Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzastaa

Seks 2dni po okresie

Polecane posty

Gość Dzastaa

Hej współżyłam 2dni po okresie partner nie skończył we mnie dodam ze miesiączki mam nieregularne raz 32 dni raz 26 ostatnia była 32 dni czy jest mozliwosc zajścia w ciąże ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Raczej możesz być spokojna, nie powinno się nic wydarzyć. Ale lepiej pomyśl o jakimś dobrym zabezpieczeniu. Ja stosuję antykoncepcję i jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddda

aga, a jaką antykoncepcję stosujesz jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Hej Eddda, jasne że możesz. Ja stosuję tabletki anty, te co mam to są moje drugie, bo po pierwszych to libido mi praktycznie do zera spadło. Ale zmiana pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddda

Właśnie też myślę a zabezpieczeniu, prezerwatywy to tak nie do końca mnie przekonują. A jak tak piszesz, że wszystko jest dobrze to chyba się do ginekologa wreszcie zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Mi belara dużo dała jeśli o zabezpieczenie chodzi, nie stresuję się jak wcześniej przy stosowaniu prezerwatyw. Zapisać się zawsze możesz, porozmawiasz z ginekologiem i wtedy sobie zdecydujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddda

aga 🙂 wielkie dzięki za cenne dla mnie info; zapiszę się do ginekologa;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Zawsze jest taka mozliwość, jak nie ma zabezpieczenia, nawet w pozornie dni niepłodne bo plemniko są w stanie przetrwać nawet do 5 dni, ja każdy cykl sobie śledzę, po staraniach został mi tester owulacyjny ze śliny, używa się go wielokrotnie i zawsze wiadomo czy owulacja jest czy nie, no i wiem czy zabezpieczenie jest bezwzględne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka

Jedyne bezpieczne dni to czas od końca owulacji do początku nowego cyklu. Potem to już loteria, dni tzw względnie niepłodne, bo raz że plemniki mogą sobie przeczekać do tygodnia w drogach rodnych, a dwa owulacja przy nieregularnych cyklach może być raz wcześniej, raz później, wystarczy większy stres czy przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×