Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Etatowy Samotnik

Mam już tego dosyć

Polecane posty

kobiety traktują mnie jak goowno ze względu na mój wygląd, nie chcąc mnie bliżej poznać. Mam 170 cm wzrostu i jestem już całkowicie łysy; mam 30 lat ale PODOBNO wyglądam na więcej bo kobiety tak bardzo mnie chorobliwie nienawidzą że chciały mi wmówić że wyglądam na ponad 40. Dzisiaj zarywałem do kobiety starszej i wyższej od siebie to ona tylko mnie wyśmiała i powiedziała że nie jest zainteresowana. Chciałem obrócić to jakoś w żart i powiedziałem: "no trudno, skoro się pani nie podobam", licząc na to, że ona jakoś delikatnie odbije piłeczkę i będzie się starała zbagatelizować taki zarzut, ale gdzie tam; odpowiedziała: "no, widzi pan", czym dała mi do zrozumienia, że rzeczywiście jej się nie podobam. A wiem że ona jest wolna i poszukuje partnera. Gdybym miał 190 cm i gęste włosy to jestem pewny że aż by jej pociekło na mój widok ale że tak nie wyglądam to potraktowała mnie jak goowno. Mam tego dosyć. Błagam, dlaczego wy jesteście tak bardzo okrutne? Podobno liczy się to jakim kto jest człowiekiem a nie od razu na pierwszym miejscu jego wygląd?! Gdybym miał wygląd tak samo cudowny jak charakter to nawet nie zakładłbym takiego tematu bo kobiety ustawiałyby się do mnie kilkoma kolejkami. Gdyby liczyła się dla nich dusza i osobowość, a nie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, co ja mam zrobić żeby w końcu znaleźć miłość której tak bardzo pragnę? Nie urosnę 20 cm ani nawet 15, włosy też nie odrosną mi w jakiś cudowny sposób, co ja mam zrobić żeby w końcu mieć dziewczynę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znajdź sobie mała filigranową kobietke 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być dłużej poniżany boleśnie. Ja nikogo nie oceniam i nie obrażam a wszystkie napotkane kobiety traktują mnie jak goowno; dla wszystkich jestem za brzydki/niski/łysy i cokolwiek. A charakter mam tak wspaniały, że gdyby nie było widać mojego wyglądu to każda mogłaby być moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Znajdź sobie mała filigranową kobietke 😉

Stara prawda: nawet te niskie chcą wysokich. Wysokie chcą wysokich bo "ona jest wysoka to nie będzie chodzić z niskim" a niskie chcę wysokich bo "przy nich czują się bezpiecznie, jak kruszynki", whatever. Znaleźć dziewczynę w PL dla niskiego, łysego faceta to piekło. Piekło, przez które przechodzę,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×