Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Teściowa nazwała 3m dziecko tucznikiem

Polecane posty

Gość gosc

Dziecko 3 miesiące na piersi. Teściowa weszła i od progu „zapaslas ją jak tucznika” mnie zamurowało. Potem jej powiedziałam ze nie życzę sobie takich tekstów, ona ze żart. Co byście zorbilyzrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziecko 90centyo waga i wzrost ale nie wygalda jak michelin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooi

Przecież powiedziała ,ze zart, o co chdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość moooi napisał:

Przecież powiedziała ,ze zart, o co chdzi?

Co to za żart nazywać niemowlę tucznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Czepiasz się słowek, przecież  nie powiedziala tego serio, z ponurą mina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klups

No ale 90 centyl to tłuścioch, taki fakt. O co się obrażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zamiast się obrażać zastanów się czy nie ma trochę racji. Nadmiar tłuszczu jest niezdrowy w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie. Nasze dzieci w naszych oczach sa idealne. Moja corka byla totalna klucha do 9 miesiaca. Urodzila sie z waga ponad 4 kg i miala 3 brody. Niemowlaki czesto tak maja. A tesciowa walnela glupote i tyle. Czasami czlowiek najpierw powie, potem pomysli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzz

Na piersi nie moze byc zapasione. Pije tyle, ile potrzebuje. Dlatego jestem pewna,ze tesciowa żartowała. Nie ma sie o co obrażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A to tesciowa nie ma prawa wyrazac swojego zdania? Chyba ma oczy, jak dziecko jest grube to jest grube, jak jest brzydkie to jest brzydkie. Sama mam dziecko ale nie rozumiem co to za moda, ze trzeba udawac ze dziecko jest przepiekne i urocze. Dla tesciowej plus ze nie probuje na sile podlizac sie rodzicom ze dziecko takie cudne albo zgrabne jak wszyscy znaja prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ma kobieta przyszorstkie poczucie humoru a ty robisz tragedię. Olej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziecko 3 miesiące na piersi. Teściowa weszła i od progu „zapaslas ją jak tucznika” mnie zamurowało. Potem jej powiedziałam ze nie życzę sobie takich tekstów, ona ze żart. Co byście zorbilyzrobiły

kolejna przewrażliwiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jestem przewrażliwiona, ale mnie byłoby przykro. To świadczy tylko o teściowej. Takie słowa nie przeszłyby mi przez gardło. Tym bardziej, że nikt ją nie prosił o opinię. Gdyby nie przeprosiła, więcej nie miałaby wstępu do mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem przewrażliwiona, ale mnie byłoby przykro. To świadczy tylko o teściowej. Takie słowa nie przeszłyby mi przez gardło. Tym bardziej, że nikt ją nie prosił o opinię. Gdyby nie przeprosiła, więcej nie miałaby wstępu do mojego domu.

ojojo, grubo, wystarczy się nie po myśli synowej odezwać i już teściowa ma zakaz wstępu. Dobra rada dla teściowych: skakać i tańczyć jak chce synowa, bo inaczej.... Kobieto, ogarnij się albo weź coś na uspokojenie bo ...kę z siebie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ale kto normalny tak mowi o czyims dziecku, na dodatek swoim wnuku i to jeszcze 3 miesiecznym na cycku. Jak mozna takie dxiecko zapasc. Ja cie Autorko rozumiem, nawalone ma w glowie ta twoja tesciowa. Prostaczka i chamka z niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trzeba było odpowiedziec, że to po babci 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dziecko duże się urodziło??

moze geny ma po was🤔

za pare miesięcy zacznie chodzić to zrzuci😁

nie przejmuj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Aaa napisał:

Ale kto normalny tak mowi o czyims dziecku, na dodatek swoim wnuku i to jeszcze 3 miesiecznym na cycku. Jak mozna takie dxiecko zapasc. Ja cie Autorko rozumiem, nawalone ma w glowie ta twoja tesciowa. Prostaczka i chamka z niej. 

bo powinna piać z zachwytu nad małym spaślakiem? widać się martwi jego zdrowiem skoro matka wypasa małego grubasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka ma prawie 3 miesiące i jak ważyłam ją jak miała prawie 2 to miała na liczniku 5600. Córka jest dość dużą jak na swój wiek (nie gruba-dluga)

Nie ważne czy dziecko jest grubsze czy nie. Nie powinno tak się mówić. Tym bardziej że z czasem ja wyciągnie i wszystko się rozłoży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja uważam, że zapasienie dziecka powinno być traktowane na równi z zaniedbaniem, bo to narażanie na szereg chorób i innych problemów. Powinni odbierać otyłe dzieci rodzicom i oddawać odpowiedzialnym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem przewrażliwiona, ale mnie byłoby przykro. To świadczy tylko o teściowej. Takie słowa nie przeszłyby mi przez gardło. Tym bardziej, że nikt ją nie prosił o opinię. Gdyby nie przeprosiła, więcej nie miałaby wstępu do mojego domu.

