Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia

Pasierbica napisała mi wczoraj

Polecane posty

Gość Monia

Moja prawie 11 letnia pasierbica napisała mi wczoraj wiadomość ,że nie chce rodzeństwa . Nie chce żebyśmy byli we 4 tylko tak jak zawsze w troje i chce mieć nas tylko dla siebie a nie się dzielić nami. Nasze tłumaczenia, zapewnienia nic nie dały. Pisze do mnie co jakiś czas zaczynajac rozmowę od co słychać , kończąc na wysyłaniu smutnych obrazków i pisaniu o mojej ciąży ,ze ona nie chce by tak było. Co ja mam zrobić ? Źle się z tym czuje i ciagle się martwię, nie moglam spac w nocy bo bałam się tej zazdrości. Najbardziej nie wyobrażam sobie wakacji jak ona przyjedzie dziecko będzie malutkie trzeba będzie się nim zająć a ona będzie siedziała z miną do płaczu.Wiedziała o ciąży od samego początku i na początku nie miała z tym problemu.Wczoraj byliśmy na usg i Szczęśliwy Mąż wysłał córce zdjęcie dziecka. I od tego się zaczęło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha prowo

Prowokacja zainspirowana tematami o córce męża... dziwne ze kolejny podobny temat. Ktos się nudzi i się zainspirował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha prowo

Prowokacja zainspirowana tematami o córce męża... dziwne ze kolejny podobny temat. Ktos się nudzi i się zainspirował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
Przed chwilą, Gość Hahaha prowo napisał:

Prowokacja zainspirowana tematami o córce męża... dziwne ze kolejny podobny temat. Ktos się nudzi i się zainspirował. 

Faktycznie się laska zainspirowała ciekawe który pelikan łyknie i się wczuje w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lola

Chyba starczy na dzisiaj o pasierbicach już 🤣🤣 popularny temat widzę to i prowo są 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ona wysyła swoje smutne to Wyślijcie jej wasze wesołe buźki z me zdjęciem usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×