Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosccccc

Bardzo proszę o poradę wejdźcie prosze

Polecane posty

Gość Gosccccc

Pisze tu  bo tu chyba można dostać najnormalniejsze odpowiedzi...3 dni temu wstałam z silnym bólem gardła po prawej stronie, boli tez na szyi pod żuchwą taka gulka tam.Myślałam ze to od spania z otwartą buzia , ale dziś boli jeszcze bardziej a przy przelykaniu mam wrażenie kluchy w gardle , jakby do połowy było spuchniete.lekarz rodzinny jest do 12 a ja nie dam rady się zwolnić z pracy.Byłam u naszej zakładowej lekarki,powiedziała ze nie ma uprawnień przepisać mi nic na recepte,poświecila komórka w gardło i powiedziała ze nie ma nacieku ropnego i kazała ssać septolette.Ale martwi mnie to uczucie spuchniecia,mozliwe ze opuchlizna jest głębiej? Jest u nas apteka gdzie można uprościć o rzeczy na recepte,tylko ja się nie znam...nie jestem panikara  ale rano się wystraszył am bardzo tego uczucia spuchniecia w gardle...nie wiem co robic😓😓😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosccccc napisał:

Pisze tu  bo tu chyba można dostać najnormalniejsze odpowiedzi...3 dni temu wstałam z silnym bólem gardła po prawej stronie, boli tez na szyi pod żuchwą taka gulka tam.Myślałam ze to od spania z otwartą buzia , ale dziś boli jeszcze bardziej a przy przelykaniu mam wrażenie kluchy w gardle , jakby do połowy było spuchniete.lekarz rodzinny jest do 12 a ja nie dam rady się zwolnić z pracy.Byłam u naszej zakładowej lekarki,powiedziała ze nie ma uprawnień przepisać mi nic na recepte,poświecila komórka w gardło i powiedziała ze nie ma nacieku ropnego i kazała ssać septolette.Ale martwi mnie to uczucie spuchniecia,mozliwe ze opuchlizna jest głębiej? Jest u nas apteka gdzie można uprościć o rzeczy na recepte,tylko ja się nie znam...nie jestem panikara  ale rano się wystraszył am bardzo tego uczucia spuchniecia w gardle...nie wiem co robic😓😓😓

Wiesz co. Dla mnie sprawy jakieś błahe mogą sobie poczekać. Musisz się zwolnić i podejść do lekarza albo gdzieś po pracy, wieczorem. U mnie w mieście są szpitale które dyżurują, dawniej były dyżurujące Przychodnie. Może w ten sposób pokombinuj?

Diagnozy nikt Ci na forum nie postawi. Zgadywać nie ma co bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Żeby opuchlizna zmalała dobry jest nebbud do inhalacji lub krople do nosa sudafed. Znieczulająco i odkażająco kup sobie psikacz do gardła gardimax jest niedobry ale działa. Ibuprom łykaj 3 razy dziennie po 1 tabletce - przeciwbólowo i Przeciwzapalnie. Tabletki do ssania polecam isla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Proponuję masowanie gardziołka frędzlem twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś miałam tak jak spałam z otwartą buzia i przesuszylo mi gardło. Spuchniete, suche, bolało. Przeszło samo po 2-3 dniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Z ta opuchlizna to jest tak ze na pierwszy rzut oka nie nam nic spuchniete ale ból jest okropny przy przelykaniu po prawej stronie i pod żuchwą.i uczucie wielkiej kluchy w gardle.bałam się ze to w środku ropie jakiś czy coś się nie robi...w gardle nic właśnie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Jutro i weekend nikt mnie nie przyjmie...myślałam że może miał ktos podobnie i doradzi ,myślałam że to jakieś zapalenie migdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Jakieś 3 tyg temu byłam przeziębienia i nie wyleczylam się dobrze bo dalej kaszle a teraz znowu to.boje się ze to jakieś powikłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosccccc napisał:

Jutro i weekend nikt mnie nie przyjmie...myślałam że może miał ktos podobnie i doradzi ,myślałam że to jakieś zapalenie migdala

Jutro są dyżurne Szpitale także. Słuchaj. Przychodnie są czynne od - do a wieczorami i w Święta musi być jakiś rezerwowy Szpital lub Przychodnia gdzie przyjmują jakieś nagłe przypadki. Powiesz, że w pracy Cię bardzo zaczęło boleć gardło i muszą Cię przyjąć i obejrzeć. Nie pisz, że nie ma czegoś takiego bo ja często korzystałam w awaryjnych sytuacjach i tam udzielano pomocy i wypisywano leki. Rozejrzyj się u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza

Ta bolesna kulka, to może być odczynowy węzeł chłonny.

Na mnie najlepiej działa Strepsils Intense. Psikam Tantum Verde i jeszcze jest takie psikadło na oliwie z oliwek GardVit chyba. Bardzo dobrze izoluje śluzówkę. Stosuję naprzemiennie. Płukanie wodą z solą. I wapń z vit.C.  Sama sobie zajrzyj w gardło z lusterkiem też. 

Co to za LEKARZ, co nie może wypisać recepty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×