Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mieszkancy Londynu Wasze zdanie na temat tego miasta

Polecane posty

Gość Gosc

Powiem cos od siebie: miasto okropnie drogie i nie warte uwagi. Przyleciec, pozwiedzac, w porzadku. Natomiast do zycia Londyn jest niemozliwy dla przecietnego zjadacza chleba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wg mnie miasto wielu mozliwosci i idealne dla nas, nie mamy zamiaru sie przenosic poza Londyn. Super sie nam tutaj zyje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Londyn to metropolia świata. Tu jest wszystko od skrajnej biedy do niewyobrażalnego przepychu. Kto jest zmęczony Londynem ten jest zmęczony życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤷‍♀️
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Londyn to metropolia świata. Tu jest wszystko od skrajnej biedy do niewyobrażalnego przepychu. Kto jest zmęczony Londynem ten jest zmęczony życiem.

Bieda i bogactwo sa wszedzie. A druga czesc to slowa Samuela Johnsona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤷‍♀️
22 godziny temu, Gość gosc napisał:

Wg mnie miasto wielu mozliwosci i idealne dla nas, nie mamy zamiaru sie przenosic poza Londyn. Super sie nam tutaj zyje 🙂

I na wlasne 4 katy tez Was stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ktoś dobrze zarabia to go stać!

Czego nie rozumiesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ldn

Dla mnie jest to miasto ogromnych możliwości, miejsce, w którym rozwinęliśmy skrzydła. Nie rozumiem dlaczego miałby być niemożliwy do życia dla przeciętnego zjadacza chleba. Żyje nam się tu bardzo dobrze, a gdy jesteśmy zmęczeni, uciekamy na chwilę na wieś/za granicę, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ldn

Dla mnie jest to miasto ogromnych możliwości, miejsce, w którym rozwinęliśmy skrzydła. Nie rozumiem dlaczego miałby być niemożliwy do życia dla przeciętnego zjadacza chleba. Żyje nam się tu bardzo dobrze, a gdy jesteśmy zmęczeni, uciekamy na chwilę na wieś/za granicę, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleva

Ja w Londynie spędziłam ponad połowę życia i wiem jedno : wyprowadzam się z tego miasta jak skończę 30 lat. Na razie praca i rodzina mnie tu trzyma, ale wolę żyć bliżej natury, z dala od zgiełku i ciągłego biegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Ldn napisał:

Dla mnie jest to miasto ogromnych możliwości, miejsce, w którym rozwinęliśmy skrzydła. Nie rozumiem dlaczego miałby być niemożliwy do życia dla przeciętnego zjadacza chleba. Żyje nam się tu bardzo dobrze, a gdy jesteśmy zmęczeni, uciekamy na chwilę na wieś/za granicę, 

Miasto mozliwosci? Serio? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś dobrze zarabia to go stać!

Czego nie rozumiesz?

 

Moze 1-2% spoleczenstwa, a reszta to biedni ludzie ledwo wiazacy koniec z koncem w tym calym przereklamowanym Londynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khgiah
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Miasto mozliwosci? Serio? 🙄

No raczej. Chyba że twoja ambicja życiowa to sprzatanie lub "zawód" kelnerki. Dużo Polaków takie ma, więc się nie dziwię że zadajesz to pytanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś dobrze zarabia to go stać!

Czego nie rozumiesz?

 

Moze 1-2% spoleczenstwa, a reszta to biedni ludzie ledwo wiazacy koniec z koncem w tym calym przereklamowanym Londynie...

Przecież nikt tam ich pod pistoletem nie trzyma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kto nie ma kasy ten nie powinien mieszkać w Londynie ani nawet w Warszawie. To nie są miasta dla biedoty. Precz stąd niekumate nieroby. Jak was nie stać to won stąd.

Trafna uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 3.11.2019 o 09:30, Gość 🤷‍♀️ napisał:

I na wlasne 4 katy tez Was stac?

Gdyby nie bylo to bysmy tutaj nie mieszkali, przenieslibysmy sie do jakiegos taniego miasta i tam kupili dom za polowe ceny naszego mieszkania. Cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wspaniałe i imponujące miasto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×