Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ola

Prezent dla babci na 90 urodziny

Polecane posty

Gość Ola

Babcia ma za kilka miesięcy 90 tke. Trzyma się swietnie jak na swój wiek. Macie jakieś pomysły na prezent? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biżuteria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Biżuteria 

Ale ona ma już mnóstwo biżuterii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rodzinne zdjęcie ładnie oprawione. Kwiaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Album ze zdjeciami. Jej z młodości, waszych razem. A jak ma dużo biżuterii to może jakaś ładna oryginalna broszke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam w tym wieku ciocie i mysle nad prezentem. Biore pod uwage to ze bibelotów kurzołapow juz nie potrzebuje,jak to starsza osoba raczej cos praktycznego. Mysle o                     ciepłej kamizelce,chyba takiej owczej i do tego cieple papcie.                               Koszu z fajnymi słodyczami,kawą,kakao,jakis krem lub inny kosmetyk.

Ciepły milutki kocyk i cos do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka

w Internecie jest takie dildo obciągnięte cielęcą skórą,dla babci to taka odskocznia od szarej codziennośi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam w tym wieku ciocie i mysle nad prezentem. Biore pod uwage to ze bibelotów kurzołapow juz nie potrzebuje,jak to starsza osoba raczej cos praktycznego. Mysle o                     ciepłej kamizelce,chyba takiej owczej i do tego cieple papcie.                               Koszu z fajnymi słodyczami,kawą,kakao,jakis krem lub inny kosmetyk.

Ciepły milutki kocyk i cos do tego.

Polecam te kocyki moja babcia ma właśnie z lamy kamizelkę i koc i bardzo sobie chwali i używa codziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też mam ten problem. Mieszkanie w pełni umeblowane, kilka lat temu przeszedł remont by było dostosowane pod kątem osoby już słabo mobilnej, babcia wychodzi jedynie przy asekuracji rodziny, ciuchy się jej dobrze trzymają i nie chce innych więc jak się pyta babci co by chciała to zawsze odpowiada: kawki bym się napiła 😄 to zwozimy smakoszce kawki z różnych części świata a ona degustuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Też mam ten problem. Mieszkanie w pełni umeblowane, kilka lat temu przeszedł remont by było dostosowane pod kątem osoby już słabo mobilnej, babcia wychodzi jedynie przy asekuracji rodziny, ciuchy się jej dobrze trzymają i nie chce innych więc jak się pyta babci co by chciała to zawsze odpowiada: kawki bym się napiła 😄 to zwozimy smakoszce kawki z różnych części świata a ona degustuje 😄

i jeszcze zawsz uraczy nas textem przy degustacji mmm kwaśna, takiej za sanacji nie znali albo hmmm... taką to pił Jaruzelski jak wprowadzał stan wojenny taka mocna hahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

i jeszcze zawsz uraczy nas textem przy degustacji mmm kwaśna, takiej za sanacji nie znali albo hmmm... taką to pił Jaruzelski jak wprowadzał stan wojenny taka mocna hahaha 😄

Dobre! Jak ja bym chciała aby moja babcia po 80 roku życia zachowała taki humor i pogodę ducha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze jakis odtwarzacz+plyty z ulubiona muzyka?teraz wszystko cyfrowe, nie wiem co dla starszych osob, pewnie tradycyjny cd/adapter.O ile babcia nie ma jeszcze czegos takiego

Sztuczny kominek, czyli dmuchawa grzejaca lub latem chlodzaca w obudowie o wygladzie kominka z lampa imitujaca ogien, mam taki w domu

Tableta i oplacony internet, nie wiem czy dobry pomysl

Perfumy z takich drozszych lepszych

No i chyba najwazniejsze, jak babcia lubi kawke to ekspres ale nie ten na kapsulki bo to goowno, przelewowy albo taki co tez mieli ziarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że biżuteria z grawerem to będzie dobry pomysł. Ja ostatnio kupiłam babci śliczny łańcuszek z zawieszką, gdzie dodatkowo zakupiłam grawer na tabliczce. Całość zakupiłam u Jubilera Lovrin https://lovrin.pl/, online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×