Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dzisiaj kobiety wola bad boya, co przepycha sie w kolejce do kasy od introwertyka, ktory wspiera Greenpeace i hospicjum.

Polecane posty

Gość gosc

malo ktora dziewczyna w wieku 20-25 lat zwiaze sie z introwertykiem, ktory ma dobre serce, ale nie jest przebojowy, a z wygladu jest przecietny

tacy mezczyzni sa niewidoczni dla atrakcyjnych studentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja lubię przebojowych introwertyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zwiaze sie z takim studentem o dobry sercu. Jest mnostwo takich zwiazkow. Nie lam się. Młodym student z dobrym sercem to ideał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnn
2 minuty temu, Gość Aga napisał:

Zwiaze sie z takim studentem o dobry sercu. Jest mnostwo takich zwiazkow. Nie lam się. Młodym student z dobrym sercem to ideał. 

Dla mnie tez ideal, ale ja juz zajeta, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
14 minut temu, Gość gosc napisał:

malo ktora dziewczyna w wieku 20-25 lat zwiaze sie z introwertykiem, ktory ma dobre serce, ale nie jest przebojowy, a z wygladu jest przecietny

tacy mezczyzni sa niewidoczni dla atrakcyjnych studentek

SKAD NIEPRZEBOJOWY MEZCZYZNA MA MIEC PIENIADZE NA WSPIERANIE HOSPICJUM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tylko kobiety z zaburzeniami psychicznymi, mające złe wzorce z domów rodzinnych nt relacji, wybierają tzw bad boyów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ja uwielbiam marudzenie pod tytułem "dzisiaj kobiety wolą cośtam". Raz, że jest to bardzo generalizujące, a dwa, dotyczy zazwyczaj tego, że utorowi się po prostu nie wiedzie w życiu miłosnym i ma pretensje do kobiet. I uwaga uwaga panowie, mam dla Was szokującą wiadomość - nie - kobiety nie muszą być z patalogicznej rodziny ze zlymi wzorcami, żeby lubić takich typów. Mogą po prostu mieć taki gust co do partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Introwertycy są spoko... Ale niekoniecznie ci którzy cierpią na kompleks niższości... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak ja uwielbiam marudzenie pod tytułem "dzisiaj kobiety wolą cośtam". Raz, że jest to bardzo generalizujące, a dwa, dotyczy zazwyczaj tego, że utorowi się po prostu nie wiedzie w życiu miłosnym i ma pretensje do kobiet. I uwaga uwaga panowie, mam dla Was szokującą wiadomość - nie - kobiety nie muszą być z patalogicznej rodziny ze zlymi wzorcami, żeby lubić takich typów. Mogą po prostu mieć taki gust co do partnera.

czyli uwazasz ze corka z rodziny lekarzy, o IQ rownym 127, studiujaca, jakze by inaczej, medycyne, moze miec ochote na ostry seks z przystojnym wytatuowanym facetem, ktory jest kelnerem w pubie obok akademika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż order zasług w postaci kobiety... Czegoś takiego jeszcze nie wymyślono : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starowuj
44 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

SKAD NIEPRZEBOJOWY MEZCZYZNA MA MIEC PIENIADZE NA WSPIERANIE HOSPICJUM?

czsem biedniejszy szybciej sie podzieli, poza tym skad mysl ze koles pchający sie w kolejce ma mnostwo kasy ?:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Introwertyk może bić żonę, a ekstrawertyk wspierać hospicja. Mój stary jest introwertykiem psycholem, przepuścić staruszke w kolejce zawsze, a matkę bił. No ale rozwiodła się lata temu więc życia nam nie zniszczył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
29 minut temu, Gość gość napisał:

tylko kobiety z zaburzeniami psychicznymi, mające złe wzorce z domów rodzinnych nt relacji, wybierają tzw bad boyów. 

To wychodzi na to, że 90% kobiet ma zaburzenia psychiczne i złe wzorce z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
13 minut temu, Gość starowuj napisał:

czsem biedniejszy szybciej sie podzieli, poza tym skad mysl ze koles pchający sie w kolejce ma mnostwo kasy ?:) 

BO CZAS TO PIENIADZ, BIEDAK SIE NIE PODZIELI BO NIE MA CZYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

BO CZAS TO PIENIADZ, BIEDAK SIE NIE PODZIELI BO NIE MA CZYM

Dzieli się żałosnymi spostrzeżeniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

czyli uwazasz ze corka z rodziny lekarzy, o IQ rownym 127, studiujaca, jakze by inaczej, medycyne, moze miec ochote na ostry seks z przystojnym wytatuowanym facetem, ktory jest kelnerem w pubie obok akademika?

Owszem, może, a co ma jej IQ, zawód jej ojca i kierunek studiów do rzeczy? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×