A może zastanów się, czy rzeczywiście małego spaślaka z dziecka nie zrobiłaś? Rozumiem, że dla ciebie jest najpiękniejsze, ale jest jeszcze jego zdrowie. Teściowa może widzieć więcej niż zaślepiona miłością i zalana hormonami matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Bardzo proszę znawców wypasania niemowląt o poradę: jak odchudzić 3-miesięczne dziecko żywione piersią? Nie dać piersi jak płacze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem przewrażliwiona, ale mnie byłoby przykro. To świadczy tylko o teściowej. Takie słowa nie przeszłyby mi przez gardło. Tym bardziej, że nikt ją nie prosił o opinię. Gdyby nie przeprosiła, więcej nie miałaby wstępu do mojego domu.

Jestes przewrażliwiona, a teściowa też człowiek i może wyrazić swoje zdanie, nawet jeśli nie po twojej myśli. Powiedziała, że to żart, więc zreflektowała się. Co będzie jak inni będą mówić, że grube, brzydkie, głupie, tak może być, nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytamJa

Teściowa chamka i prostaczka. Nie przejmuj się autorko, głupi przeważnie nie wie że jest głupi. Natomiast osoby wypowiadając się tu... cóż... kobieta kobiecie wilkiem. Nikt tak nie dowali kobiecie jak druga kobieta. Nie do wiary że te komentarze napisały kobiety, może jeszcze matki?! Puknijcie się wszystkie w te puste łby. Maluch karmiony piersią nie jest upasiony!!! Zresztą zapytaj swojego pediatre, on cię uspokoi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssl

Jak mozna utuczyc 3 miesieczne dziecko na piersi sie pytam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
7 minut temu, Gość PytamJa napisał:

Teściowa chamka i prostaczka. Nie przejmuj się autorko, głupi przeważnie nie wie że jest głupi. Natomiast osoby wypowiadając się tu... cóż... kobieta kobiecie wilkiem. Nikt tak nie dowali kobiecie jak druga kobieta. Nie do wiary że te komentarze napisały kobiety, może jeszcze matki?! Puknijcie się wszystkie w te puste łby. Maluch karmiony piersią nie jest upasiony!!! Zresztą zapytaj swojego pediatre, on cię uspokoi. 

Właśnie dowalasz kobietom, więc o sobie piszesz. Tesciowa też kobieta, a głupota jest za wszystko się obrażać i wszystkim przejmować. A maluch pewnie jest upasiony i nie ma co się przejmować, przecież to osesek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kupa napisał:

Bardzo proszę znawców wypasania niemowląt o poradę: jak odchudzić 3-miesięczne dziecko żywione piersią? Nie dać piersi jak płacze? 

Piersi nie dawać, tylko mleko. Nie ma zębów, aby pogryźć pierś,  zadławi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooa

Nie macie oporow zeby napisac chamka i prostaczka, co faktycznie jest obelgą, podczas gdy spaslak ( wg slownika jez polskiego zreszta), to potocznie ktos otyly. Czy to obelga? Raczej stwoierdzenie faktu, potem zreszta kobieta  powiedziala , ze to zart ( bo wiadomo,za mlekiem matki zapaść nie mozna), Przeciez nie robila wykladów,zeby dziecku mniej dawac mleka ani nic w tym rodzaja.Strasznie dretwa synowa.

Fakt, że dla kafetarianek najwieksza obelga jest przekrocznie wagi,  (w kazdym razie w ich pojeciu),nawet karmionego piersia niemowlaka.  Chamem i prostakiem mozna byc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
11 godzin temu, Gość PytamJa napisał:

Teściowa chamka i prostaczka. Nie przejmuj się autorko, głupi przeważnie nie wie że jest głupi. Natomiast osoby wypowiadając się tu... cóż... kobieta kobiecie wilkiem. Nikt tak nie dowali kobiecie jak druga kobieta. Nie do wiary że te komentarze napisały kobiety, może jeszcze matki?! Puknijcie się wszystkie w te puste łby. Maluch karmiony piersią nie jest upasiony!!! Zresztą zapytaj swojego pediatre, on cię uspokoi. 

One sa tak samo durne i chamskie jak ta deb.ilka teściowa. Kolejne pokolenie rośnie, przecież te stare wredne raszple nie spadaja z kosmosu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Właśnie te dzieci na cycu są dużo bardziej upasione niż na mm. Na mm dostanie określoną porcje co 3h i tyle, a na cycu może jeść bez limitu non stop. Te grube niemowlaki co znam wszystkie na cycu chowane i bez opamiętania ciagaja cyca czasem co chwilę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×