Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy gdy bije serce plodu ryzyko poronienia spada?

Polecane posty

Gość gosc

prosze podzielcie sie doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ryzyko poronienia spada w 2 trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W pierwszych dniach poronienia są bardzo częste, częstsze niż ludzie myślą, bo poronią i nawet nie wiedzą że w ciąży byli.Więc logiczne że im dziecko większe tym poronienia rzadsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Nie spada, dlatego przez pierwsze trzy miesiące trzeba koniecznie co dwa dni badać poziom bety, zapobiegawczo łykać hormony podtrzymujące ciążę i co tydzień robić USG, najlepiej u trzech różnych lekarzy.

Ja tak robiłam i jestem teraz w 17 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbsbsp

Babo ale masz problemy. Zajmij się garami i mopem to przestaną ci głupoty do pustego łba przychodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak ryzyko spada ale jeszcze jest wysokie. Z kazdym tyg ciazy bedzie spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Hanka napisał:

Nie spada, dlatego przez pierwsze trzy miesiące trzeba koniecznie co dwa dni badać poziom bety, zapobiegawczo łykać hormony podtrzymujące ciążę i co tydzień robić USG, najlepiej u trzech różnych lekarzy.

Ja tak robiłam i jestem teraz w 17 tygodniu ciąży.

co za głupota... Nie ma czegoś takiego jak branie hormonów zapobiegawczo. Kto ci takich głupot naopowiadał? Im mniej leków tym lepiej. Jeśli nie ma potrzeby brania hormonów to sie nie bierze. Tak naprawdę to przed przepisaniem hormonów powinno się badać ich poziom. Niestety w Polsce lekarze przepisuja leki na ślepo. Hahaha co dwa dni bete masakra... Szkoda kasy. A usg co tydzień szkodzi. Fejk jak nic 😂 gratuluję poczucia humoru. Jakby taka osoba istniała to tylko współczuć dziecku... A jeśli chodzi o pytanie autorki. Serce może w każdej chwili przestać bić. Nawet w zaawansowanej ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spada, ale jak ma się coś stać to stanie się i w 20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość Hanka napisał:

Nie spada, dlatego przez pierwsze trzy miesiące trzeba koniecznie co dwa dni badać poziom bety, zapobiegawczo łykać hormony podtrzymujące ciążę i co tydzień robić USG, najlepiej u trzech różnych lekarzy.

Ja tak robiłam i jestem teraz w 17 tygodniu ciąży.

Poyebana jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w 7tc miałam serce A w 8tc miałam plamienie więc raczej to serce to nie pewniak że będzie ok 

Ale aktualnie jestem prawie w 13tc i mówią że od tego momentu jest bezpieczniej, bardzo obniża się to ryzyko poronienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy pojawia się serce, ryzyko jest o połowę mniejsze. Ale tylko wtedy gdy rytm serca jest prawidłowy, jeśli jest zwolniony to nie jest to dobry sygnał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×