS z Hitlerem w celu pozbycia się homoseksualistów, Żydów i przeciwników politycznych?

Polecane posty

Gość fundamenty

jak w pytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coś ci się w głowie pomieszało. W czasie II wojny światowej pisu na świecie nie było. Nie te epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harashimo
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Coś ci się w głowie pomieszało. W czasie II wojny światowej pisu na świecie nie było. Nie te epoki.

A co,. w szkole czytać ze zrozumieniem nie nauczyli i jeszcze bezczelnie żądają podwyżek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Harashimo napisał:

A co,. w szkole czytać ze zrozumieniem nie nauczyli i jeszcze bezczelnie żądają podwyżek?

W szkole mnie uczyli, że II wojna światowa wybuchła w 1939r. a PiS powstał w XXIw. A w szkole jakoś podwyżek nie żądają. Podwyżki to żądają nauczyciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Historię piszą zwycięzcy a propaganda stosowana była z powodzeniem przez ja da ze stron.

Lansowane w szkołach slogany o wojnie z trzecia Rzesza jako wojnie z rasizmem, faszyzmem, dyktaturą zostały wymyślone przez państwa kolonialne, monarchie, właścicieli niewolników i reżim komunistyczny.

To co działo się przed i po wojnie w wielu krajach mało odbiega od tego co zarzuca się esesmanom i kierownictwu trzeciej Rzeszy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Żołnierze brytyjscy pilnujący wpływów królowej w Azji na yqali żołnierzy japonskich żółtymi małpami a oficerowie siorbiocy herbatkę wywodzili się bezpośrednio od właścicieli ziemskich handlujących opium.

Ale dyskusja na ten temat jest niemożliwa bo z wrogów trzeciej Rzeszy zrobiono bohaterów i strażników pokoju dzięki czemu do dziś mogą terroryzować trzeci świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Jeszcze za 1000 lat finansjera i ich prxydupasy rządzące ludźmi będą używały argumentu faszyzmu żeby pacyfikować polityków chcących wylamac się ze status quo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Czyli jakby ktoś się pytał to tysiącletnia trzecia Rzesza paradoksalnie jest w rozmwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Mnie to tam nie przeszkadza tylko trochę ciężko zrozumieć historię i wiedzieć jak reagować kiedy karmią cię takimi ...ami

Była jedna strona była druga strona zarobiła trzecia strona a ja mam koorfa udawać wariata i Tupac jak puertolniety kiedy wpadnie tu tramp albo inny biznesmen.

Chcesz coś zapłać koorfa a nie swirujesz reformatora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Napoleon, który był jeszcze bardziej rozrywkowy niż ten którego imienia nie można wymawiać uchodzi za bohatera.

Wojna to nie jest koorfa konkurs popularności i egzamin z etyki zawodowej.jest złem.

Ale ugrywanie na tym bohaterstwa i statusu zbawcy jest równie chore.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×