Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Mój mąż mysli

Polecane posty

Gość Pola

Że całe życie będę wyglądać jak w wieku 20 lat a to jest nie realne. Wypomina mi że przytylam wkurza mnie to. staram się jeść zdrowo być w ruchu ale wiadomo życie się zmienia dochodzą inne obowiązki brakuje czasu żeby chodzić na siłownię 5 razy w tygodniu jak w czasach studiów. Czy to tak trudno pojąć. Nie raz zdarzy się zjeść gotowca jak człowiek nie ma siły gotować i tak po trochu się tyje. Nigdy nie będę wyglądała jak s wieku 20 lat chyba że wygram w totka worek kasy i będę mogła całe dnie tylko dbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Siedzieć u fryzjera kosmetyczki na silowni i gotować sobie zdrowe jedzenie a sprzątaczka niania i pomóc domowa zrobią za mnie resztę. Mężczyźni nie rozumieją że chcąc mieć atrakcyjna żonę to drogo kosztuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm
1 minutę temu, Gość Pola napisał:

Że całe życie będę wyglądać jak w wieku 20 lat a to jest nie realne. Wypomina mi że przytylam wkurza mnie to. staram się jeść zdrowo być w ruchu ale wiadomo życie się zmienia dochodzą inne obowiązki brakuje czasu żeby chodzić na siłownię 5 razy w tygodniu jak w czasach studiów. Czy to tak trudno pojąć. Nie raz zdarzy się zjeść gotowca jak człowiek nie ma siły gotować i tak po trochu się tyje. Nigdy nie będę wyglądała jak s wieku 20 lat chyba że wygram w totka worek kasy i będę mogła całe dnie tylko dbać o siebie

A co on nie ma instynktu samozachowawczego i mówi kobiecie że jest gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Pola napisał:

Że całe życie będę wyglądać jak w wieku 20 lat a to jest nie realne. Wypomina mi że przytylam wkurza mnie to. staram się jeść zdrowo być w ruchu ale wiadomo życie się zmienia dochodzą inne obowiązki brakuje czasu żeby chodzić na siłownię 5 razy w tygodniu jak w czasach studiów. Czy to tak trudno pojąć. Nie raz zdarzy się zjeść gotowca jak człowiek nie ma siły gotować i tak po trochu się tyje. Nigdy nie będę wyglądała jak s wieku 20 lat chyba że wygram w totka worek kasy i będę mogła całe dnie tylko dbać o siebie

A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

SCIEMA W UJ...Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Nie przejmuj się nim. 
Skoro chce mieć piękną żonę to niech przynosi do domu worek pieniędzy. 
Starczy na nianię sprzątaczkę kucharkę wtedy będziesz miała czas zająć się sobą 🙂 

Kobieta w dzisiejszych czasach nie dość ze musi ogarniać dom dziecko męża prac sprzątać gotować to jeszcze pracować. 
Chyba ten Twój mąż za dużo oczekuje od Ciebie ! 
Zapisz się na siłownie i po pracy myk na kawkę z koleżanka później na siłownie wal to i zrób coś dla siebie. Nie sprzątaj nie gotuj 

gwarantuje ze zmieni zdanie ... daj mu czas 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A on taki piękny i młody? I zrób tak jak podpowiada koleżanka powyżej po pracy kawusia ze znajomą, potem siłownia a mężusiowi zostaw dom na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To dlaczego nie wyszłaś za kogoś przy kim mogłabyś nie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To dlaczego nie wyszłaś za kogoś przy kim mogłabyś nie pracować?

To bym chyba do Hollywoodu musiała wyjechać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pola napisał:

Nigdy nie będę wyglądała jak s wieku 20 lat chyba że wygram w totka worek kasy i będę mogła całe dnie tylko dbać o siebie

A ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pola napisał:

Że całe życie będę wyglądać jak w wieku 20 lat a to jest nie realne. Wypomina mi że przytylam wkurza mnie to. 

Powiedział ci, że myślał że będziesz wyglądać jakbyś miała 20 lat, czy zwrócił uwagę że przytyłaś- bo to są inne sprawy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego lepiej nie pracować tylko dbać o siebie i o pożycie że tak powiem.  Bo później się okaże że nie dość że pracowałas całe życie to jeszcze i tak Cię wymieni bo lekko przytylas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ludzie...

jej monsz mysli hehehehhe kosmita jakis czy cus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
4 minuty temu, Gość ej ludzie... napisał:

jej monsz mysli hehehehhe kosmita jakis czy cus?

Kosmita potrzeby od zaraz:) 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

To sie nic nie zmieni,sie nie mysli tylko lezy i nic nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Kosmito kiedy zrobisz porządki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniona

Ja tez mam problemy z moim mezem w lozku  najwyzej posuwa mnie 10 minut i mysli ze mnie  zadowolil,A ja nawet sie jeszcze nie rozgralam  i tak to bylo przez caly czas teraz od dwuch lat pracuje za granica i przyjezdza co pare miesiecy na pare dni  tepare dni zleci i znow jestem sama  oficjalnie, a nie oficjalnie to  spotykam sie z facetem  i wykorzystuje kazda wolna chwile. On wie co ja potrzebuje i dostaje od niego  wszystko to co maz mi nie daje.Naprawe ma czym mnie zaspokoic i jest nie do zuzycia. Jak wejdzie we mnie to wyje z roskoszy az czasami go po plecach drapie. i tak jest na kazdym spotkaniu, jak meza nie ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Dagmara napisał:

Nie przejmuj się nim. 
Skoro chce mieć piękną żonę to niech przynosi do domu worek pieniędzy. 
Starczy na nianię sprzątaczkę kucharkę wtedy będziesz miała czas zająć się sobą 🙂 

Kobieta w dzisiejszych czasach nie dość ze musi ogarniać dom dziecko męża prac sprzątać gotować to jeszcze pracować. 
Chyba ten Twój mąż za dużo oczekuje od Ciebie ! 
Zapisz się na siłownie i po pracy myk na kawkę z koleżanka później na siłownie wal to i zrób coś dla siebie. Nie sprzątaj nie gotuj 

gwarantuje ze zmieni zdanie ... daj mu czas 😄

Akurat żeby nie przytyć to nie trzeba mieć dużo pieniędzy,  a ćwiczyć można też w domu  (Jak nie ma na siłownię). 

Kobieta nic nie musi - akurat to że pracuje to normalne w przypadku dorosłej kobiety, a dom ogarnia się razem. 

To przecież normalne ,  że się od czasu do czasu gdzieś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jak już trochę odlozysz tych pieniędzy to zainwestuj w słownik lub jakieś lekcje polskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To jak już trochę odlozysz tych pieniędzy to zainwestuj w słownik lub jakieś lekcje polskiego. 

Odlozysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ile masz lat?

No on akurat wyglada tak samo caly czas ale prace ma lekką a po pracy lezy w lozku caly dzien i oglada tv. aja mu nic nie mowie zeby cos mi pomogl. Bo sie boje ze mnie zostawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
2 godziny temu, Wolena napisał:

Dużo przytyłaś?

15 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Gość Pola napisał:

15 kg 

Trochę sporo 🤔 Wypadałoby jednak coś zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
1 minutę temu, Wolena napisał:

Trochę sporo 🤔 Wypadałoby jednak coś zadziałać.

Ale co ja mam zrobić jak tyje z dnia na dzień. Potrafię w rok przytyć 5 kg a jem normalnie nie jem żadnych fast food słodyczy nie używam cukru zresztą serio w dupie to mam  . Nie będę całe życie wyglądać jak modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Smutne to jest nie mam nadwagi wcześniej byłam anorektyczka wazylam 48 kg 170 cmwzrostu. Miałam wystające żebra, kości miednicy. Jadłam 2 razy dziennie , cwiczylam 5 razy w tyg. nabawilam się depresji i zaburzeń psychicznych. Teraz jak inaczej wyglądam już nie zasługuje na miłośc mój charakter dobry., uczucia nie mają żadnej wartości? 

.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Pola napisał:

No on akurat wyglada tak samo caly czas ale prace ma lekką a po pracy lezy w lozku caly dzien i oglada tv. aja mu nic nie mowie zeby cos mi pomogl. Bo sie boje ze mnie zostawi...

Po co co taki leń w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Często czuje silny ból psychiczny związany ze świadomością że nigdy nie otrzymam tyle miłości ile potrzebuje. Jak miałam ta niedowage w lustrze widziałam grube nogi brzuch a byłam jak szkielet. To jest choroba którą sprawia olbrzymi ból psychiczny. Teraz nie nam też ochoty jeść... ale muszę bo mam dziecko i muszę jakoś funkcjonować. Nie wiem czy będę kiedyś normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
54 minuty temu, Gość Pola napisał:

Ale co ja mam zrobić jak tyje z dnia na dzień. Potrafię w rok przytyć 5 kg a jem normalnie nie jem żadnych fast food słodyczy nie używam cukru zresztą serio w dupie to mam  . Nie będę całe życie wyglądać jak modelka

Z tego, co napisałaś wagę masz ok. Jeżeli nie czujesz się zbyt okrągła, to olej jego gadanie. Co sobie pogada, to jego, a Ty nie zwracaj na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×